***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La multi ani Ilinca! Feli si Doru, sa va traiasca soarecul

la multi ani Albert!

Feli eu pufai cu mai multa apa la Beados, le las sa se usuce, apoi le intorc pe partea cealalta si le mai pufai odata. Se usuca si nu se mai desprind.

Noi am tras chiulul de la gradi sapt trecuta din cauza de tuse si febra mare. I-am dat toate siropurile din lume, pana la urma cu sirop de ridiche neagra am scapat-o de tuse. Acum ii dau Baraka, si iau si eu ca am mai ramas cu un rest de tuse sacaitoare. In rest toate bune.

Pupam

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI ALBERT!!! Sanatate multa, noroc si bucurii!

Madau, sanatate multa Mirunei!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - Fimo-mania, margelute, cercelusi fel de fel...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns proadelina spune:

Fetelor, multumim mult de tot de urari si de gandurile bune!
La multi ani Ilinca!
Lavi - fratiorul sau surioara intarzie sa apara, nu stiu de ce, dar nici nu investighez deocamdata. Sa treaca criza!
In rest suntem bine, sanatosi, am serbat azi si la camin iar cand gaseste tati cablul vom descarca atat pozele de pe munte cat si cele de la aniversarea piticului.

Adelina si Albert (16.11.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Albert, La Multi Ani!!
Proadelina, sa-ti traiasca feciorul!

Fetelor, multumesc de sustinere cu noul servici Sper sa fie bine.

Lavi, hai ca nu mai e mult si te scapi si de stressul asta. Dup-aia pentru bb3.

Cristinamh si Madau, sanatate fetelor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Meems

Adelina eu fac galerie intre timp ca nu strica :)

Corapina nu-mi place de tine ca ai dat-o pe de-astea: ipohondrie, imunitate scazuta, deprimare din cauza varstei si alte aberatii. Priveste problema obiectiv: n-ai niciun necaz in viata, ai 2 copii reusiti, esti in floarea varstei, (cica femeile au maximum de libidou la 38-40 de ani, deci uite ce varste interesante ne asteapta ). Asa ca da-ti o pereche de palme si iesi din butoiul cu melancolie, focalizeaza-te pe ce-ti face placere si iti aduce bucurii si mergi inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

LA MULTI ANI ALBERT!!!
Sa cresti mare, sanatos si sa ai noroc in viata.

proadelina bafta la bb2, lavi la bb3 ....

Cristinamh, Roxi si Madau, sanatate fetelor!

Anda cum mai e poetul?

meems bafta multa la noul job, sa dea DD sa fie asa cum iti doresti.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea unui inceput de viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

la multi ani, Albert!

iau si eu echinaceea de 2 zile si nu stiam ce m-a lovit . mey, scrie ca da depresie. bye bye echinaceea, revin la vitamina C.

fac scoala acasa cu fiu-meu. in mesajul de sapt trecuta de la gradi scrie ca au trecut la adunari peste 12 de cand lipseste el. avem o tabla (autocolant negru pe perete pe care scriem) si exersam la romana la greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

http://www.garnethill.com/bedding-home/holiday-decor/advent-calendars/

Asta asa ca sa intelegeti de ce nu ma bag si eu la proiectul asta...
Mai bine ma tin in continuare de caciulile mele cu urechi, design propriu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

aiaia, bic, mi-ai stricat surpriza, prima pozitie din link e la mine in lucru:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Amalia!!! Fetita frumoasa, desteapta si cocheta, sa cresti mare si sa fii sanatoasa! Sa te bucuri de surioara ta!!!
Alinush sa-ti traiasca minunile!!! Sa va bucurati de ele si sa fiti fericiti!

La multi ani Iris, talentata noastra dansatoare!!! Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa ai o viata minunata, precum sunt visele tale de printesa acum!
Cristina sa-ti traiasca copiii si sa te bucuri de ei!

Alinush ce mai face Cunegonde?

Bic vreau sa vad si eu caciulile tale cu urechi!

Ina vazut-am poze cu voi, arati excelent, esti in forma maxima! Iar copiii sunt niste comori!

Mergi la inceput