Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna noi tocmai ne-am intors de la Timisoara deoarece Raul a intrat iaras in status convulsiv miercuri seara si am ajuns cu smurdul la Timisoara la ATI ,sambata ne-am intors acasa doar ca Raul nu este ff bine din cauza medicamentelor care iau fost administrate pt al scoate din status el a facut reacti adversa si e ff agitat de sambata nu imi doarme deloc aproape nici ziua nii noaptea si sunt disperata nu stiu ce sa ii fac si unde sa ma mai duc cu el .
Medicul neurolog mia spus ca nu poate sa ii dea nimic ca face reactii adverse la orice medicament de linistire singura varianta este sinactenul pe care l-am inceput de 2 zile dar nu vad nici o schimbare .
O sa revin cu cateva produse donate de anda 141 zilele aste sper sa am timp.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am primit rezultatul de compatibilitate de la celule si a iesit ca sunt compatibili doar 50 la suta cea ce inseamna ca nu putem face interventia deoarece in momentul actual se face doar daca sunt suta la suta compatibili ,insa poate daca stiinta mai avanseaza in cativa ani sar putea interveni .
Raul este putin mai bine nu cum ar trebui dar sa mai linistit nu mai e asa de agitat si a inceput sa si doarma .
Va pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Claudia: imi pare tare rau, ca ati avut iar probleme. Cum te-ai descurcat,pe cel mic cu cine l-ai lasat cat ai fost la Timisoara?

Multa sanatate si rabdare




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Am vorbit cu Claudia, Raul se simte rau, e la terapie intensiva la Targu Mures intubat, va rog mult de tot sa ne rugam pentru el sa fie bine si sa-l ajute Dumnezeu pe el si pe parintii lui




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Bietul copil! Raul, suntem cu sufletul alaturi de tine. Fa-te bine, pui mic!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Multa sanatate! Doamne ajuta sa treaca cu bine si cat mai repede si peste hopul acesta!

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Am vorbit mai devreme cu Claudia, Raul era in aceeasi stare, a vorbit cu doctorul, le-a spus ca daca nu mai face convulsii, incearca sa-l scoata de la aparate sa vada cum reactioneaza.Doamne ajuta!
Din pacate e cea mai rea criza pe care a facut-o pana acum





http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Simona, multumim ca ne tii la curent! Spune-i Claudiei ca ne gandim si suntem alaturi de ea si de Raul. Asteptam vesti bune!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Of Doamne :( Sper sa vina si vesti bune.
Claudia

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:


Doamne ajuta sa fie bine!!! Sunt si eu cu gandul si cu sufletul alaturi de Raul si de Claudia

ps: Simona, ti-am trimis un PM

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput