Spiridusi de 2006 in sarbatoare(13) - LMA Razvan!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

am fost aseara cu saniuta
si de atunci ninge intr-una
...pai daca tot e frig, macar sa fie iarna cum trebuie

Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Bai Maraki, esti culmea....
Pai tu nu stii ca e interzis fotografiatul in aeroport????
Dia, ce frumos ca ninge de ieri in continu...
La noi de ieri ploua, iar ploaia se transforma instantaneu in greata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ce zi naspa...ploua, intuneric, urat...nu am avut chef de nimic...imi venea numai sa dorm...dar nu am putut.
asa ca am plecat sa platesc asig. la ap., alti bani, alta distractie, am luat copil de la gradi si am mers in mall...macar am mai pierdut timpul pe acolo.

maraki naspa intamplare. Faina grecoaica.
ce fain ca e zapada si la voi.
Dia super ca aveti zapada....

Eu am cautat salopete de zapada pt. copii. daca pt. marco scap cu 2 mil., la Edi fara 3 mil. nu-i gasesc in mall. si la iarna urmatoare ii va fi buna aia lui Marco...zau de stiu de unde sa-i iau mai ieftina si sa fie si frumoasa, nu sa arate a chinezisme....


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Giova, da mama cum sa dai 3 milioane pe o salopeta care o sa ii vina bine numai anul asta?
Eu recunosc ca anul asta i-am lau din asta mai de duzina pentru ca o sa o poarte cat o sa mergem la munte inte Craciun si Revelion si cand o sa mai iasa pe afara.
Cand il duc la gradi (fiind cu masina) nu il imbrac cu salopeta de has...asa ca am ajuns la concluzia ca paote purta si din asta mai ieftine.
Ghete si cizme de iarna i-am luat si eu mai calitative, dar salopeta de has....no way!
Aoleu.....ce vreme naspa....
Ce bine ca maine e vineri si vine iar weekendul ca abia astept sa stau sa "porcesc" in pijamale
A inceput meciul, dar eu vreau sa ma uit la emisiunea cu grasi
Asa ca fiecare o sa stea la televizorul lui; sa vad daca reusesc sa-l trimit pe Victor in dormitor si sa raman eu in sufragerie sa ma uit la televizor sau facem vice-versa.
Ne auzim maine.
Sa aveti o seara buna.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

LA MULTI ANI, RAZVAN de T_IOANA!!!

www.dropshots.com/asteryaro7" target="_blank">(PHOTO)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

LA MULTI ANI RAZVANEL!!!!
Sa cresti mare, frumos si sanatos!
Haideti doamnelor la o cafea sau un ceai ca la ce vreme urata e afara.....
Ce bine ca e vineri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

LA MULTI ANI RAZVANNNNNNNNNNSANATATE SI TOT BINELE DIN LUME ALATURI DE CEI DRAGI

am pus ceva poze in drop dar nu v ati uitat

fug ca am treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

a inceput sezonul petrecerilor:
LMA Razvan! Multa sanantate si fericire alaturi de mami, tati si Sonica mica!
Ioana sa va traiasca flacaul si numai bucurii sa va aduca, alaturi de surioara lui!

Neatza si de la noi!
Am bagat aspiratorul in priza...mai am livingul si bucataria, dar am zis sa intru putin pe DC.
Nu mai rezist cu Edi.....acum deschide ushile, asa ca e ba in baie, ba la bucatarie....asta cand nu e pe masa. tare neastamparat copil am!

Iuliana si de unde sa iau salopeta mai de duzina? am cautat si pe la tarabe, dar nu au marimea lui si sincer sunt tare urate....as vrea ceva simplu, dar nu gasesc...nu cu fel de fel de desene si alte tampenii.
La Marco i-as lua de la Inter sport, geaca 90 lei si pantaloni 120. marimea 116 e cea mai mica, sper sa nu-i fie prea mare, macar o va purta si la anul. si el merge la gradi in haine subtiri, astea i le voi da la zapada, sau cand va incepe patinoarul din ianuarie.
tu ai vrut sa scrii fas si ai scris has? s-au la ce te-ai referit?
Cosmi te referi la pozele din august? acum ma uit la ele. altele mai proaspete nu sunt.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

am vrut sa scriu fas
Asta care i-am luat-o lui Matei e simpla: nu are desene, briz-briz-uri sau altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Pt. marco renteaza sa dau mai mult, ii ramane lui Edi. dar pt. pitic nu prea merita. ai luat de pe net? sau din magazin?



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput