Iepurasi De Martie - Aprilie 2010 (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Mai da, nu numai ca nu e animat forumul dar vad ca nu prea se mai scrie, de unde de pe o zi pe alta gaseam un capitolacum am gasit 2 pag.
In fine sper sa treaca si sa se faca toti iepurasii bine si atunci sigur o sa fie mai multe discutii.

annya9 – sper ca mai are febra. Sanatate multa. Ufff sper ca nu a apatit nimic de la cazatura.

bluekidoo – eu cred ca pare mai grav decat este. Sunt sigura ca se v-a corecta f repede sic red ca e important sa mergi acum cu ea la un medic bun sa iti zica ce e de facut. Eu cred (nu ma pricep, doar ma dau cu parerea) ca ar fi mai bines a invete direct sa mearga correct. Eu cand eram mica mergeam cu varfurile in afara adice ce zici tu gen Charly Chaplin si mama a vrut neaparat sa merg normal simi-a fost tare greu, era o teroare cand o auzeam “mergi drept, nu mai merge ca rata”. Deaia mai bine invata bine de la inceput si un dr iti poate spune ce si cum. Ba eu cred ca as consulta chiar 2 ortopezi.

Stanucel – super tare faza cu politistii. Noroc cu Adelina

briza_marii – spor la munca

Greenfrog – garantat le punem produsele in cap si nu mai cumparam nimic. Cum sa nu respecte preturile de pe ele ? E problema lor ca nu au schimbat preturile.

babyangel – santate multa si voua !

irinabobe – santate mults si voua ! Tipa el dar cine o sa fie iepuroi ?

samaria – sanatate multa, sa treaca bubitele repede si sanu recidiveze problemele in gat.

babyangel – voua v-a iesit primul dintosr la 3 luni jumate ? Si acum are 7 si ii iese al 8-lea ???? Wow super ! Sau poate nu am inteles eu bine !

Noi suntem bine, Gia aseara pe la 7 si ceva 8 era chioara de somn si s-a culcat sis s-a trezit la 11.30 si avea chef de cantata, tipat si tot tacamul. Am jughinit-o nitele si a apapt si s-a culcat la loc ca asa fac copii cuminti.

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

La multe lunici iepuraselor : Alessia Stefania de crissintibun, Sara de Happyjoy !

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

buna dimineta dam o la toate fetele...

la multe lunite alesia stefania,sara Happyjoy multa sanatate...

vad ca se strica acest forum...tocmai ma pregatisem sufleteste,mi-am luat un laptop,sa nu mai ma rog de fi-miu sa ma lase la calc....era un chin,se lasa cu nervi,plans...etc

dar din cate vad pe aici nu mai intram asa des...

adelina a dormit bine,nu se mai trezeste decat o data pentru a bea ceai,si adoame imediat...
o zi buna va urez...

oanaiacovita,jeni,gabyhila,oanka80,dinami si restul fetelor,chiar sunteti suparate? s-au pastrati legatura?

imi pare tare tare rau...off off
si ce mult imi placea sa beau cafeaua aici...


FILMULETE
POZE

mamica carmen de Adelina 16.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Eu nu am vrut sa ma bag la subiectul cu IoanaCT, dar daca nu mai intra fetele de ce nu se schimba parola si sa i se taie accesul si gata !

Oricum eu am vrut sa zic de ieri ca Ioanact nu afacut ceva nromal sa se bage sa faca ea capitol nou din moment ce stie ca nu e binevenita sau incgitita de multa lume.

Asta e din partea ei ori o lipsa crasa de bun simt ori o incredere in sine enorma.

Oricum eu nu as fi indraznit sa ma bag pe gatul cuiva dar sa ma mai bag sa fac si capitole si altele

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Vad ca nu sunt singura care nu mai simte forumul cum a fost inainte. Cu toate stim ce ne-a adus in aceasta situatie: IOANACT!

Am schimbat inca odata parola cu gandul ca daca din nou o va primi noi ne facem grup separat si terminam cu balciul. O avea 2 fete frumoase care nu sunt de vina dar s-a facut persoana non grata singura. Grupul asta este al unor mame cu copii, nu copii care nu pot scrie asa ca haidet-ti sa facem diferenta. Nu am absolut nimic cu copiii ei , vreau doar sa fie respectate deciziile grupului.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle_sf spune:

Buna dimineata!!!!
In primul rand
La multe lunite Sara de Happyjoy!!!!
In al doilea rand, am crezut ca mor de ras cand am vazut ca Ioanact a deschis capitol nou!!! Nu va suparati pe mine, dar chiar e amuzant... Sigur o sa scrie acuma multe fete... Eu o sa incerc totusi, sper din tot sufletul sa nu ma lasati sa vb singura...

Andra ce bunatati mai papa Ianisu?
Gaby ai mai gasit ceva papucei frumosi? Ce mai face Joy?
Rammy a mai descoperit Briana ceva praf pe sub dulapuri?
Carmen K ia zi tu daca mananca mai bine mititica ta...
Oana gata, s-a insanatosit Ericutu,nu? Nu ne-ai mai zis de sotul tau, cum i-au mai iesit ultimele investigatii?
Irinabobe sa-i treaca repede raceala lui Rares
sanzi de care pufuleti ii dai Marei?
Greenfrog Petru ce nazbatii mai face? Nu ai facut scandal la casa la Ikea?
Stefimic tu chiar nu ai mai intrat de mult... dar speram ca sunteti ok
Jeni cred ca de-acuma ti-a trecut durerea de la tzitzi. Te inteleg, abia am trecut si eu prin asta, dar cred ca la mine a fost mult mai simplu, productia era oricum scazuta, tinzand spre zero. Ziceai tu ceva de o intalnire de afaceri, ca poate pleci o fuga la Viena?
Oanka de la tine ma astept oricand sa intri sa ne spui ca Maria mica merge singura fara sustinere, sa stii....
child am uitat sa iti spun ca mi-au placut si pozele si filmuletele cu Albert
freedelia faine bre pozele, si auzi la ea, smechera, cum baga copilasii la vorbit cu politistii... Bine ca iti merge,nu?
[ b] Ate a terminat Theo curatenia de toamna? Multe frunze a mai avut de strans saracul
bluekidoo eu cred ca o sa revina de la sine piciorusul, mai ales daca faceti exercitii cu micuta Tanya
Ioanaa28 stiu ca tu ai zis ca nu mai scrii o perioada, dar mie mi-e dor de tine... Tare imi esti draga, sa stii.. Hai, mai zi-ne cat e de cumine Ovidelu si daca vrei sa iti trimitem un facalet in plus pentru socrela...
Rebiana de cand nu ai mai intrat cred ca i-a iesit dintisorul Marei,nu? Cum merg cursurile la faculta?
Ella ia mai baga si tu niste retete de bunataturi ce haleste domnu Geo, ca te lenevisi... Cum merge proiectul CASA?
Ami voi ce mai faceti?
Cori cum ii place Petalei toamna?
Asteropi gata rezultatele la analize? Sper ca totul e ok...
Erina stiu ca ai mai zis, dar repeta te rog titlurile cartilor care ai zis ca ti-au placut... Vreau sa o rog pe mama sa imi trimita ceva de citit, ca tocmai mi-am terminat rezervele (numai ca eu am citit acuma ceva mai pentr copii, TUNELE... ) si mi-ar prinde bine ceva mai.. serios
Sensibila tare simpatica Gia zambareata, cum rade ea cu pofta si aplauda...
nibi_niki la voi cum sunt temperaturile acuma? Ce fac Maria si ciuful ei simpatic?
iliraluca tu cand pleci la Roxana sa faceti shoping amandoua? Un pupic pt Kira
Vladi o fi tot in Franta? Oricum, saraca s-a chinuit si si-a facut adresa de mail special pentru noi... Nu stiu de ce, dar mie mi s-a parut mai mult un mesaj de... adio ultimul ei mesaj. Sper din tot sufletul sa ma fi inselat si sa ne mai scrie...
