Pufi dragalasi de Ianuarie-Februarie 2010 (169)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

beey, mie nu-mi merge gumiberu deloc, de nikaieri...youtube, trilulilu, etc
ieri a mers, greu, varianta in ungureste e bestiala
. BEA, trebe neaparat sa il pui la Ivan.

ce punkist avem la pufi bineee Sebi. Si ce de poze noi: Zgubi in patut e super tare la pozitii. O sa fie a "maiastra" ...contorsionista, alaturi de delfitza. In unele nici nu stiu cum respira. Vroiam sa va zic ca nu stiu cum se frikinesc pana adorm, ca Ema daca ii e somn tzipa, se trage de ureki, plange, nu se frikine, chiar daca o mangai, stau langa ea, ii cant. Pana nu ridic tricoul nu se opreste....

ELEFANTICA, pai daca tot nu sta fata in el, da un pemeu daca vrei sa-l vinzi

Mai sunt pufi care nu se misca din kur, in afara de Ema? Ca prin poze vad numa' plimbareti, sau macar sprijinitori de mobile/ceva. Ema pica in secunda doi, o pun eu pe marginea canapelei, dar isi da drumu imediat. Oare nu ar trebui s-o plimb de maini, avand in vedere ca ea nu s-a ridicat inca singura in patut? btw, cum sa se ridice in patut, daca ea nu sta acolo deloc? banuiesc ca daca-i vine de ridicat e buna si alta mobila, nu?

AAA, si ce fete cokete avem, toate cu cizmulite care mai de care mai lucioase si frumi. Noi nu avem, dar tre sa luam masuri, ca ghetele noastre de iarna sunt cam.... sport, neelegante, si la ce "alergatoare e ema, i-ar trebui mai "statice"

rectific: s-a tarat stand in fund, dand din picioare, nush sa explic, din mijlocul camerei pana la mine. asta e cand e nervoasa si freak picioarele de covor pana se duce in fata, alunecand pe fund...

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:





Multumim
e

Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010








"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire



Arthur, l'amour de papa et maman



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

cris d. se poate sa uiti de noi? ce tarat/ridicat/umbla? sa vina servitorii(mami,tati,radu,care-o fi mai aprope) sa-si faca datoria!

simply,cum e ariana azi?

ayanna,linkul e


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

salutare la fete,

eu am noutati, am intrat sa zic la multe lunite lui Yannis, micul pui de grec!!!!
Sa creasca mare si frumos, ca mama lui!!!!

am citit despre experiente grele cu spitalele noastre....stiu cum e, daca nu dai, nu ai. Asta este tara minunata in care traim.
Of.
Sa se faca bine pufii bolnaviori.
Eu nu vreau zapada, mie imi place la caldura, soare, bine, nu 45 de grade, dar nici minus 20 ca asta iarna, de nu se mai termina.....
Mie nu imi place iarna prea mult, merg la ski cateva zile si imi ajunge zapada aia pentru tot anul, mi-ar placea sa nu ninga in oras, doar la munte. Cand vreau zapada, merg la munte si gata.
va pup, back to work...

A, sa nu uit, Dani stie sa dea pupita....cand il chem, vine la mine, cu gurita cascata, ma baloseste toata, dar el da pupita. E o scumpete.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cris d. se poate sa uiti de noi? ce tarat/ridicat/umbla? sa vina servitorii(mami,tati,radu,care-o fi mai aprope) sa-si faca datoria!

simply,cum e ariana azi?

ayanna,linkul e


mami de Alex si Radu


pai am vazut ca sta singur sprijinit de v-tch, macr cat sa faci o poza

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel


ELEFANTICA, pai daca tot nu sta fata in el, da un pemeu daca vrei sa-l vinzi


Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana



Din pacate l-am primit cu titlu de imprumut, asa k nu e al meu sa il vand ...

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

.

A, sa nu uit, Dani stie sa dea pupita....cand il chem, vine la mine, cu gurita cascata, ma baloseste toata, dar el da pupita. E o scumpete.


de Daniel, n.01.02.2010
Mama fericita




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Am mai pus si eu cateva poze, vreo 7 :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

irinaa ce copii frumosi ai. tu esti in poze cu ei sau alta fetitza?

am vazut si pe Arthur. ce bine ca sta cu spatele la lorena.pfui, mi-era frica sa nu-l pierdem si pe el

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

Am mai pus si eu cateva poze, vreo 7 :)


de Daniel, n.01.02.2010
Mama fericita


ff faine ultimele 2

Cris, mami de Ema, my lucky 13 si Ana

Mergi la inceput