Prietene -88 LMA Miruna!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Licurici, minimul se pastreaza la 600 de ron

Raluci, felicitari ca ai si prins linia!

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e


nu-mi merit laudele draga mea, o alta colega de suferinta a sunat

Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag
_
mami de 1 An pt. Remus Andrei(8 nov '09)

in asteptarea lui cu trandafirul in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ancutzule, ma surprinzi placut mereu. Mai scoate capusorul cel frumos si mai spune ceva, cum este Sabinutza?

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Am culcat copilu.Acum ma apuc de calcat.Daca reusesc mai scriu 2 vorbe si pe aici.
Apropo,apa Devin recomandata pentru bebei are fluor in ea(putin.cam 0.18 dar are).Dorna in schimb nu are.Va spun pentru ca noi(adica mai mult eu) bem Devin,iar Geo bea Dorna.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)
Stam si il pandim pe ce il iubim.
Vrem ghetute pline ochi pentru bebe mergaret ,pentru mami,pentru tati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Raluci, dupa paragraful 1 dat de tine imi reiese ca eu daca intru in Cic 2 din CIC1 iau 75%din valoarea CIC1, adica 75% din 600ron???????Sau sunt eu batuta in testos si nu pricep ca sunt tuta?


Licuriciule, cam da, se face media veniturilor ultimelor 12 luni si se calculeaza 75% din acestea


adica dupa tampitii astia eu nu imi mai permit sa fac bb2, conteaza si 2 lei pt mine al;hf;alkn;lbkahkhgkj

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Raluci, dupa paragraful 1 dat de tine imi reiese ca eu daca intru in Cic 2 din CIC1 iau 75%din valoarea CIC1, adica 75% din 600ron???????Sau sunt eu batuta in testos si nu pricep ca sunt tuta?


Licuriciule, cam da, se face media veniturilor ultimelor 12 luni si se calculeaza 75% din acestea


adica dupa tampitii astia eu nu imi mai permit sa fac bb2, conteaza si 2 lei pt mine al;hf;alkn;lbkahkhgkj

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop


iubita, daca din calcul reiese o suma mai mica de 600 se acorda 600. nu exista indemnizatie mai mica de 600

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Gata... balacit + adormit copil si eu pe langa durerea de masea am capatat si o durere de cap. Mai mai ca imi vine sa plang de durere, sa vad ce pastile mai am prin casa ca dak ma culc cu durere de cap sigur maine nu-s buna de nimik

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Ancutzule, ma surprinzi placut mereu. Mai scoate capusorul cel frumos si mai spune ceva, cum este Sabinutza?

mami de Vlad (29.10.2009)



de ce? doar mi-e tare drag de voi, atat

Sabina e fara febra, suntem bine in ceea ce priveste starea de sanatate, doar ca eu sunt putin in butoi dupa o cearta cu sotul, atat...se mai intampla si de-astea


edit: ce-oi avea in seara asta cu "atat" asta?



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12

Salutare!!!

Si am o intrebare intrebatoare: In CIC2 75% din CIC1 se calculeaza din ce am primit in mana sau din ce scrie pe decizie?


Mami fericita de strumfita

se face 75% din media indemnizatiilor pe ultimele 12 luni (ce ai luat in mana)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

nu vrea chitrosul asta de barbata-miu sa ne ia la Bucuresti si pe noi, ca cica e drumul lung si Sabina nu are stare si ca el nu are chef sa se invarta tot Bucurestiul sa ne lase pe noi, apoi sa mearga in treaba lui, baliverne, nu il pot indupleca nicicum, stabilisem si cu niste prieteni sa stau la ei peste noapte...ufff, mi-e o ciuda pe el

ps: nu asta a fost motivul de cearta



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

nu vrea chitrosul asta de barbata-miu sa ne ia la Bucuresti si pe noi, ca cica e drumul lung si Sabina nu are stare si ca el nu are chef sa se invarta tot Bucurestiul sa ne lase pe noi, apoi sa mearga in treaba lui, baliverne, nu il pot indupleca nicicum, stabilisem si cu niste prieteni sa stau la ei peste noapte...ufff, mi-e o ciuda pe el

ps: nu asta a fost motivul de cearta



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)




spune-i ca te preluam noi de la intrarea in Bucale si el sa-si vada de ale lui, vedem daca te dam inapoi, daca VA dam inapoi .....hai Ancutz hai la Bucuresti

Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag
_
mami de 1 An pt. Remus Andrei(8 nov '09)

in asteptarea lui cu trandafirul in gura

Mergi la inceput