"Buburuze de 2009 in actiune (35)" Vine Mosu'

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

lavi felicitari pentru cel de al doilea colet, la cat mai multe de acum inainte,si lasa piciu esti tu prea nervoasa cu prea multe probleme si ti se pare anapoda tot ce face.
anna da radiez de fericire cand e vb de ary si familie nu credeamm ca o sa mma simt asa implinita vreodata.
si ca sa nu va plicti noutatii cu ary de ieri si aznopte dupa ce scazut febra
http://picasaweb.google.com/102347085797853723665/AryDecembrie#5548234970112213346

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Ema Ema Ema Ema Ema Ema Ema Ema Ema
Ema Ema Ema Ema Ema Ema Ema
Ema Ema Ema Ema Ema Ema
Ema Ema Ema Ema Ema
Ema Ema Ema Ema
Ema Ema Ema
Ema Ema
Ema










Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 24+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata si de la noi

Lavi felicitari ptr al 2 colet trimis, la cat mai multe si sa fie cu noroc. Cu Daniela ai vb? Pai si ea de ce nu intra macar sa ne zica 2 vb ..ca ne e dor de ea transmite-i slutari is din partea noastra si zi ca o asteptam cu drag aici
Anna ce super sunt pozicile cu mosii, foarte frumos au amenajat la voi parcul iar Vladut parca pe zi ce trece tot mai mare si frumusel este Pai cam astea's preturile la jucarii pe aici, gasesti si mai scumpe daca te tine buzunarul M-am uitat de teddy pe siteurile de jucarii de aici dar nu ma gasit nimic .. Ma bucur ca Vladut e mai bine cu maselutele si l-au mai lasta durerea
Cris sper ca si la voi sa treaca repede durerea de canin. Deci si tu ai vb cu Danuta..si daca a promis ca ne da carnati pai atunci sa se puna pe treaba
Simina au trecut vremurile acelea..mie nu mi-a placut niciodata sa vad cum sunt taiate animalele...mergeam intr-o camera si ma inchideam, imi puneam mainile la urechii ca sa nu aud cum tipa sarmanul animal..groaznic...chiar ma bate gandul de ceva vreme sa renunt la carne, a fost o vreme cand nu am pus deloc gura pe carne, nici macar pe mancarea gatita cu carne..da' m-am lasat pagubasa
Getik off a racit Ari...si cand poti merge cu ea la doctor? sanatate multa si sa ne ti la curent..deci ai gasit tarc..la ce pret? Vazut pozicile cu Ari
Ema am bagat majoretele deja si suntem alaturi de tine la examen..;asteptam vesti bune

Eu merg sa ma apuc de calcat ca am azi treaba multa...
Va pup si ne auzim mai tarziu


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 24+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

emaaaaaaaaaaaaaaa gata?ai scapat de la exam?
simina cat a trait bunicul din parte tatei,in fiecare an taia porc din ograda sa,dar niciodata nu mi-a placut..mizerie,bietul animal care tipasi funii de usturoi curate pana nu-mi mai simteam degetele..aaaa,la sorici am poftit o singura datacand eram gravida si l-am trimis pe cumnata-miu pe strazi ca vreau sorici poaspat
ana bine ca ati scapat ed chinul lor,eu azi am avut "onoarea" si bunavoita din partea sectoriciului sa-mi arate ea singurica dintisorii si vreau sa zic ca 3 canini de toata frumusetea o chinuieasa ca nu e de mirare de ce geme ea in somn..ibalginul face minuni pentru durerile de cap
getik offf,sa nu fie vreun pui de raceala sau vreu inceput de rosu in gat..da o fuga la dr...ma omori cu ochisorii lu fi-ta
picky Danuta noastra topaie din belea in beleadar a promis ca de sarbatori ne trateaza cu minunatii carnati kilometricisunt bine si ea si denisache si va pupa pe toate fetelespor la treaba si vezi sa nu te fortezi prea tare

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

iar a facut febra ary 38,4 acu este in patut si maraie am plans pana acu ca nu pot sa fac nik sa fie ok,
piky am vb cu doctora ei si vine azi,dar am vb cu deja la tel de 2 ori ca nu vreau sa fac ceva crae sa nu fie ok cu medicamentele. am gasit tarc la 240ron care are si masuta de infasat,pentru bb mik si tarc propriu zis,fara salteluta, ca am,m-am orientat la asta ca sa nu mai dau bani de pomana pentru bb2.
poop plec la treaba ca mai am 3 camere de smotruit dar nu am chef decat de zacut

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

acu pot sa respir ausurata a venit doctora acasa si a vazut mata, azis ca la planani nu are nik, si nici in gatut,d tusea pare afi de la multimea de secretii care se aduna pe nasuc si tuseste in principal cand sta pe spate ca se aduna secretiile in gatut
a zis sa ii cumpar niste sirop de mugur de pin daca nu trece dar cu cat trag secretiile cu atat nu o sa mai tuseasca in caz ca nu scade febra si tuseste mai rau sa o su din nou si in miez de noapte.cam asta e treaba cu ary fug sa ii fac papica sa vedem poate vrea sa pape
cris ochisori ei acu sunt tare morocanosi

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

pe unde umblatiiiiiiii?
EMAAAAAAAA ce ai afcut la examen hai inrea si zineeeee nu ne mai tine ca pe jar


ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Nici mie nu imi placea ca tipa saracul porc cand il taia sau ca era mizerie,nu intelegeti gresit.Cred ca sunt nostalgica gandindu-ma la acele vremuri mai ales pentru ca tata nu mai e printre noi-pentru el era f important sa respectam traditiile de craciun(inclusiv taiatul porcului).Cam asta era ideea.
Va pup!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

buna fetele
multumesc de urari si prt ca ati fost langa mine...insa nu a functionat....sunt ft dezamagita pt ca inca se mai practica sicanii si inca politistii se mai cred Dumnezeu pe pamant...am picat pt ca intr-o intersectie unde se putea merge inainte doar pt riverani eu am facut stg, unde era permis si am fost intrebata de ce a facut stg daca nu mi s-a zis. cam asta e....sunt furioasa si dezamagita si pt faptul ca in plin trafic, in centrul orasului, unde masinile de scoala au interzis, deci prima oara ca sofer pe acolo, i-am dus masina fara nici o ezitare sau greseala, sunt furioasa ca i-am facut parcare de nici el nu o facea asa si totusi mi-a intins cursa asta....asta e, imi vine sa imi bag picioarele
nu am starea nec sa scriu mai mult
oricum va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

ema imi pare rau pe politisti toti o apa si-un pamant,bleah,bleah,bleah

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput