Breaking News - 10

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Nelia, e o fotografie in care apar intrebarea unui anume Dangerous_Inc adresata lui Teddy Riley (TeddyRiley1) si raspunsul acestuia:
"Akon thinks Michael Jackson is alive! So you think that too ?"
si raspunsul :"YEP YEP " (twitter : http://twitter.com/#!/TeddyRiley1)
Acum intrebarea e: acest utilizator este Teddy Riley cu adevarat?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Medy, mersi, acum a mers si la mine link-ul. Pai, si eu cred ca ei!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu nu vreau sa va stric entuziasmul dar sa nu uitam ca un nou album se lanseaza si daca lumea nu mai e asa interesata de MJ (caci la un moment dat nu o sa mai fie interesul la fel de mare, nu?), ce publicitate mai buna decat sa mai arunci un comentariu din asta in joc, sa inflamezi tot globul...si ia uite cum cresc vanzarile. Hmm, ce ziceti?

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

De acord cu tine! Dar asta nu-mi schimba cu nimic indoielile, ca doar cel interesat de vinzari este in primul rind protagonistul principal.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu vroiam sa va spun ca e 26 s-a lansat jocul pt nintendo wii Michael Jackson The Experience, l-am luat ieri si l-am si incercat, trebuie sa copiez miscarile din dansuri in timp real si primesc puncte pt cat de bine le-am facut. Vreau sa va spun ca am pus Thriller si apoi The way you make me feel si la sfarsitul lor abia mai respiram, scoteam limba de un metru, e fff greu, am stat apoi si m-am gandit ca omul asta dansa cate 2-3 ore in concert si mai si canta, cum reusea nu stiu, nu degeaba zicea ca slabeste cate 3-4 kg per concert...chiar e greu, stiu ca la el era talentul lui si nu se chinuia sa faca miscarile ca-i veneau natural dar in orice caz cand am vazut pe pielea mea cum e, imi mai scot o data palaria in fata lui, ce facea el nu reusea oricine, cu siguranta.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:



Kanye West spune la inceput: First rule in this world, baby, don't pay attention to anything you see in the news! - adaugat probabil dupa inregistrarea melodiei... sau nu!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

O noua melodie, Slave to the rhythm

http://rnb4u.in/4908_26-Michael-Jackson-Slave-to-the-Rhythm-Prod--By-Darkchild.html

Mergi la inceput
Mergi la inceput