Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crystina06 spune:

Salutari! Multumesc, Anda08 , e foarte frumoasa rochita, vine ca turnata pe mine! Sunt f. bucuroasa, am primit-o chiar sambata la pranz prin curier, nu ma asteptam, era vorba ieri sa ajunga! Cu siguranta voi face o poza imbracata cu ea, si o va voi arata si voua, celor care mi-ati dat aceasta minunata sansa de a o castiga, si sincer, nu ma asteptam, insa uneori vad ca norocul tine si cu mine! Astept sa termin perioada cu examene, sunt foarte stresata si un pic obosita, am vrut duminica sa postez un raspuns aici, insa am avut examene si in acest week-end, si abia rasuflu!...ok, astept si eu sa ma pozez cu rochita si am sa revin in curand, cand voi reusi, cu poze si noutati!
Pana atunci va doresc tuturor tot ce-i mai frumos pe lumea asta, multa sanatate, impliniri si bucurii impreuna cu cei mici si dragalasi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyulyana spune:

imi plac toate sunt superbe. felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyulyana spune:

lo 25 si lo 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

chiar eram curioasa cine a castigat:felicitari crystina06!s-o porti cu placere!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crystina06 spune:

Thanks, esti o draguta! Deocamdata nu am reusit sa fac poze, am un tel.care nu e ultra-dotat, si nu am deocamdata cam.web , asadar sper sa am ocazia sa-mi faca cineva drag, apoi sa le salvez in calc, si sa reusesc sa pun cateva (macar una!) la album! Bye, o duminica frumoasa!


Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

chiar eram curioasa cine a castigat:felicitari crystina06!s-o porti cu placere!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyucy spune:

bravo Cristina!s-o porti cu placere!felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dop_oana spune:

LO-24.jpg aceasta rochie imi place cel mai mult. E neagra, simpla nu se demodeaza niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prasacudana spune:

LO-2 este o rochie foarte frumoasa si foarte feminina care iti pune in valoare corpul.are o culoare calda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoletaast spune:

LO -18 este rochia care mi-ar place foarte mult pentru eleganta ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore2 spune:

mie imi place aceasta rochie: LO-25.

Mergi la inceput