Prietene la bine si la greu - 75

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns padi spune:

Lavi, . Am trecut si eu prin asta (din pacate) si nu pot decat sa te imbratisez si sa te rog sa fi puternica.

Adriana de Laura (08.12.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns padi spune:

Gabriel

Adriana de Laura (08.12.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Ce rochie frumoasa ai mesterit, Di! Mi-au placut pozele de la cheful Teodorei.

Monis, ti-am pregatit un PM mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dozz
Eu trec prin noi etape. Am inceput sa resimt altfel de oboseala decat in timpul cand stateam acasa cu fetita tot timpul. Am in plus senzatia de a fi fugarita. Fugarita de timp, cred.




asa sunt din martie.

Dana, mama lu' Pinky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_calin spune:

La multi ani Gabriel by Evy!!
Sa cresti mare sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_calin spune:

Lavinia imi pare rau
Raluci sanatate lui Bubu
Diana ai niste copii superbi. Faina rochita sarbatoritei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lavi imi pare nespus de rau, te pup si te imbratisez tare!

Diana, absolut superba, dementiala tinuta lui Teo cea ochioasa!!! Si mi-au placut si colanteii si bentita, la colanti ce material ai folosit sa fie cat de cat elastici?

Raluci, baga si tu nasucu' in perna cat doarme Bubu azi, sa recapeti din forte!
Tare rau imi pare ca nu's ieseanca, ca mi-ar fi prins si mie bine un minijob. Sa ma simt si eu utila inafar de faptu de a fi mami, casnica, babysitter, bucatareasa, spalatoreasa, educatoare, plimbatoare de carut

Pupici pentru mamicile fugarite: Dozz si Dankutza

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Atelierul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Hei
Eu sint la a 2-a noapte ca cea descrisa de Raluci(mai putin plimbatul cu masina in miez de noapte) din motiv de M, M si M care au dus la infundarea nasului care a dus la niste urlete de zici ca o spinteca cineva. Nu doarme nici 5 minute la ea in pat, numai calare pe mine urlindu-mi in ureche din 10 in 10 minute. In afara de apa de mare si tras cu pompita si ulei de eucalipt pus prin camera, mai pot face ceva ca sa-i desfund nasucul?
Lavi Multe dintre noi am trecut prin asta si stim cit iti e de greu, te pupam si imbratisam cu drag
Vreau sa-mi cer scuze de intirziere si sa-i spun frumoasei Teo Mami Di, am vazut poze, s-a facut Teo nespus de frumoasa si de pletoasa. Timi seamana cu tine bucatica rupta, Teo seamana mai mult cu tati mi se pare mie.
Simina si mie mi se pare ca mai degraba s=ar putea rasturna,nu cred ca are suficienti muschi la miini ca sa se ridice
Gabriel!
Mai aveam de zis dar sint intoarsa pe dos de vestea de la Lavi si obosita moarta, asa ca mai pot doar trimite pupici in eter pt mamicile preocupate de multe si diferite chestiuni Dozz, Dankutza, Licurici, Monis, Raluci
Cu ultimele puteri trimit pupilici tuturor mamicilor din gasca, ma duc sa ma odihnesc la masa de calcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Dozz, pentru candida stiu ca e bun GYNOZOL ovule http://www.efarma.ro/products.php?id=614 din 2 motive: tratamentul tine doar 3 zile si este permis in sarcina si alaptare. eu am avut un episod agresiv in sarcina de candida si am luat combinat cu lomexin unguent pentru zona externa. Mi-a trecut foarte repede. Mai este MACMIROR 500 COMPLEX http://www.farmaline.ro/index.php?cid=5&aid=1372&pid=1786&&0eff10e96e86ffba97cd3e7b2290f62a=1301336684 (care 'omoara' si candida glabrata- o candida mai putin obisnuita, eu am luat acum cativa ani de la un cabinet ginecologic) dar asta nu stiu daca e permis cand alaptezi. Si Gynozolul e bun pentru pentru ambele forme de candida : albicanis si glabrata dar pentru glabrata trebuie facut tratament mai lung de 3 zile-scrie in prospect. Dar banuiesc ca nu stii ce forma de candida este... eu facusem analiza de secretie si asa am aflat.

Abia astept sa ma uit la pozici cu Teo la aniversarea de 1 anisor!

fetelor, ma faceti sa ma umflu aici in pene ca un paun, inteleg ca in afara de Gabita care l-a vazut pe Emi in realitate, toata lumea il prefera pe Dragos? Pai daca l-ati vedea pe Emi asa live, va spune moa ca nu ati mai avea preferinte

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33

Dozz, pentru candida stiu ca e bun GYNOZOL ovule http://www.efarma.ro/products.php?id=614 din 2 motive: tratamentul tine doar 3 zile si este permis in sarcina si alaptare. eu am avut un episod agresiv in sarcina de candida si am luat combinat cu lomexin unguent pentru zona externa. Mi-a trecut foarte repede. Mai este MACMIROR 500 COMPLEX http://www.farmaline.ro/index.php?cid=5&aid=1372&pid=1786&&0eff10e96e86ffba97cd3e7b2290f62a=1301336684 (care 'omoara' si candida glabrata- o candida mai putin obisnuita, eu am luat acum cativa ani de la un cabinet ginecologic) dar asta nu stiu daca e permis cand alaptezi. Si Gynozolul e bun pentru pentru ambele forme de candida : albicanis si glabrata dar pentru glabrata trebuie facut tratament mai lung de 3 zile-scrie in prospect. Dar banuiesc ca nu stii ce forma de candida este... eu facusem analiza de secretie si asa am aflat.

Abia astept sa ma uit la pozici cu Teo la aniversarea de 1 anisor!

fetelor, ma faceti sa ma umflu aici in pene ca un paun, inteleg ca in afara de Gabita care l-a vazut pe Emi in realitate, toata lumea il prefera pe Dragos? Pai daca l-ati vedea pe Emi asa live, va spune moa ca nu ati mai avea preferinte

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi


Macmiror bun, dar nu bun in sarcina si alaptare

Lili - si voi, facem o plimbare nocturna ?

sper sa reusesc sa dorm, de fapt sper sa doarma el si atunci bag si eu, multumesc de urari, hai ca si data trecuta tot cu de la voi a trecut

Lyly cum sunteti?

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

sunt mamica de 1 AnRemus Andrei(8 nov '09)

pt bb2

Mergi la inceput