Atb s-a invatat Nicholas la cresa? Si tu parca mai aveai ceva cursuri,nu?
Ina multumim mult pentru jucarie Am uitat sa iti spun ca mi-au placut pozele cu Robinio pestisorul auriu
Evamika baga si tu un raport scurt, te rugam...
irene cand ne dai si noua reteta succesului in afaceri? Bravo tie ca ai timp sa le faci pe toate. Pupam Diana ochioasa
Cristina multumesc pentru toate informatiile care le aduni tu de pe acolo de la tine. Sigur o sa ii placa lui Magnus noua gradinita
Babyangel sa ne spui pe ce adresa sa trimitem baxu de cafea, fata, ca dai faliment la cata cafea ne dai zilnic Sper sa ii treaca repede si lu Codrin raceala
mihaelagrosan nici tu nu ai mai intrat de mult, asa-i?
Andira tare-s mandre copchilele tale, draga! Tu ce mai faci bun de mancare?
Samaria sper sa ii treaca repede lui Eduard toate bubitele,mititelul, ca tare cred ca l-au mai chinuit toate, si febra...
Lara suceveanca, tu de pe unde esti? Nu mai stiu, tu parca nu ai povestit ca ai fost pe acasa anul asta,nu?
Yaya ai o familie tare frumoasa. Balaceli placute!
Bumbitza cum mai doarme Ilincuta?
Briza cum ai dres-o cu soacra pana la urma?
Roxi zi si mie cum e la gust Kaki aia sau cum se cheama, am vazut si pe aici asa ceva... dar nu stiu daca sa ii iau lu andrei...
Castelana o fi terminat mutatul?
Denisa tu ti-ai mutat floricelele? Pupam Maya eleganta
annya parca ziceai ca si Raducu e racit? Sper sa ii treaca cat mai repede...
selina stiu ca tu ne scrii mai rar, dar eu fac aici strigare ca la carte, da? Asa ca hai si tu...
Lalexandra ai gasit echipament pentru mers in patru labute?
stanucel ceva musafiri azi? Pupam Adelina mamoasa
nafi m-ai distrat cu intentia ta de a te face virgina din nou #61514; Spor la mutari si reparatii
Lindal voi ce mai faceti?
bordeancavio [/b] nici tu nu ai mai dat de mult pe la noi, asa-i? Totul ok?
Miria [/b] draga, imi pare rau ca esti ultima, dar asa e lista pe prima pagina Cum ii plac lui Casian retelete lu matale?
Cred ca am ocupat o pagina cu mesajul asta... Bine ca am apucat sa il termin, de cand l-am inceput i-am facut si mancare lu andrei, l-am si hranit, sa si cacacit, acu ma duc sa il schimb, ca imi pica parul din nas....
Meniul pentru astazi:
dimi: para si mar coapte + o lingura de cereale
amiaza: borcanel cu peste
seara: dovleac de placinta copt cu iaurt

O zi minunata sa aveti!






Mamica lui Andrei (23.03.2010)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle_sf spune:

da, pana sa termin eu catalogul ati intrat si voi.. eram sigura ca de asta nu mai scrieti... hai, care vine cu solutia finala?

Mamica lui Andrei (23.03.2010)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Eu sunt deacord cu fetele.
Va rog sa tineti cont de decizia fetelor inainte de a da parola de la poze. Sunt pozele lor acolo



Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

michelle_sf multumim mult de gandurile bune,asa ce bine ca stii cum sa inveselesti atmosfera...mii de ....nu mai am musafiri,se spune ca daca iti vin musafiri de luni o tii toata saptamana cu musafiri,dar uite ca la mine nu este asa...de luni nu a mai venit nimeni,adica scuze a venit laptopul...

sunt de acord cu fetele....


FILMULETE
POZE

mamica carmen de Adelina 16.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle_sf spune:

Bun, deci s-a schimbat din nou parola la poze, sa inteleg? Sa o schimbati si pe asta de aici, cu care va logati pe userul comun... Vreau si eu in clubul vostru

Mamica lui Andrei (23.03.2010)
POZE

Mergi la inceput