Spiridusi de 2006 in sarbatoare(13) - LMA Razvan!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Haideti la o cafea
Ioana cum sunteti? Ce dg i-a pus pana la urma ?
Restul trupei ce face Irina si Lili nu v-am mai vazut de ceva vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Hello-hello!
vin eu la . ma doare capul de nu-i adevarat...si nu stiu de la ce. zici ca eu am iesit aseara si am baut, nu Clau.

am adormit copilul si merg sa spal vasele si sa pun niste ficatei la foc.
si o zi faina sa aveti.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

scrisesem un mesaj mare dar...l am sters

TIOANA sper sa fi fost alarma falsa cu scarlatina
Giova sanatate multa...si mi pare rau de catel
Silvii ce bunatati faci de post
BEEla multi ani.....


eu ma simt bine Doamne ajuta as ma tina...copiii se pregatesc de teze(Bianca) si papan de serbare o sa fie omul de zapada...ieri era d na suparata pe el ca a trezit copiii din somn..s a dus la fiecare la pat si le a zis BAU..l am certa de ochii lumii dar am ras copios(doamna unde era)

va pup si hai mai veniti pe aici ca i prea liniste....

MARAKI,MIHA,DMELLII,TEOLINDA...TOANCAAAAAAAAA...UNDE SUNTETI????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Aici...prezent!
Pandesc fata ca e in sertar si sa nu faca vreo schema de flick!
Am uitat sa va spun ca Mario a castigat un pachet de la oraselul lenes pe baza cuponului trimis.nA..eu care nu trimit niciodata la concursuri, primul trimis , primul castigat.Ar fi fost tare sa castig primul loc excursia in Laponia...lasam fata cu vecinii si eu plecam la ursi,vai capul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Aha deci dati apel dupa care ati disparut.
Atunci dispar si eu cu treaba pe ici colo, ca acusi vine puradelor de la gradi si presimt oboseala mai ales ca azi au mers si la teatru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

aici aici....dar fuga la muncaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi mai nimic, ieri a fost marco la alt prieten in vizita...asa ca eu am dospit si am cauta cadouri pt. copii.
S-au cam epuizat jocurile din Auchan...i-am luat doar mesterul mecanic...acolo sunt cele mai bune preturi.

Irino super ca a castigat ceva mario. de unde stii? te-au sunat?
si Marco ma tot intreaba cand ii vine costumul cu Sportacus...ii tot explic ca poate nu a castigat nimic, ca e cu tragere la sorti...dar am cui?

fug la bucatarie, Edi ma omoara ca nu prea e fan felul 2. de abia a mancat ieri ficatei cu orez...in schimb ar baga la greu ciorbe/supe. asa ca azi fac o ciorbitza de pui cu multe legume.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Aici ninge.... (cand ploua, cand lapovita, cand ninge cu fulgi mari...) ...macar daca ar ninge ca lumea!

Luna asta a fost total depresiva... vreau si eu un coltisor de cer alastru si un pic de soare, macar odata pe saptamana, nu tot nori gri care ma obliga sa stau cu becul aprins in plina zi

Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Aici e doar gri...nu cred io sa pup ninsoare curand.
Altfel, ma pot lauda cu o supermigrena care m-a tinut 2 zile, asa ca ai avut companie Giova.
Alex numai despre animalele de la parcul ala vorbeste si face dif intre leoparzi, ghepazi si alte neamuri.
Anastasia spala pe dinti personajele de la tv...cum il prinde pe Scuby, cum ii trgage o spalatura...adev e ca are si dinti mari ala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Vin si eu la raport
Ca si voi am o durere de cap de nu ma vad plus ca am o gramada de munca
Despre ce vorbiti cu Oraselul Lenes?
Era vreo tombola ca eu habar nu aveam...
Matei are pe 22 decembrie serbare la gradi si o sa fie imbracat in costum popular; nu ma intrebati de ce ca habar n-am si mi se pare si cam aiurea sa imbraci copii de Craciun in costul popular....dar: NO COMENT!
Nu prea avem noutati.

Mergi la inceput