Mamici inimoase de Constanta ***131***

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

mada..baga-mi un PM cu nr tau de celula ca io ' am unul din tineretile noastre petrecute prin Sinaia.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar



Alina, cred tb sa repetam "aventurile din tinerete"...bagat numarul...

MADALINA si leutii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)


Mada, esti conservatoare..aveam numarul...deci are vechime si nr tau
Figura din "tinere" o repetam ..sa vina caldura, luam copiii si ne tinem de aventuri.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

iubito, trebuie sa il dez-activezi. ptr ca pericol ptr copil sa fie lovit de airbag, el e desenat ptr adulti si poate rani la impact el insusi.




aha....acum am priceput..,eu intelesesem,taman invers!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

Citat:
citat din mesajul lui lulu77


cine are chef, daca tine vremea cu noi, de o mica intalnire in aer liber, cu copii, sambata dimineatza..la un loc de joaca gen PetromOmv sau pe plaja? Ce ziceti?











si eu sunt pentru,dar am doua rugaminti:
nu se poate duminica? si as prefera acolo la OMV,pt ca il pot supraveghea usor pe Mihai,pe plaja,ar trebui sa alerg dupa el....





imi dau singura quote la mesaj...

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

007, ne vedem si duminica...si nu ma mai santaja( ca te spun la lume ) si sa imi aduci coletul duminica.
Asta face cu mine..vrea PeMeu si umbla cu santaj..da nu ma las.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna ziua!!!

Harnice rau de tot cu scrisul, nush daca pot tine pasul. Am recuperat pe sarite, deci nu chiar tot. Asta e.

Da Crixia, finutza mea sta lipita de mine si numai de mine. De doua zile am dureri ingrozitoare de mijloc, motiv pentru care nu am trecut sa o vad. Dar trece ea durerea. Am pus poze noi, o sa vedeti cum sta lipita de mine, eu de el si noi doua pe el.

Mada, frumoase pozele, frumoasa familie. Nici nu-mi vine sa cred ca a trecut atata timp peste noi. Sofia era o scumpete si mica, acum... .

Va poop pana data viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

007, ne vedem si duminica...si nu ma mai santaja( ca te spun la lume ) si sa imi aduci coletul duminica.
Asta face cu mine..vrea PeMeu si umbla cu santaj..da nu ma las.






MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

ledi & miha, nici nu imi gasesc cuvintele de indignare...nu stiu, e asa frustrant, parca nu ati avea destule probleme cu bolile copiilor, sa mai suportati in plus mojicia si lipsa de omenie si profesionalism a unor "medici" capul sus, suntem alaturi de voi

la noi calendarul chinezesc e taman pe dos, insa corespunde dorintelor mele din trecut adicatelea pe miruna am dorit-o baiat si pe vlad fata, ca si voi nu ma vedeam mama de baiat dupa ce avusesem deja fata si sentimentul persista si dupa 5 ani chiar daca e mamos si m-a ridicat la rangul de iubita oficiala si nazbatiile sunt pe masura, dublate de incapatanare si negativism, la el cuvantul de ordine este "asa vreau eu"

la art&craft nu ne bagam, eu sunt int-un moment de respiro la capitolul asta, am terminat cu miruna si o sa incep cu vlad cand o intra la scoala, in clasa nu se mai face nimic creativ cu copiii, totul e pt acasa, iar mie imi plac astea rau de tot si am si talent si inspiratie da ce sa fac, trebuie sa imi fac temele, nu?

pt we nu promit nimic, s-ar putea sa facem o plimbare la tara daca-i vremea frumoasa.

rox, sanatate soacrei

simonapro, ce patanie in luna de miere...macar ai impartit-o cu sotul, sa nu se simta neglijat (varicela adica ); de la cele lumesti la cele spirituale, biserica sf. spiridon e cea din inel 2 cumva, ca imi zicea mama ceva de sfintire, dar n-am retinut ziua, ca sa ducem si noi un pomelnic, cica se zideste in altar sau asa ceva, nu ma prea pricep.

lulu, io-s de acord

CLIPE DE VARA


mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

da simo, vino si da detalii, cum e cu biserica, etc.

vladis, eram convinsa ca esti PRO.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Am culcat copiii si am revenit cu detalii, biserica Sf Spiridon e cea din Inel 2 si se duc pomelnice, care raman pentru todeauna in altar, eu l-am trimis pe al meu sot din seara asta sa le duca, ca maine cine stie ce o sa fie pe acolo. Tot maine pentru singura data, pot intra si femeile in altar

Vladis:varicela nu i-am dat si sotului in luna de miere, ca el avut cand a fost mic, a fost o experienta nemaipomenita si imi aduceam aminte de ea tot timpul, ca am avut poza la buletin cu bulinute pe fata, bine ca am scapat de el

Alina: noi zicea de maine ca venim in oras si putem sa venim si la plimbare


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Simona,da-i vreo sarbatoare ceva, maine?


POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput