Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***277***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Monica, ce-i dai Luanei pt cresterea imunitatii?
Ma bucur ca mai treci pe aici din cand in cand!

Si pana la urma, vedeti, Miha avea dreptate cand spunea de fetita nasei ei ca spunea poezii la un an si nu stiu cat. Si Mario si Luana o fac deja! Bine, avem si ghiocei carora le place sa asculte numai cum recita altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Vazut si noi Raru' Tiparu' lu' mami!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

L-am vazut pe Mario, si pe Luca! Ce dor imi era sa-i vad. Sunt mari si frumosi.
Nikoleta imi pare rau ca treci prin toate astea. iti doresc multa putere si rabdare.




www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Fetelor, am rezolvat problema, m-a scos al meu sot din nervi; de azi dimineata muncesc la biografia ilustrului meu subiect de teza, e o munca horror, mai ales ca omul a trait 96 de ani (bine pentru el, greeeeu pentru mine) si a facut multe...Daca apuc, citesc din urma si revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Monica, ce-i dai Luanei pt cresterea imunitatii?
Ma bucur ca mai treci pe aici din cand in cand!

Si pana la urma, vedeti, Miha avea dreptate cand spunea de fetita nasei ei ca spunea poezii la un an si nu stiu cat. Si Mario si Luana o fac deja! Bine, avem si ghiocei carora le place sa asculte numai cum recita altii!

Keutu cheliutu

Formula17 de la plantextrakt. Imi amintesc oare bine, spuneai si tu mai demult despre tratament homeopat pe Keutu? Noi am depasit foarte usor o viroza numai cu homeopate si imi doresc tare mult sa nu mai revenim la tratament cu antibiotic sau cortizon.

Sa nu iti imaginezi ca recita Luceafarul dar deja stie versuri, invata la gradi poezii scurte de cate 3-4-6 versuri. Eu sunt tot mai incantata ca am decis sa o dau la gradi, chiar asa de repede, si se vede ca nu merge degeaba, desi, si acasa ma ocupam de ea, dar in colectivitate cu alti copii activitatile capata alt sens.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Chiar asa, MONN, pana la urma petele alea au legatura cu fluorul, cum zicea ELENA? Su nu luati supliment de fluor? Sunt in ceata...

http://www.lucamic.blogspot.com/


Nu luam supliment de fluor. Deci nicio legatura. Mi s-a recomandat ceva mai multa insistenta la igienizare.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Fetelor, am rezolvat problema, m-a scos al meu sot din nervi; de azi dimineata muncesc la biografia ilustrului meu subiect de teza, e o munca horror, mai ales ca omul a trait 96 de ani (bine pentru el, greeeeu pentru mine) si a facut multe...Daca apuc, citesc din urma si revin.




CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Monica, ce-i dai Luanei pt cresterea imunitatii?
Ma bucur ca mai treci pe aici din cand in cand!

Si pana la urma, vedeti, Miha avea dreptate cand spunea de fetita nasei ei ca spunea poezii la un an si nu stiu cat. Si Mario si Luana o fac deja! Bine, avem si ghiocei carora le place sa asculte numai cum recita altii!

Keutu cheliutu

Formula17 de la plantextrakt. Imi amintesc oare bine, spuneai si tu mai demult despre tratament homeopat pe Keutu? Noi am depasit foarte usor o viroza numai cu homeopate si imi doresc tare mult sa nu mai revenim la tratament cu antibiotic sau cortizon.

Sa nu iti imaginezi ca recita Luceafarul dar deja stie versuri, invata la gradi poezii scurte de cate 3-4-6 versuri. Eu sunt tot mai incantata ca am decis sa o dau la gradi, chiar asa de repede, si se vede ca nu merge degeaba, desi, si acasa ma ocupam de ea, dar in colectivitate cu alti copii activitatile capata alt sens.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.


Inseamna ca si cu vorbitul stati bine. Cum e cu 2 picuratori?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Offf, ANAAN, macar de se seniliza si el pe la 70 si ceva...Dar inteleg ca nu! Ntz-ntz-ntz!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

BTW, Fiu-mio, dupa ce face prostii si vede ca am intentia sa-l cert, ma intampina cu: ntz-ntz-ntz!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput