"Buburuze de 2009 in actiune (35)" Vine Mosu'

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna dragelor.
am avut o seara de rahat ary a fcaut 39,9febra, am zis ca urluuuu, am sunat doctora m-ia zis ce trebuie sa fac, nimik din ceea ce nu stiam. si dupa ce ia scazut febra domnisoara ma muscat rausi ce am descoperit uncolt de masea care sparge si inca o masea care umfla, asa ca am descoperit de ce ceda febra asa de repede la antiterice, si febra mare inexplicabila din moment ce nu avea rosu in gat si nici la plamani nik.
pos sa rasuflu usurata, macar stiu de la ce este.
poop

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Eu merg la somn, va urez noapte buna si ne "vedem" poate daca am timp, la cafea..daca nu ...nne "auzim" cand ne "vedem"

Ema hai capul sus, mai exista si maine o zi..mai multe ti-am zis pe mess. si sa-i treaca durerea de la dintisor si lui Dariusica
Simina stiu ca te-ai referit la copilarie
Getik ma bucur ca Ari e ok si sper sa-i treaca raceala cu nurofen si tusea cu siropul...uite acu mam citit ca febra era de la maseluta..deci si voi intrati in cercul durerilor de la dintisori..sa treaca durerea rapid
Cris 3 canini? off mititica..sa-i treaca durerea rapid
Anna tu nu dai nici un semn?
Lavi voi ce mai faceti?

Va pup si va urez somnic usor ..sa serpa ca o culc si pe fiica mea ca vad ca-i bagata in priza are o energie..mama, mama ..normal a uitat ce nervi i-a facut lu' masa azi...


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 24+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

simina stiu cum este cu amintirile dincopilarie mai ales cand persoanele dragi nu m-ai sunt printre noi
piky da din pacate pt mine pre devreme dar am intrat in grupul vostru

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata gagici,haideti la o calda,perfuzabila cu nes ,ceai ,trabuce si vougue

getik ma bucur ca ochioasa mica e ok
siina asa e,exceptand partea cu yataiatul porcului,imi aduc aminte ce sarbatoari faine erauzapada mai la fiecare craciun,nu ca acumsi era mirosul ala de placinte cu mere si vin cu scortisoara in asa bunicilorsi cadouri de sud brad...asa era si la mine bunicul care ne-a crescut..
ema cum puii mei vine asta?sa ai interzis in centru orasului va si scoala?hai fata,nu mai fi supi ca data viitoare il iei sigur
getik nu stiu de ce,dar o clipa m-a dus si pe mine gandul la dintisori,si sa stii ca o sa mai ai parte de episoade de genul asta cu febra inexplicabila si copil prost dispus,dar noi pupam ariciul sa scape mai repede de durere
picky ce vrei tu?si miruna la fel face,acum ma enerveaza de-mi vina sa-i bag in sut in bucinele,si in sec. 2 vina la mine si se agata ca o maimutica de piciorul meu si intinde boticul sa ne pupam


brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Am venit la !
Imediat ma apuc de treaba dar am zis intai sa intru sa va salut!
Am o stare cam naspa ca sambata avem pomana de un an ptr tata si sunt cam intoarsa pe dos.
Va pup!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

simina imi pare rau,te pupic sa treaca starea naspa

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_love spune:

buna fetelor!am scrij de nebune de mos neculai jumate de ora povestind tot ce a mai fost........cand sa trimit mesajul mia dat eroare si sa sters tot!
am renuntat apoi ca se trezize zuza.....acum e la mine in brate e o maraita astazi de presimt ca nu fac nimik
asa ca va salut repede si va spun ca jucarica noastra inteligenta de mos a tinut fix pana seara cand sa hotarat ca e mai bine sa o tranteasca.......
acum plange cat o tine gura asa ca nu o bag in seama.........asa ca va pup repede si ma duc sa numi faca vreo isprava.......promit ca revin cu poze si noutati!

ALEXA CU CELE DOUA ZUZE,GEORGIANA-ECATERINA(23.06.2004)SI STEFANIA ALEXIA(14.05.2009)[http://picasaweb.google.com/alexandra769/SUNTEMDOUASURIOARE"]       

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_love spune:

http://picasaweb.google.com/alexandra769/OZiDeToamna

ALEXA CU CELE DOUA ZUZE,GEORGIANA-ECATERINA(23.06.2004)SI STEFANIA ALEXIA(14.05.2009)[http://picasaweb.google.com/alexandra769/SUNTEMDOUASURIOARE"]       

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

buna fetele
am intrat doar sa va pup....imi plesneste capul de durere...intru eu cand ma voi simti mai ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

alexa sunt delicioase zuzele talecand mai ai timp,te asteptam sa ne mai spui despre voi ce faceti
ema ce patisi fata?ia de aici un si un boschete ca sa treaca starea asta si vino acilea la o barfa

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput