Craciun pe pat de spital / FEEDBACK azi, 24 dec

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirandolina

Felicitari fiecareia pentru implicare si ajutor!


Daca rog maine pe cineva sa depuna direct in cont la BT o suma, e ok? mai ajung la timp?

Daca depui /ne la ghiseu ..banii ajung in cateva secunde si se pot scoate




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Dragelor, felicitari inca o data pentru tot ce faceti, si pentru sufletul imens pe care il aveti!
Am contribuit si noi ieri (la evenimentul de la Diverta) cu ceva ajutor pentru Mos, si Sanziana mi-a spus aseara de cateva ori ca "vine Mosu' si la copii cu buba". Mi s-a rupt sufletul, inca o data, gandindu-ma la suferinta bietilor pui. Offf, Doamne!

Succes in continuare!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirandolina

Felicitari fiecareia pentru implicare si ajutor!


Daca rog maine pe cineva sa depuna direct in cont la BT o suma, e ok? mai ajung la timp?


eu zic ca da
aneline stie mai bine!

contul As MAME e tot in BT si atunci transferul se face repede



Alinuk
mama de Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

un ALTFEL... de Craciun



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Dragelor, felicitari inca o data pentru tot ce faceti, si pentru sufletul imens pe care il aveti!
Am contribuit si noi ieri (la evenimentul de la Diverta) cu ceva ajutor pentru Mos, si Sanziana mi-a spus aseara de cateva ori ca "vine Mosu' si la copii cu buba". Mi s-a rupt sufletul, inca o data, gandindu-ma la suferinta bietilor pui. Offf, Doamne!

Succes in continuare!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">
Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!


o scumpica Sanziana
atat de firava si gingasa ca o floricica!
multumim Kya!
si eu incerc sa le spun copilasilor mei cat de recunoscatori tb sa fim pentru sanatatea noastra si pentru ce avem si ca pt asta tb sa ajutam si copiii 'cu buba', aceia care in loc sa mearga la petreceri si locuri de joaca stau in spital (le creez o imagine cat mai plastica)
chiar daca nu inteleg pe deplin acum, sunt convinsa ca incet incet vor intelege despre ce este vorba, si ca mai tarziu nu vor trece nepasatori pe langa durere

multumim gascutei de 'randunici' care ne-a fost alaturi, multumim Elara, si tuturor celor care ne sunteti aproape in actiunile noastre


echipa MAME /
Alinuk
mama de Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

un ALTFEL... de Craciun



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Am facut si eu donatie online, 50 lei, sper sa ajunga... am incercat de 3 ori, si de 2 ori mi-a dat eroare... Cristina Prodan e numele meu.

Felicitari pentru aceasta initiativa! Sanatate multa voua si copilasilor vostri, si mai ales copilasilor din spital! Sa se faca bine toti si sa se bucure de cadouri, sa le putem aduce un zambet pe fata si o lumina in ochisori!

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:

multumim gascutei de 'randunici' care ne-a fost alaturi, multumim Elara, si tuturor celor care ne sunteti aproape in actiunile noastre


echipa MAME /
Alinuk
mama de Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

un ALTFEL... de Craciun



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................


noi va multumim pentru invitatie. picii mei s-au simtit foarte bine si noi pe langa ei. si cu ocazia am revazut fete dragi de care sunt foarte mandra ca le cunosc.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

gudinde, poti sa-mi trimiti un PM cu numele tau (sau numele de pe care s-a facut tranzactia) ca sa te putem identifica pe extrasul de cont in momentul in care o sa intre donatia? Multumim

Alinuk, te rog cand poti sa treci tu urmatoarele confirmari si la subiectul confirmarilor.

rall, va multumim pentru donatie. Au intrat cei 20 USD in contul de PayPal.
Dodo-pui, au intrat si cei 20 RON de la tine. Multumim
Kya, multumim pentru cei 100 RON donati
Ariel_7000, multumim pentru cei 400 RON donati
Crispro, au intrat si cei 50 RON donati de tine. Multumim

si...

Multumim, Mos Craciun, pentru cei 100 RON, donati in cadrul evenimentului "Impreuna de Craciun" desfasurat in 18 decembrie 2010, la Diverta.


www.asociatiamame.com" target="_blank">Mos Craciun cauta cadouri pentru copiii internati la Spitalul Fundeni. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

Asociatia M.A.M.E. va multumeste tuturor celor care ati fost alaturi de noi la evenimentul desfasurat la Diverta, eveniment organizat in beneficiul copiilor internati in Spitalul Fundeni.

De asemenea, va informam ca suma stransa, in cadrul evenimentului, din donatiile facute de dvs. si din vanzarea obiectelor realizate manual de membrii si voluntarii Asociatiei M.A.M.E., este de 780 ron.

Aceasta suma va fi folosita la achizitionarea cadourilor de Craciun pentru copiii internati in Spitalul Fundeni.

Campania de strangere de fonduri pentru actiunea “Mos Craciun imparte speranta” continua pana pe 22 decembrie 2010 (inclusiv).


www.asociatiamame.com" target="_blank">Mos Craciun cauta cadouri pentru copiii internati la Spitalul Fundeni. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Am trimis si eu azi din banca transilvania o suma mica, initialele PRM. Doamne ajuta.
Nici nu am cuvinte dupa ce am citit primele postari, doar ma straduiesc sa ma abtin din plas, ca sunt la munca si ... stric atmosfera din birou. imi pare atat de rau pentru chinul lor si pentru copilaria petrecuta pe un pat de spital.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am trimis si eu acum din ING Oradea, insa o suma extrem de micuta, atat am putut eu azi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput