***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

PARTENER DE CONVERSATIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Doamne, crissy, emotionant filmulet. Sa-ti traiasca micuta, sa se faca mare si sa aiba noroc!

PS: La multi ani, Nicolailor si Nicoletelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Crissy foarte frumoase poze, super petrecere ai organizat iar cele doua mandre ale tale sunt pur si simplu delicioase! Mai ales impreuna! Ce bine de Beatrice ca are o surioara mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi, peste 2 saptamani era programat Disneyland-ul, dar din nefericire trebuie sa-l amanam din motive de sanatate... parintii mei amandoi trec prin situatii foarte naspa, si va trebui sa merg in Arizona la ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Of, meemsy, multa sanatate parintilor tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

cica "am intors problema pe toate partile si a iesit ca trebuie sa fac bb3 ca mai bine sa-mi para rau ca am facut decat ca n-am facut!" cine pune pariu cu mine ca in 5 ani apare si bb4 la Lavi? ca sa nu-i para rau, nu de alta...hihihi. De fapt ma roade invidia:D Las ca o veni si randu' meu in aceasta viata:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

meemsuleimi pare tare rau sa aud. Sanatate multa!

crissy foarte scumpa Beatrice! Sa-ti traiasca!

maria si lavi sinteti tare scumpe si foaaarte empatice. Ati fost tare dragute cu comentarile referitoare la statul acasa. Ma refer la cele de genul "Nu, tu. Tu nuuuu..., altii."





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Anda hihi aceeasi temere o are si Virgil , dar eu zic ca singura sansa de bb4 la mine e daca ies gemeni. Sau daca raman gravi accidental, sper sa nu.
Sigur vine si randul tau in viata asta!

Bic nu chiar inteleg ce vrei sa zici cu tu nuuu, dar eu sper ca de bine, nu de rau si ca nu te-am suparat nicicum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Meems, sanatate multa alor tai !!! Tinem pumnii sa fie bine!

Crissy, e super-dulce Beatrice!

Lavi, Doamne ajuta sa fie totul bine si sa vina si bb3!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - Fimo-mania, margelute, cercelusi fel de fel...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Crissy, e superba Beatrice!
Si Elise e o frumoasa, iar tu faci niste minunatii ...!! Ce mai bunatati ai pregatit tu acolo! Sa va traiasca fetele, sa fiti mereu la fel de bucurosi si veseli!

Meems, sanatate multa parintilor!

Bic, stiu ca sunt deficitara la exprimari, sper ca nu s-a inteles aiurea.
Ce fel de muzica predai tu? Instrument? Nu ne povestesti si noua cu ce se mananca?

Noki, scoate repede capul din butoi, e plin de luminite, se apropie Craciunul!

Mergi la inceput