Prietene la bine si la greu - 80

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

bre, grele tare cu FB asta

nu sunt nici in butoi, nici pe langa, doar asa...cochetez cu ideea

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Crissa nu te-a uitat nimeni, stai linistita, cand poti si ai timp, sa ne mai spui cate ceva de voi , vorba Laurei, nu da nimeni extemporal din capitole precedente

Smaranditza ma bucur ca ti se pare ok metoda, chiar incepeam sa-mi pun semne de intrebare , daca fac bine sau nu , am observat totusi ca Sabina e mai atenta cand o intreb "vii sa ne jucam?" decat daca ii spun "Hai sa ne jucam!"
sa-mi spui daca merge faza si la voi si daca ii captezi atentia astfel

Lyly eu te inteleg, si asta pt ca m-am gandit eu asa ca trebuie sa fie o perioada ciudata, multe mamici au stari depresive printre care si eu...ieri am bocit de numa...eu te imbratisez si iti doresc putere sa depasesti starea asta cat de repede

Ramonik "prima" si atat? mai zi ceva "bre"

Lumi las' sa aibe fata dinti, ca poate papa mai cu spor
marti sau joi vin la Iasi ...puuup

Laurici la noi cu tzitzi e taman invers, nu stiu ce a apucat-o asa deodata dar e calare pe mine non-stop, si vb cat se poate de serios cand spun non-stop...cred ca la 2, max 5 min vine si ma trage de bluza, sta si se molfaie pe-acolo, se mai uita la Tv, se cere jos si daca o dau din brate incepe sa planga ca vrea inapoi...m-a capiat cu tzitzi, nu pot sa fac nimic, toata ziua sta mufata...ce-o fi patit, nu stiu

Alinush exact la asta ma gandeam si eu, cat de agitata a fost noaptea si cat a plans... odata cu maselutele am descoperit si motivul





Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Rares e mai vesel azi, ca si data trecuta, e mai bine cand mancam ! Asta pentru ca de ieri a revenit la grupa mancaciosilor (cred ca a aflat ca l-am parat iar pe aici )
Tot azi si-a facut "buletin" de baiat mare si cu tupeu = una bucata julitura sub nasuc.

Fetele din concursul FB : faine poze dar nici eu nu stiu de unde sa dau like.

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami de topmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

acum m-am prins cu FB ! Am reusit sa dau like !

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami de topmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

da, m-am prins si eu! deci fetele, dati intai like celor de la orly (sus) si apoi va lasa sa dati like si la orice poza doriti!

pupam

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Ancutza sa ne tii la curent cu venirea ta in Iasi.
Lumi, Ancutza, Ariadna un si un Like (noroc ca m-a luminat Ariadna cum se voteaza)
Gata fug ca mi-s gata spaghetele si nu mai rezist de pofta...

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12

Salutare!!!
Ancutza sa ne tii la curent cu venirea ta in Iasi.
Lumi, Ancutza, Ariadna un si un Like (noroc ca m-a luminat Ariadna cum se voteaza)
Gata fug ca mi-s gata spaghetele si nu mai rezist de pofta...

Mami fericita de strumfita


pofta mare
va anunt luni seara cred, ca daca nu e marti , sigur e joi




Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Sunt chiauna de nesomn. Ca si Sabinuta a Ancutzei, David sta numai agatat de san. Noaptea m-a trezit din ora in ora (imi da impresia ca ar vrea sa doarma cu sanul in gura...daca incerc sa scot sanul afara, ma musca, daca ii dau suzeta se lasa cu tipete), ziua trage de bluza mea...nu stiu ce are.

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Salutare!

Sunt chiauna de nesomn. Ca si Sabinuta a Ancutzei, David sta numai agatat de san. Noaptea m-a trezit din ora in ora (imi da impresia ca ar vrea sa doarma cu sanul in gura...daca incerc sa scot sanul afara, ma musca, daca ii dau suzeta se lasa cu tipete), ziua trage de bluza mea...nu stiu ce are.

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)



Dana, sa stii ca si pe mine m-a muscat de mi-a dat sangele...eu am tipat, ea s-a speriat si a inceput sa urle

offf, daca te incalzeste cu ceva, dupa o noapte in care s-a culcat la 5 jumate dimineata, urmatoarea a dormit lemn cu trezire abia dimineata la 7, poate se conformeaza si David si intra in tipar




Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Salutare!

Sunt chiauna de nesomn. Ca si Sabinuta a Ancutzei, David sta numai agatat de san. Noaptea m-a trezit din ora in ora (imi da impresia ca ar vrea sa doarma cu sanul in gura...daca incerc sa scot sanul afara, ma musca, daca ii dau suzeta se lasa cu tipete), ziua trage de bluza mea...nu stiu ce are.

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)



Dana, sa stii ca si pe mine m-a muscat de mi-a dat sangele...eu am tipat, ea s-a speriat si a inceput sa urle

offf, daca te incalzeste cu ceva, dupa o noapte in care s-a culcat la 5 jumate dimineata, urmatoarea a dormit lemn cu trezire abia dimineata la 7, poate se conformeaza si David si intra in tipar




Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)




Ancutzule , este a doua noapte de chin. Sper sa isi revina...
ptr mine este un vis frumos sa doarma o noapte intreaga.

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput