Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Imi pare tare rau, nu-mi revin de cand am aflat , cate poate sa indure un trupusor atat de firav. Haideti sa fim alaturi de ei, au mare nevoie ajutorul nostru, sa ne rugam la Dumnezeu sa fie bine

Multa putere si familiei!




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Raul, fii putenic pui mic! Sanatate multa! Trebuie sa te faci bine!! E Craciunul, trebuie sa fii acasa langa brad!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sper din suflet sa fie bine Raul, dragul de el, iar diagnosticul celui mic sa se infirme, nu se poate intampla asa ceva .



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Raul puiule, sa te ajute Doamne Doamne sa treci si hopul acesta. Claudia, multa putere si sanatate, sa poti sa ai grija de puiul tau. Sper din suflet ca diagnosticul celui mic sa nu se confirme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Am vorbit azi cu Claudia, plange in continuu, Raul este tot in coma la spitalul din Targu Mures, nu respira singur.Doctorii nu-i spun nimic, este cu moralul la pamant Sa ne rugam in continuare pentru ei, Dumnezeu sa-i ajute sa treaca si peste incercarea asta




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

citesc si nu pot crede!e atat de nedrept!
sper sa se infirme diagnosticul piticului si Raul sa treaca cu bine peste aceasta incercare!
Multa putere,Claudiei!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Claudia, multa putere !
Dumnezeu sa l aiba in paza pe Raul , sa l faca bine.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Doamne, eu nu stiu cum le mai pot duce pe toate. Mi se pare prea mult pentru fiecare dintre ei. Dar au nevoie de si mai multa putere in continuare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro


Am vorbit azi cu Claudia, plange in continuu, Raul este tot in coma la spitalul din Targu Mures, nu respira singur.Doctorii nu-i spun nimic, este cu moralul la pamant Sa ne rugam in continuare pentru ei, Dumnezeu sa-i ajute sa treaca si peste incercarea asta


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


http://iulia-elena.blogspot.ro/


Este foarte greu sa-mi gasesc cuvintele, sper sa fie totul bine!!.Claudia, suntem alaturi de tine, Doamne Ajuta.

O sa depun azi niste banuti in contul de la BT, cu siguranta au mare, mare nevoie acolo in spital.

Multa sanatate!!

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput