Pufi iubiti ian-feb 2010 (180) LMA Luca Alexandru!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

bai, ruxi, ma simt pusa la punct....

tocmai ce am venit de afara.....m-a luat naiba de frig, eram cam golasa, recunosc, asta mic ar mai fi stat, dar am zis ca aproape 20 de minute de prim contact cu ger adevarat sunt suficiente!

_
mama lui Stefan, pui scump
asteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

inca una si gata, ma duc sa culc ochiosu...

la multi ani alexia!!.................hai ca-i fain sa fii felicitata si a doua zi, nu?



_
mama lui Stefan, pui scump
asteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Ema afacut pasi de-a busilea. pe inainte, ca inapoi incepuse de 3 zile.

acu' am incercat s-o adorm fara tzatza. prea multe vreau si eu intr-o zintz,ntz, zise ema si eu m-am conformat.sunt cam ...sigura ca nu prea mai e lapte, nu mai curg sanii, nu se mai umplu nici daca trec 3-5 ore fara, dar nici ea nu mai trage decat de cateva ori sa adoarma si...gata. au ramas cam de suzeta, cum zicea LOREX. btw, cat a durat faza asta de kiki la bobitza?


Bravo Ema ! Hai si cu restu' ca sa fie mami bucuroasa.

Si Tudor a inceput de vreo 2 zile. Ieri era mult mai advanced adica nu mai ridica picoarele din spate amandoua odata (era ca mersu in 3 labute). A plecat odata cu strigat si i-a iesit perfect. Doar pana la parchet, caci dupa aceea aluneca si era ca o matza la patinoar
Pe parchet mersul - taratul cu spatele este de baza.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Neatza!
Dece acum am vazut si voiam sa raspund ca e corect cu cratima, ma-sa, etc(prescurtare de la mama sa...)
Dar te-ai miscat mai repede.
Noi fara febra in sfarsit...si fara bube...deci a fost o viroza mica, mititica.


Chiar vroiam sa intreb ce mai face. Cand aveti serbarea? O sa mergeti?


Mergem la serbare pe 16. A invatat poezioara, ma alearga prin casa sa mi-o spuna, mai bina zis ma mituieste, cum vrea ceva cum mai recita cate o poezie...Daca la Mos Craciun poezie=cadou, poate merge si la mami, de ce sa nu incerce...


Simpatica tipa.
PS De retinut trucul pentru mai tarziu, ca sa facem fata

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Dece - cum adica sa-ti editezi mesajele?
Eu nu inteleg ce vrei sa spui. E adevarat ca am mai citit Ėdit....", da.. nu este un mod de a spune? Daca am spus o prostie, scuze.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Dece - cum adica sa-ti editezi mesajele?
Eu nu inteleg ce vrei sa spui. E adevarat ca am mai citit Ėdit....", da.. nu este un mod de a spune? Daca am spus o prostie, scuze.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







Ai sus pe bara optiunea de editare mesaj...atunci cand ai greseli sau cand vrei sa faci o completare.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

La multe lunite Ema

Bravo Ema


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Dreams come true; without that possibility, nature would not incite us to have them"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Dece - cum adica sa-ti editezi mesajele?
Eu nu inteleg ce vrei sa spui. E adevarat ca am mai citit Ėdit....", da.. nu este un mod de a spune? Daca am spus o prostie, scuze.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







Ai sus pe bara optiunea de editare mesaj...atunci cand ai greseli sau cand vrei sa faci o completare.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



Aoleu, pai se mai intoarce cineva sa-si citeasca mesajele? Eu never. Nici nu m-am gandit ca se poate. Observ ca am scris ceva gresit doar cand scrie cineva cu referire la un mesaj de-al meu.

Nici la scoala la lucrari de control, nu ma intorceam sa revizuiesc rezolvarea. Simteam asa o sfarseala, sa o iau de la capat. Cred ca sinonimul exact al sfarselii era lene.


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Dece - cum adica sa-ti editezi mesajele?
Eu nu inteleg ce vrei sa spui. E adevarat ca am mai citit Ėdit....", da.. nu este un mod de a spune? Daca am spus o prostie, scuze.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







Ai sus pe bara optiunea de editare mesaj...atunci cand ai greseli sau cand vrei sa faci o completare.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



Aoleu, pai se mai intoarce cineva sa-si citeasca mesajele? Eu never. Nici nu m-am gandit ca se poate. Observ ca am scris ceva gresit doar cand scrie cineva cu referire la un mesaj de-al meu.

Nici la scoala la lucrari de control, nu ma intorceam sa revizuiesc rezolvarea. Simteam asa o sfarseala, sa o iau de la capat. Cred ca sinonimul exact al sfarselii era lene.


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







Unii da, altii ba.



Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Dece - cum adica sa-ti editezi mesajele?
Eu nu inteleg ce vrei sa spui. E adevarat ca am mai citit Ėdit....", da.. nu este un mod de a spune? Daca am spus o prostie, scuze.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe







nu...ai o optiune..edit...prin care poti rescrie un mesaj deja postat...sau ma rog sa faci ce vrei k el...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...




N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput