Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

LA MULTI ANI Elena si Ana cu ocazia implinirii a 3 anisori din viata voastra. Va pupam si va dorim multa sanatate si multe bucurii. Pussi, felicitari!!!

de gemenute Laura Ioana si Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

La Multi Ani, Elena-Sabina si Ana-Nicoleta!
Sa cresteti mari, sa fiti sanatoase, sa aveti parte de noroc in viata si sa aduceti numai bucurie parintilor!


www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Elena si Ana!
Sanatate multa si multa voiosie & zile senine!

pussi

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

lumy, tricicleta aia o gasisem si eu, dar nu e f ok ptr copii micuti. n-are centuri, n-are bare de protectie, nimic. poate cand mai cresc, desi atunci n-o sa mai fie cazul de trici...

ariadna, sar'na, m-am luminat, arata bine!

bogdana, arata super sania, nush daca hunii mei s-ar tine bine pe ea, dar la 3 ani tot e buna. nu vazusem pana acum.

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

Buna fetelor, n am mai intrat de ceva timp din cauza faptului ca nu m-am simtit prea bine, am in continuare aceleasi greturi , si apa pe care o beau o dau afara...., de abia astept sa treaca timpul...
Saptamana asta buburuzele aveau 2341g si 2290 g si dr ne-a programat la cezariana pe 02.12.2010 , asta in cazul in care totul va fi bine ca si pana acum.
Elenacatalin legat de carut, sotul meu pusese ochii de mult pe acel model, dar eram suspiciosi, acum ma bucur ca Adriana are acest model...ne-am mai linistit
+36

MOTTO: Nu pot schimba directia vantului dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenacatalin spune:

andreiuta si eu ma simt la capatul puterilor, am niste dureri la solduri de mor, nu mai pot dormi aproape deloc, abia astept sa se termine :)...

eu am vazut la o prietena de a mea caruciorul, cei drept era singular, dar a fost ff multumita de el ;).

luni mergem si noi din nou la dr sa vdm ce mai zice :).

andreiuta tu pe 2.12 esti in saptam 38 nu?

elena+35

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Te asteptam cu vesti bune, Atassa!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Ramo1981: am revenit de la control si am vb cu d-na dr despre embrioreductie. mi-a spus ca la noi in tara stie ca se fac astfel de interventii la Timisoara. in cazul in care apar cazuri la ei aici, ei recomanda sa se mearga la o clinica din Grecia , unde asa ceva se face de multa vreme si este cumva destul de uzual, adica au experienta in asa ceva. daca doresti, ii contactezi pe cei de aici ( iti pot da adresa de contact dar activeaza-ti PM) si ei iti vor da recomandare pt a merge in Grecia. as scrie direct aici insa nu stiu daca este voie. Astept sa-mi spui .


19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Schimbat semnatura!
Gabita35 superbi copii! Sa va traiasca!

fericita!! 37+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

LA MULTI ANI, Elena si Ana de Pussi! Sa fiti sanatoase si fericite!

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput