Fiv la Cluj 46

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

uff..ce e naspa e ca ma doare burtica de imi vine sa ma urc pe pereti!si am un cm de groaza!de ultima oara cand am pierdut sarcina nu am mai patit asa..nici nu stiu ce sa mai iau ptr durere..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

uratica bine ai facut ca ti ai bifat toate analizele, nu te verifica nimeni! iti spun eu ca si eu mi am scris AMH ul pe ordonanta data de dr de familie ca uitasem sa i spun...
lasa ca bine va fi nu te stresa mergi sa vezi ce zic doctorii si hotarasti apoi in ce directie o apuci!

alinuta pe unde ai umblat? ..

petruta, cristina si restul






"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetele!
Alinuta,multi pupici,ne putem intalni,sa vedem cand zic si fetele
Petruta,multumesc,te pup.
Uratica,e bine ca mergi si vezi ce-ti zic in doua locuri si apoi te hotarasti unde mergi
Corina,nu ne mai dai nici o veste buna?
Ca o asteptam...
Bruni,edennoa,littlegirl si restul fetelor
Sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

salut frumoselor
vad ca nu numai eu absentez mai nou....
astept prezenta voastra si sper sa va inscrieti cat mai multe pt intalnire
va pupacesc

+26 surprize...surprize!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lyette spune:


alinutahu

Multumesc pentru raspuns!
Ieri am fost la Budapesta. Ne-am intalnit cu Murber si am fost profund socata de faptul ca este atat de tanar....., desi am inteles ca cel putin de 5 ani munceste acolo. Ca atitudine mi-a parut in regula (prietenos,natural). Nu pot sa spun ca nu mi-a inspirat incredere...
Tu cu el ai facut inseminarea. Ce stii despre el? Dar despre Urbancsek?
Neplacut a fost pentru mine sa constat ca au o singura baie, cam romaneasca ca aspect, in sala de asteptare.
O doamna care tocmai facuse punctia a trebuit sa iasa la baie si nu era o priveliste prea grozava (era inca sub influienta anesteziei si se misca extrem de greu). Ar fi fost normal ca in salonul respectiv sa fie si o baie. Nu mi se pare normal sa iesi in starea aceea si sa strabati intregul hol....
Cabinetul mi s-a parut in regula.
Ce stii despre dotarile lor(cabinete, laboratoare)?
Cunosti doamne care sa fi avut reusite in urma fertilizarii in vitro acolo?
Ce fericita esti ca ai reusit sa ramai insarcinata doar prin inseminare artificiala.... Cat ramai la Cluj Napoca? Daca ai putea sa imi dai un numar de telefon in orice retea din Romania, tare as vrea sa vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetele!
O si un ceiut
Lyette,sa inteleg ca nu prea te-a incantat aspectul spitalului,e un spital de stat am inteles eu,nu unul privat,doctorul cum ti s-a parut,ca se pricepe?
Sa vedem ce ne zice alinuta de laborator
Multumesc
Lyette,dar la cluj la gine au saloanele baie asa cum zici?
De fapt conteaza sa fie doctorul un bun profesionist si sa aiba un laborator klumea,nu conteaza cum arata baia ca asta se suporta daca vrem sa obtinem
No bine,ca ideal ar fi ca un spital de stat sa arate ca unul privat ,dar acuma ce sa facem?...
la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

fetele... satabiliti data si ora si eu va zic dc sunt disponibila... 28,29,30 dec pt mine ar fi ok.....sau daca nu , dupa 03.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna dimineata ....
lyette....iti las nr de tel pe adresa de mail a ta ....
cat despre doctori intradevar Muber este foarte tanar dar foarte priceput
Urbacsek in schimb este profesor deci el taie si spanzura in clinica si el se ocupa cu cazurile mai grele si care nu au rezolvare ....despre el nu stiu ce sa iti spun prea multe pt ca numai o singura data m-am intalnit cu el si am avut o discutie de 10 min si gata
eu am facut amandoua insemanarile cu Murber si pot sa iti spun ca sunt foarte multumita atat de el cat si de asistenta Kati si de biologa care in timp ce stateam in asteptarea aia de dupa IA de 10-20 min imi povesteau despre toate ale numai sa nu ma gandesc la ce sa intamplat
iti scriu un mail si astept tel tau ....eu stau sigur pana in 10 ianuarie in RO ...oricum sper ca putem sa facem o intalnire si cu restul fetelor
cristina...spor la treaba ...sa sti ca incepe sa imi lipseasca si mie munca dar nu ma plang
pup pt toate fetele si astept raspuns

+26 surprize...surprize!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

petruta ....buna dimineata .....cum esti ?


+26 surprize...surprize!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetele!
Eu as putea pe 27,29,30,in 28 totusi lucram
Alinuta,profita la maxim acum de relaxare si de viata sociala,ca dupa aia cand vine bebelusul o sa tot muncesti,dar nu o sa se compare munca aia cu cea de la servici

Mergi la inceput