Pufi dragalasi de Ianuarie-Februarie 2010 (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

am 2 stelute!....dar nu stiu cum sa ma intitulez....vad pana maine, noaptea sfetnic bun.


a, nikole mersi de raspuns!

mama unui pui...Stefan


Felicitari!!!


eu tocmai am pierdut un carnat de mesaj pe care nu ma simt in stare sa-l reiau

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

m-am uitat prin albume... impresii proaspete, toate de bine, dar nu ma pot abtine sa zic ce m-a amuzat spagatul Marei de miremia... very funny!

AMR 4, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Ana Felicitari pt steluta! Sa ai inspiratie pt titulatura, eu pana acum n-am avut.


Ayanna in legatura cu laptopul...incearca sa pui furtunul de la aspirator acolo unde este coolerul si sa aspiri. Se strang mizerii si de aia se incinge. Daca nu reusesti sa-l cureti asa, ar trebui sa-l desfaci si sa-i cureti coolerul sau sa rogi pe cineva care se pricepe sa faca asta. Daca mai e in garantie laptopul sa nu-l desfaci ca pierzi garantia!

Ruxita ne bucuram ca te-ai amuzat, noi ne mai amuzam si acum cu scheme noi.

Credeti ca doarme? NU! Am incercat, n-am reusit, acum roade nasul unei omizi de plush.....In plus ieri si azi nu a dormit mai mult de o ora jumate toata ziua.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Xela, Simply imi mai spuneti si mie o data cum se numeste exact lego-ul cel moale? Multumesc anticipat!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Xela, Simply imi mai spuneti si mie o data cum se numeste exact lego-ul cel moale? Multumesc anticipat!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


www.bebebliss.ro/clementoni-cuburi-moi-micky-clemmy-p-1805.html" target="_blank">despre astea ar fi vb


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Frumusetea intelectuala nu inseamna a stii multe,ci inseamna a sti ceea ce trebuie;frumusetea sentimentala nu sta in violenta pasiunilor,ci in naturaletea lor."

Stiati ca:
Femeile sunt foarte pricepute in a descoperi oameni care incearca sa le insele. Barbatii nu ar trebui sa incerce sa-si controleze gesturile in fata femeilor, pentru ca vor fi prinsi. Dar o femeie poate sa-si mascheze gesturile in fata unui barbat si el nu va sti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

am dat send inainte sa mai spun 2 vorbe:

Sanatate delfitei,sa se faca bine repede

Ana Felicitari pt stelute,eu una recunosc ca mi se pare o idee faina cu stelute si nivele/titulatura,mi se pare ca e un fel de premiu,un nivel pe care vrei sa il atingi,pt ceea ce scrii,e o chestie asa faina(de corazon- virtual)...parerea mea

Am vrut sa spun ceva frumos fetelor care sunt triste si au probleme,dar nu imi gasesc cuvintele potrivite asa ca trimit mii (imbratisari),in speranta ca vor trece peste incercari si ca va fi totul bine


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Frumusetea intelectuala nu inseamna a stii multe,ci inseamna a sti ceea ce trebuie;frumusetea sentimentala nu sta in violenta pasiunilor,ci in naturaletea lor."

Stiati ca:
Femeile sunt foarte pricepute in a descoperi oameni care incearca sa le insele. Barbatii nu ar trebui sa incerce sa-si controleze gesturile in fata femeilor, pentru ca vor fi prinsi. Dar o femeie poate sa-si mascheze gesturile in fata unui barbat si el nu va sti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Salutare!

Trebuie sa incep cu urarile mele intarziate pentru sarbatoritii pe care nu i-am prins zilele astea.
Sa fiti sanatosi si la punga grosi, pufuleti, mamici si tatici sarbatoriti!

Eu is la schimbul 3 iar, am mancat prea mult si trebuie sa diger.
Am facut tort, iar. . Am dusmanul in frigider. Simply, Cris.M nu ma lasati singura la greu!
Nu avem sarbatoriti. Asa ne rasfatam noi pe 20 ale fiecarei luni, 20 fiind ziua cununiei civile. Asa e la inceput de casnicie ... romantism...

Kiti e bine, cu cei 3 dinti ai lui. Sper sa apuc sa pun poze zilele astea. Ma zapaceste cu mersul lui de manute. Oboseste ce-i drept, dar nu se lasa. Nici de nu se lasa. Pana si suncile mele sunt mai tari decat tzitzele.


Despre mamica ingerasului Andrei: este ok, ca sa zic asa. In etapa in care a acceptat faptele si s-au resemnat. Isi doresc iar un bebe dar trebuie sa treaca 9 luni de la nastere. Sunt convinsa ca toate gandurile de bine au ajutat-o. Am vrut sa va zic acestea, pentru ca eu sunt bucuroasa ca deja au planuri de viitor si nu s-au blocat in ce a fost. Incepe si serviciul in curand, ceea ce foarte bine. Va multumesc pentru gandurile voastre.

Ma duc si eu la dusul de rigoare ca vine ora sa . Si nu mai pup dupa aia.

Sanatate pufilor bolnaviori!

Somnic usor!







Kiti de Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui micki_mica

Salutare!

Trebuie sa incep cu urarile mele intarziate pentru sarbatoritii pe care nu i-am prins zilele astea.
Sa fiti sanatosi si la punga grosi, pufuleti, mamici si tatici sarbatoriti!

Eu is la schimbul 3 iar, am mancat prea mult si trebuie sa diger.
Am facut tort, iar. . Am dusmanul in frigider. Simply, Cris.M nu ma lasati singura la greu!
Nu avem sarbatoriti. Asa ne rasfatam noi pe 20 ale fiecarei luni, 20 fiind ziua cununiei civile. Asa e la inceput de casnicie ... romantism...

Kiti e bine, cu cei 3 dinti ai lui. Sper sa apuc sa pun poze zilele astea. Ma zapaceste cu mersul lui de manute. Oboseste ce-i drept, dar nu se lasa. Nici de nu se lasa. Pana si suncile mele sunt mai tari decat tzitzele.


Despre mamica ingerasului Andrei: este ok, ca sa zic asa. In etapa in care a acceptat faptele si s-au resemnat. Isi doresc iar un bebe dar trebuie sa treaca 9 luni de la nastere. Sunt convinsa ca toate gandurile de bine au ajutat-o. Am vrut sa va zic acestea, pentru ca eu sunt bucuroasa ca deja au planuri de viitor si nu s-au blocat in ce a fost. Incepe si serviciul in curand, ceea ce foarte bine. Va multumesc pentru gandurile voastre.

Ma duc si eu la dusul de rigoare ca vine ora sa . Si nu mai pup dupa aia.

Sanatate pufilor bolnaviori!

Somnic usor!







Kiti de Miki

noi suntem cu 21,si noi sarbatorim,dar nu tort ci cu pupici(macar o data pe luna-glumesc evident)...multe aniversari fericite de 20 ale lunii sa aveti(de tort sa nu iti faci prb ca are cine sa il manance,numai sa trimiti invitatie

Eu zic ca e bine ca parintii ingerasului Andrei se gandesc la un bebe,e un pas urias tinand cont prin ce au trecut,sa ii ajute bunul Dumnezeu sa aiba ce isi doresc si multa putere



Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Frumusetea intelectuala nu inseamna a stii multe,ci inseamna a sti ceea ce trebuie;frumusetea sentimentala nu sta in violenta pasiunilor,ci in naturaletea lor."

Stiati ca:
Femeile sunt foarte pricepute in a descoperi oameni care incearca sa le insele. Barbatii nu ar trebui sa incerce sa-si controleze gesturile in fata femeilor, pentru ca vor fi prinsi. Dar o femeie poate sa-si mascheze gesturile in fata unui barbat si el nu va sti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Xela, Simply imi mai spuneti si mie o data cum se numeste exact lego-ul cel moale? Multumesc anticipat!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


www.bebebliss.ro/clementoni-cuburi-moi-micky-clemmy-p-1805.html" target="_blank">despre astea ar fi vb


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Frumusetea intelectuala nu inseamna a stii multe,ci inseamna a sti ceea ce trebuie;frumusetea sentimentala nu sta in violenta pasiunilor,ci in naturaletea lor."

Stiati ca:
Femeile sunt foarte pricepute in a descoperi oameni care incearca sa le insele. Barbatii nu ar trebui sa incerce sa-si controleze gesturile in fata femeilor, pentru ca vor fi prinsi. Dar o femeie poate sa-si mascheze gesturile in fata unui barbat si el nu va sti.




Acum mi-ai dat de lucru si nici nu ma pot hotari ce-mi place mai mult din gama clemmy. Xela cam cat sunt astea in magazinul de care ziceai? Oricum e lucru hotarat, ii trimitem scrisoare mosului pt un set.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Xela, Simply imi mai spuneti si mie o data cum se numeste exact lego-ul cel moale? Multumesc anticipat!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


www.bebebliss.ro/clementoni-cuburi-moi-micky-clemmy-p-1805.html" target="_blank">despre astea ar fi vb


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Frumusetea intelectuala nu inseamna a stii multe,ci inseamna a sti ceea ce trebuie;frumusetea sentimentala nu sta in violenta pasiunilor,ci in naturaletea lor."

Stiati ca:
Femeile sunt foarte pricepute in a descoperi oameni care incearca sa le insele. Barbatii nu ar trebui sa incerce sa-si controleze gesturile in fata femeilor, pentru ca vor fi prinsi. Dar o femeie poate sa-si mascheze gesturile in fata unui barbat si el nu va sti.




Acum mi-ai dat de lucru si nici nu ma pot hotari ce-mi place mai mult din gama clemmy. Xela cam cat sunt astea in magazinul de care ziceai? Oricum e lucru hotarat, ii trimitem scrisoare mosului pt un set.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)


atat am cautat si eu pe net si in magazine aici si nu sunt asa(astea chiar arata fain) si eu vreau pt Ariana,O sa comand pe net in Romania si sa imi trimita aici,ca mi s-a pus pata...sunt multe modele,dar pe net (site-uri romanesti)am vazut ca se vand astea cu Micki Mouse(daca dai de ceva frumos trimite-mi si mie link,daca doresti)


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Frumusetea intelectuala nu inseamna a stii multe,ci inseamna a sti ceea ce trebuie;frumusetea sentimentala nu sta in violenta pasiunilor,ci in naturaletea lor."

Stiati ca:
Femeile sunt foarte pricepute in a descoperi oameni care incearca sa le insele. Barbatii nu ar trebui sa incerce sa-si controleze gesturile in fata femeilor, pentru ca vor fi prinsi. Dar o femeie poate sa-si mascheze gesturile in fata unui barbat si el nu va sti.

Mergi la inceput