Prietene la bine si la greu - 87

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Niatzaaa,

Cum se simt duamnele?

Angi, sunteti bine?

Hai, sariti cu cafea, frapucine si capucine si ceiuc!

Smara, m-am emotionat toata cand te-am citit aseara, sper sa fiti bine toti 4

poponitzu' meu Matei-Andrei

noi te iubim, si impodobim
Te-asteptam la cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Hello,

La Multi Ani Cezara dragutza, sa fii sanatoasa sa primesti toata viata numai cadouri frumoase

Angi cum e Ana? poate dai un telefon la pedi sa vezi ce-ti zice, foarte bun atitermic zicea Diana ca este Nurofen supozitor

Monis - ziceai ca au ramas ceva semne lui Santi, sa-u mai dus sau e clar ca raman acolo?

Shtephy - cum sunteti cu bubele?

Of sper sa nu mai apara bebelici muciosi, suntem destui, cum au trecut noaptea muciosii?

Miany vazut poze ce bucle frumoase are David e mortal.
Sabinutza ratusca balacila, cred ca toti sunt asa inebuniti dupa apa, partea nasoala este ca iesim si noi dusuitzi din baie


azi cica explozii solare ca cica sa stam in casa


Techila de la dovlecei, strange bani pt o mamica de tripleti sa cumpere un carucior, asa ca daca e cineva interesat sa doneze oricat intrati o fuga la vecinii prieteni dovlecei

Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag
_
mami de 1 An pt. Remus Andrei(8 nov '09)

in asteptarea lui cu trandafirul in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Angi sper ca ati trecut cu bine noaptea...

Mai fetelor, azi eram foarte hotarata sa incep sa-i schimb programul de somn a lui Dragos. Avand in vedere faptul ca el se trezeste foarte dimineata la 6-6.30, pe la 9-9.30 e rupt... Azi ma gandeam sa incerc sa-l tin cumva pana la 12, sa aibe doar un singur somn, cel de amiaza...ca oricum cu cel de dupamasa de la 16, ne chinuim cu adormitu...Ei bine s-a ales praful de planul meu de azi, Dragos a adormit in fund.... si nu era chip sa-l trezesc... Oare ce as putea face, voi ce ma sfatuiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Neata!

LA MULTI ANI CEZARA!

atat pot pt moment

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Deci daca noi suntem pe invers cu programul .... eu bantui singura pe aici si tot dau refresh.... si .... nimic

Ma duc sa fac ceva util, ma apuc incet la curatenia generala... n-am nici un chef...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Neata!

Cezara

Papusica frumoasa, sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa le aduci numai bucurii parintilor tai!



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

La multi ani Pinky!!!



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Alinus, si eu sunt prin zona, bine, eu am alte activitati mai putin intelectuale Nu stiu ce sa spun, sa imi dau cu parerea ca si noi suntem la fel ca tine, doua reprize de somn pe zi, ultima e la 16-17. Deci se culca tot dupa ora 21 seara, tinand cont ca doarme asa tarziu dupaamiaza.
Parca parca as vrea si eu sa o stiu cu o singura repriza pe zi si aia sa fie mai lunga de vro 2 ore macar..Si sa stiu ca la 20 seara o pun la nanel..Dar..deocamdata nu stiu ce sa fac..O mai las asa, poate se educa singura in privinta asta..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

sa va zic cum am trecut noaptea: deci adormit la 19:30, la 22:30 tzitzi...apoi somn pana la 4:30 dimineata (tzitzi), trezit iar la 5:30(tzitzi) apoi la 7:30 definitiv. Partea frumoasa ca a dormit 6 ore fara intrerupere...si eu cu el...ceea ce nu se mai intamplase de mult...



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Persoanele care au intre 45 si 60 de ani incep sa ma scoata din sarite. Daca mai aud pe cineva ca pe vremea ei/lui(a se vedea Basescu) CIC era 3 luni si dupa aia copilul la cresa cred ca fac o criza de nervi. Parca sunt obnubilati cu totii. Adica in loc sa se bucure ca fiicele/fii lor stau acasa si le cresc nepotii in liniste, intr-un mediu securizat parca ii apuca ciuda .
Are si al meu sotz o matusica profesoara care in vara cand o fosta studenta a sotzului se plangea ca a fost prima pe judet la titularizare si e suplinitoare la tara ii tinea teoria navetei pe care a facut-o ea in tinerete. Adik pe principul daca eu m-am chinuit tie de ce sa iti fie bine. Chiar ma depaseste.
Scuze ca sunt oftopic dar trebuia sa ma descarc cumva... ca de cand cu ordonantele astora numai asta aud de la "matusicile" din jur.

Subscriu !

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami de topmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput