"Buburuze de 2009 in actiune (35)" Vine Mosu'

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna scumpele mele, intru doar sa savurez cafeaua, n-am citit nimic nici nu stiu cine a dat cagea, sunt rapida ca mergem cu piticil la dr si apoi la chirurg dc e de serviciu.Tineti-ne punmii sa fie ok. Intru la amiaza cand doarme piciu sa va zic cu ce a venit Mosu la noise vede ca Rares a fost un copil cuminte si care a rezistat eroic la injectii ca l-a rasptatit Mosu cum se cuvine.Va pup

Ne pregatim cu drag pe cand vine Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Anna-fiindca era vorba de dulciuri era f incantat:se uita uimit la ele si radea,nu stia pe care sa o aleaga sa i-o desfac.
Sa va zic ce am facut noi week-end-ul asta-adik eu cu Andu ca tati a fost mai mult plecat:asteptam sa ninga(ca doar au anuntat cod galben) si am pus colinde-cel mai mult i-a placut lui Andutu jingle bells-se bucura,batea si batea din palme si dansa adik se invartea ca asa danseaza el-imi venea sa-l mananc.
Hai ca mai intru,sa mai fac si treaba.

Anna-la multi ani cu sanatate ptr tatal tau!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Uite ca intre timp a intrat Anna

La multi ani tatalui tau

Ce de cadouri a primit Vladut deci clar il pasioneaza trenuletele..de Craciun ii iei la fel?
Sincer ieri dupa ce am vazut toti acei brazi artificilai si cat de scumpi sunt parca, parca bat in retragere in ceea ce-i priveste..sa dau asa multi bani pe el si sa-l folosesc doar o data pe an..nu-si merita investitia...si plus ca acum daca nimeni nu ar mai cumpara brazi naturali, ar disparea crescatoriile de brazi si multi oameni ar ramane fara job-uri..si unde mai punem ca plasticul e unul din cei mai mari poluanti...asa ca mai bine astept pana apropae de craciun si luam brad natural..asta e ii cad tepi ii adun si tot asa....M-a battu gandul sa-i iau sanie dar cum s-a topit tpata zapada si a inceput sa ploua nu-i mai vad rostul acum...i-am luat si costum de zapada dar niic pe ala nu-l folosim pana la urmatoarea zapada..cand o fi ...in schimb ieri Stefi l-a imbracat prin casa..Tare mandra era in el ..acum asteptam si cizmulitele sa vedem cand vin si daca i se potrivesc

Off maselutele astea...sa-i iasa mai repede si sa nu-l mai doara atata


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 24+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Lavi, tinem pumnii sa fie bine la doctor! sa intri sa ne spui vestile, care sper sa fie f bune!
Picky, ahaaa, ce frumos ca s-a bucurat Stefi de cadoute! A inteles ca sunt de la Mosu? Ce jucarie i-a adus? nu i-ai facut poze lui Stefi in costumul de ski? Ca tare mi-e dor sa o mai vad! De Craciun nu i-am luat inca, dar as vrea in continuare trenulet care sa mearga pe sine, ca vad ca cu locomotiva asta se joaca in continuu, si asta e simpla, ca o masinuta, nu are nimic special... Dar sa vad ce gasesc si cum stau cu banii
SImina, ce bine ca-i plac lui Andutu dulciurile, al meu cand a vazut ca scot papa din ghetuta le-a luat nervos si le-a bagat la loc ca sa nu le vada Ce frumos ca ati ascultat colinde, ia sa incep si eu sa pun ca sunt asa frumoase e frumos sa stai cu Andutu in casuta voastra, nu? hai mai spune-ne despre el cred ca era asa simpatic cum dansa pe colinde

de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Lavi asteptam vesti bune de la doctor...ne rugam ca Rares sa fie ok
Simina si a nins? Foarte frumos ati petrecut weekend-ul..ati ascultat si colinde , v-ati obisnuit cu noua casuta?

Alic voua ce v-a adus mosu?! asteptam sa intrati sa ne spuneti
Dana la voi a venit mosu? cu ce cadouri?
Mada voua? nu ai mai reusit sa te inscrii pe forum?
Adina daca cumva ne citesti macari ntra sa ne dai un semn..ne e dor de voi
Elena ce le-a adus mosu puiutilor? hai si tu la apel cu vesti

Eu nu ma las pana nu isi fac aparitia toate mamicile care ne-au uitat..Daniela, Alexa, Bamsy, Ioana, Deea, Voicu_bebi, Mara, Annkka, Iry, Anaela, Serialbastre, Carinablanca si restul mamicilor care nu prea au activat asa mult la acest subiect...va asteptam cat mai curand sa ne bucurati cu aparitia voastra...iar daca nu o faceti...Mosu' v-a pregatit nuileuse tocmai potrivite ptr fiecare...asa ca hai nu ne mai cititi "in tacere" si faceti-va aparitia


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 24+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Nu a nins din pacate .Mi-as fi dorit tare mult!
Picky-ne-am obisnuit cu casuta-mie cel mai mult imi place sa stau sa privesc stelele pe cer seara cand il adorm pe Andutu-e o pasiune a mea de cand eram mica uitatul dupa stele de la geam de la caldurica.La oras nu se vad asa bine din cauza luminilor.
Vrem sa impodobim casa zilele astea cu furtun luminos si instalatii dar trebuie mai intai sa cumparam furtunul-sa vedem cand avem timp sa mergem sa luam.
Lavi-tin pumnii sa veniti cu vesti bune de la doctor.
Anna-ce bine ca se joaca Vladut cu locomotiva.Andu nu sta prea mult sa se joace cu o jucarie-cateva minute dupa care ia alta sau pleaca prin casa.
Sabryna-tare frumos numele ptr bebita.
Ema-anunta astia ca se incalzeste pana miercuri asa ca poate va fi mai usor la examen.
Getik-nu vii la cafea?Bun cadou de la Mos-vezi daca ai fost cuminte?
Hai va !

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit la , sunt zombi.daca am pazit mosu sa isi friga
fetelor dar cu voi nu are voie omu sa doarme mai mult ca scrieti de uitatiii sa terminati dperpt urmare nu am reusit sa citesc tot asa ca incep cu ce am reusit
ary a fost cam intrebatoare si la mine si la ghetutele pline asa ca si dintot ce era acolo nu aluat jucaria nik direct punga cu pufuletii si facea iiiiii,acum se joaca cu jucaria ii place ff mult,si vb cu eaasa ca pot pleca la animale fara probleme ca nu mai urla picea
lavi bafla la doctor azi tinem pumniiiii
cris ce s zis mirunica terorica?? te sun la tel ca nu stiu pe mes daca stau
la multi ani sotului piky,si tatalui anna.
fetelor plec la animale si revin.azi ma bucataresc si stau si cu voio


ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Pe pagina 2 va gasesc ????

Ce faceti, inca va bucatariti sau aveti musafiri?
Getik ptr Ari pufuleti erau cei mai interesanti

Eu m-am apucat sa-mi fac ordine in dulapurile de la bucatarie si sa o spal....dar ma apuc cand pun fata la somn...ca sa o termin rapid si apoi sa fac curat in casa ..deci is cu treaba rau

Hei nu va inghesuiti..stati la rand ca sunt pagini suficiente ptr fiecare....


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 24+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Noi am luat pranzul si ne indreptam usor usor spre nani. Dar inainte va las un vin fiert cu scortisoara si niste turta dulce ca sa fim in pas cu sarbatorile

de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

am niste draciiiii de imi vine sa urluuuuu am pus sa fac mancare dar butelia mege de zici ca sta mai bine bag fierbatoru sa fac mancare decat cu butelie din cauza la frig

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput