Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crystina06 spune:

Buna seara! Multumesc mult!

Am dat reply la email, si apoi am tot incercat sa trimit raspunsul cu datele mele la Anda08, conform regulamentului, insa nu stiu de ce imi apare mesajul urmator: "Scuze, Anda08 nu accepta mesaje private "
Imi puteti spune, va rog cum trebuie sa procedez?
Va multumesc mult inca o data, astept raspuns!
Sa aveti parte de cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Tu nu ai activata mesageraia privata. Intra la 'Mesaje private', ai un buton de options si acolo trebuie sa alegi sa fie activa.

Dar cred ca trebuie sa ai 10-12 mesaje, sa nu mai fii moderata pt a putea trimite PM-uri.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
Crystina06 Publicat la - 01/02/2011 : 00:01:03
--------------------------------------------------------------------------------
Buna seara! Multumesc mult!

Am dat reply la email, si apoi am tot incercat sa trimit raspunsul cu datele mele la Anda08, conform regulamentului, insa nu stiu de ce imi apare mesajul urmator: "Scuze, Anda08 nu accepta mesaje private "
Imi puteti spune, va rog cum trebuie sa procedez?
Va multumesc mult inca o data, astept raspuns!
Sa aveti parte de cele bune!



Datele au fost preluate aseara!




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crystina06 spune:

Buna tuturor!
"Laura 25"- multumesc pt.indicatie, nu-mi dadeam seama, era si seara tarziu, eram obosita (sunt si intr-o perioada cu examene!!), am sa intru acum sa verific si sa procedez cum ai zis!
"Anda08"- ma bucur nespus ca s-a rezolvat asa, cu bine, deci nu trebuie sa mai trimit si pe pm msg iarasi, da?
Va multumesc din nou mult de tot si sa aveti parte de o zi cat mai frumoasa si plina de bucurii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia_oct spune:

Mie imi place rochia LO-7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

crystina06, felicitari!
poate ne arati cum iti vine rochita daca nu se inchide subiectul pana o primesti.

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutzasibiu spune:

preferata mea este :LO-3.jpg .Culoarea este minunata si modelul paraca a fost creat pt mine
Toate sunt minunate!Felicitari!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Concursul Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu s-a incheiat iar castigatoarea a fost desemnata.




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crystina06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

crystina06, felicitari!
poate ne arati cum iti vine rochita daca nu se inchide subiectul pana o primesti.

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI



Multumesc mult! Azi dimineata m-au contactat telefonic de la Casa de moda "Laura Olteanu", pentru confirmarea adresei, mi-au zis ca luni, sapt. viit., va ajunge rochita aleasa!
Am citit ca sunt foarte scumpe creatiile vestimentare ale d-nei Laura Olteanu, n-am ce zice, cica preturile sunt pentru cei ce "invart" pe degete miliarde...
Acu' sunt multe pareri cu referire la design, tipare, croiala, materiale, etc., mie imi place rochia aleasa (cea cu petale pe un umar, neagra, lunga), chiar e deosebita, insa poate imi indica cineva de ex. atunci cand o voi imbraca pentru o seara, si va fi un pic mai rece afara, cu ce as putea-o asorta? Ma refer la o haina pe deasupra, pantofi, accesorii, ca sa ma avantajeze, tinand cont ca am si o varsta, 29 ani, iar in plus e cam un picut decoltata la spate!
Multumesc mult si astept o parere ceva! O seara placuta tuturor!
P.S. / Sper sa nu se supere nimeni pentru mica mea intrebare, off-topic, insa as dori un mic ajutor in privinta asta! Multumesc pentru intelegere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

draga Crystina06 - te rugam sa ne confirmi la acest topic primirea rochiei si mai important asteptam cu nerabdare o fotografie cu tine imbracata in rochita aleasa ! (fotografia o poti trimite la adresa pozedc@gmail.com )



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput