Pufuleti alintatzi de ian-feb 2010 (cap.174)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucia2000

Si fiindca azi e ziua Romaniei(eu nu ma prea simt roman in cond astea) sa va arat cum a sarbatorit Teo.
Dovada aici.

Blogul lui bebe Teodor

Blogul lui mami



mai, voi nu ratati nici un eveniment bag'sama!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucia2000

Acum sa va si salut.
Am avut un copil exemplar azi-noapte.
A adormit la 23 si prima data s-a trezit la 7, a papat un pic laptic si a mai dormit pana la 9.

Asta e copilul meu cu care sunt obisnuita.

Blogul lui bebe Teodor

Blogul lui mami



Ce baietel cuminte

Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010








"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire



Arthur, l'amour de papa et maman



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia28

Buna fete dragi,

Nici noi nu puteam rata o zi asa mare si frumoasa, trebuia sa urez primului nostru pufulete
LA MULTI ANI TUDOR ANDREI, SA CRESTI MARE, SANATOS SI NOROCOS SI SA-TI BUCURI PARINTII

Imi pare rau ca nu pot sa intru mai des, nici macar sa va citesc nu am timp, cu doi copilasi mici este fff greu, n-am timp de absolut nimik, toata ziua sunt cu ei
....in rest suntem sanatosi, crestem, avem trei dintisori, stam in picioare putin cate putin, spunem mama, tata, dada, apa, papa, dar suntem extrem de plangaciosi, nu stiu daca mai exista copil asa plangacios ca Tudor al meu...si lipit de mine, parca suntem siamezi

Va pupam si sper macar in fiecare zi aniversara sa intru cate putin


www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .





aveai o perioada cand intrai putin mai des...ne e dor de tine!
natalia ce mai face?
Tudor poate e mai sensibil si mai mamos...o sa mai creasca si o sa se mai desprinda usor, usor! arata-i ca-l iubesti ca sa prinda incredere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui micki_mica

Pentru Patriot, am pregatit un www.cofetariaalice.ro/j5/components/com_virtuemart/shop_image/product/Model_52A_4b9d5ec8096fb.jpg" target="_blank">tort. Sa fie asa cum se cuvine, la primul anisor!

Pofta buna!




Kiti de Miki






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui al3csa

Buna seara intru si eu pe fuga sa nu ratez aniversarea lui Tudor Patriotul nostru!


LA MULTI ANI SA NE CRESTI MARE SI FRUMOS SA AI PARTE TOT CE ITI DORESTI MUUULTA FERICIRE SI SANATATE

de Yannis Andrei (23.01.2010)
DOAMNE DA-NE PUTERE SI SANATATE !!!

O definitie data mamei pe care am auzit-o candva, este "Cineva care spera pentru tine"
-Din "Cartea prieteniei, a lui Francis Gay"

"Stii? Eu m-am nascut ca am vrut sa fiu cu mama mea." -- Yannis





Ce mai face Mini?
pana la urma a avut Roseola, asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui unboticutz

buna seara pufuleti! pe ultima suta intru si eu sa spun la multi ani patriotului si sa vars o lacrima de bucurie! chiar daca nu am mai intrat de secole si nu mai stiu nimic de voi nu am uitat emotiile odiseei si sarbatoarea de acum un an!



mami de strengarel dulce Rares Mihai
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...



pe boticutz!
hai mai des pe la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

lorex, daca mai citesti o data ultimul meu mesaj e posibil sa-ti dai seama ca ma prisesem intre timp. Ca sa fie mai simplu, iti traduc: n-a zis nimeni nimic de bobita si roseola ei, vorbeam de stelutele tale rosii care intre timp s-au facut albastre. Atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

La multi ani tati de Ayanna sa i se implineasca dorintele


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.



Si de la mine!
sanatate si putere de munca!
sa te bucuri de ei cati mai multi ani si de acum incolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_rain

La multi ani, patriotule! Ce repede a trecut un an! Mai ieri faceam galerie de zor pe aici :)
Pupici tuturor pufuletilor!

tzontzo manager
my life will never be the same, neither my ass..
George Oliver
poze
poze Tzontzo



mai tzontzo...hai mai des...imi placea sa te citesc...
de ce ne-ai parasit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

lorex, daca mai citesti o data ultimul meu mesaj e posibil sa-ti dai seama ca ma prisesem intre timp. Ca sa fie mai simplu, iti traduc: n-a zis nimeni nimic de bobita si roseola ei, vorbeam de stelutele tale rosii care intre timp s-au facut albastre. Atat.

de Isabela si Irina (februarie 2010)



de data asta am incalcit-o!

Mergi la inceput