Aradence DC (155)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ceau fetele!
MIHA yeeeeeeeees Super ca e fetita! Te-ai gandit la nume?
La multi ani Andreelor/Andreilor !


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

WOW MIHA!!!! Felicitari!!!!!!!! Ma bucur ca e fetita asa cum ti-ai dorit!

Vreau sa le spun si eu LA MULTI ANI sarbatoritilor de azi, celor cu numele de Andrei:Raul, Alex, Serban si cu mult dor si multa dragoste un special Andreiutului meu drag(Alesio)....

Va ! Fug la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

bine ca uitasem sa scriu(dar am gandit-o) miha ma bucur tare tare ca e ce ti-ai dorit!sa fie sanatoasa
ioana cum mai esti?la multi ani puiutului tau!

A mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)

poze la concurs www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=27" target="_blank">xr-1,2 <=> exploratoare la tara...



povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

X-ray ! Sunt bine, muncesc mult...asta e.
Acum am citit ca vrei adresa mea de mail, vezi ca o are Gabi, Flavia, Alinush, Miha....poate ti-o da vreuna dintre fete ca tare mi-ar place sa mai vb...
Imi pare rau de pitica ta....sper sa fie bine in final!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

MIHA, FELICITARI ! Inteleg ca fetita v-ati dorit, ma bucur din suflet pentru voi.

FLAVIA, inca nu am murit dar nici nu lipseste mult, abia respir.

CRISTINA, ma bucur ca ai vesti bune Doamne da sa fie bine mai departe!

Ma duc, ma trage cineva de maneca sa-i fac casa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi, Raul-Andrei, Serban-Andrei, Alesio-Andrei, Alex-Andrei! (sper ca n-am uitat pe nimeni)

X-ray, ti-am trimis pe PM adresa Ioanei.

Ioana, ma bucur ca ne scrii si aici, pupici si ai grija de tine!

CristinaR, ce s-a intamplat cu o poza de-a ta? nu mai e pe Ared.

Cristale, ce norocoasa esti ca ai un bb asa cuminte!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani tuturor care poarta numele Sfantului Andrei!


Alina, nu stiu ce s-a intamplat, nu am primit niciun mail, nimeni nu mi-a explicat nimic, a disparut pur si simplu. Flavia, poti intreba tu, te rog, care e cauza?

Am fost azi la gineco in Tm, sunt in regula. Apoi am fost la imunolog, sa vad ce e cu imunitatea mea asa scazuta si de ce am contactat tocmai eu criptococcusul asta, cand doar cei cu imunodeficienta severa, adica Hiv sau cu citostatice fac asa ceva. Mi-a placut de doctorita, a fost sincera si a spus ca o depaseste subiectul, ca scoala romaneasca de medicina nu i-a invatat asa ceva si cazuistica in Ro nu prea este. Asa ca o sa caut acolo unde au fost cazuri...prin tari straine probabil, ca sa stiu si eu cat trebuie sa urmez tratamentul, cum depistez daca mai am ciuperca in organism si cum sa-mi intaresc imunitatea.


Miha, eram in anticamera la dr cand am vorbit cu tine si facea asistenta mutre, de aia a trebuit sa inchid.

Pufisor, n-am apucat sa-ti scriu mail aseara, dar joi sau vineri, cand vin cu vesti de la Szeged, iti scriu cu siguranta.

Diana, am vorbit cu Vasile azi, sper ca nu s-a suparat ca tot apelez la el. Eu ma bucur ca ma intelege si ma poate ajuta .

In alta ordine de idei, cred ca imi depun dosarul pentru pensionare pe caz de boala, pe perioada determinata. Ne-am gandit si, nu ca am vrea sa fraudam statul, dar chiar daca as vrea sa ma angajez in momentul de fata nu o pot face, nu sunt in stare sa stau 8 ore la lucru. Voi ce parere aveti? Eu sincer ma simt cam aiurea la gandul ca voi fi pensionara la 30 ani...

Mama Marei 18.01.2007 si a Dorei 24.03.2009


Votati-ne daca va plac pozele noastre:http://www.ared.ro/ansamblul-rezidential-red1/index.php?pag=concurs&concurs=6' (numele nostru apare sub fotografii, 3 la numar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

CristinaR, am vazut ca si alte poze au disparut, si una a lui Ducky. Ciudat!
Ma bucur ca esti ok. Cat despre pensie de boala...de ce nu? macar pe perioada determinata, oricum nu ai putea lucra deocamdata. Eu zic sa incerci.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Miha felicitari! Se pare ca eu sunt ultima care am aflat... M-a sunat azi Miha, dar nu m-a zis, ma intrebat doar daca am mai intrat pe forum Asa ca am aflat de aici
Diana imi pare rau ca vi-au fost date planurile peste cap, dar in tot raul e si un bine, petreceti sarbatorile cu cei dragi.
Eu fac ceva curs la lucru, 4 ore/zi, vreo 2 luni. Ieri am avut de la 16-20

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=12" target="_blank">Poze concurs ga-1 si ga-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=12" target="_blank">Poze concurs ga-1 si ga-2

Mergi la inceput