Mamici inimoase de Constanta ***131***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

asa ca Oana, da-i bataie, ca daca iese fata deja stiti ca e misto, si daca-i baiat e bucurie mare. Mai tii minte ca te-am intrebat anul trecut cam pe vremea asta daca ai vrea bb nou si te-ai ingrozit?



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Cornelia, te rog posteaza minunata reteta de chec....

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar
Haine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

neata!
Mada, io nu poci sa vaz poze pe FB ca n-am cont. da si tu pe un site

hai ca ma intorc la trasul la jug
pup iu all!

Oana, chestia aia vaz ca s-a aplicat la amandoi copchii mei. da zau ca nu stiam de el pana acum


Uite aici, Rox: http://family.webshots.com/photo/2705284450060180180GjQGmh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

A, deci colorantul era peste tot, dar eu nu l-am cautat pana acum.

Alina, minunata e poza , in rest nu stiu. Sper sa o scriu diseara, ca si asa am "traducatorul" in vizita la mine azi si poate isi face timp sa o traduca (reteta e in franceza).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna inimoaselor!!

Nu am intrat cateva zile si...doua capitole o intalnire, Doamne cate am pierdut!!!

NUsh pentru ce sa va felicit mai intai... Felicitari pentru oranizare, frumoasa intalneala(ca orice intalneala).
Felicitari si sarbatoritilor cu numele MIahil & Gavril, multa sanatate si la cat mai multa fericire.

Si eu am in familie un Mihail, seviciul si pregatirea zilei m-a facut absenta pe aici. Nu am citit-recuperat tot, dar promit sa ma pun la zi.

Finutza mea, a doua zi de Sf. Mihail a facut 1an. Sebarea si motul este pe 21 noiembrie, dar nasica nu a lasat ziua normala. Am pregatit un tort cu fructe din iaurt si am invatzat fata sa sufle in lumanari. Postez poze imediat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Mada, ce frumosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

salut inimoaselor!
eu mi-am dorit sa am o fetita si un baiat si mi-a dat doamne doamne pe placul meu.baiatul a fost de mic si este baiatul mamei,simt ca avem o legatura speciala, si fata cum vine sotul acasa sta numai dupa el.deci la noi este baiatul mamei si fata tatei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

dodolino, ce faci? unde te-ai ascuns?

am vb, DIN NOU, cu 007, se pare ca termina treaba si vina zi spre casa.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar
Haine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ana , deci la voi s-a potrivit calendarul..super .

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar
Haine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!


Georgi:probabil ca de asta i se par cunoscuta sotului, ca suntem din aceeasi generatie, eu tot in 80 sunt nascuta

Crixia: si Sebi e clasa I, dar l-am dat la scoala aici in Valu, sa vedem cum este, am zis ca nu are rost sa carut copilul atata drum, ca si aici e o invatatoare cu experienta si de care am auzit numai lucruri bune, din a cincea o sa mai vedem ce mai facem. Deocamdata e bine si ii place mult.

Ma bucur tare mult cand va aud ca mai vreti sa faceti bebei, eu nu as mai concepe viata cu un singur copil, cu toate ca inainte sa-l am pe Lucian am stat ceva pe ganduri
Si eu si sotul meu am vrut baieti, eu nu ma prea vedeam mama de fete, intodeauna mi-au placut mai mult, drept urmare mi-a dat Dumnezeu doi, sa-mi ajunga si mamosi numai zic, toata ziua sunt calare pe mine

Aseara mi-am achizitionat un aspirator nou, ca cel vechi era depasit de situatie la cat am eu de aspirat, acum cu drag trebuie sa ma apuc mai incolo de curatenie


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput