Mamici inimoase de Constanta ***131***

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Citat:
citat din mesajul lui diana2242

Lulu pls imi masori si mie rochita asta acolo unde este banta aia fixa? http://picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/HAINEDAMA#5535595780177129458
mercic mult

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel


sigur draga mea, dar dupa amiaza, cand ajung acasa. banta fixa este de sub san pe toata burta, cade ca un corset, calcata cade ffff bine.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar
Haine

eu zic ca incap in 44 dar sa vedem,am poseta noua rosie de la Vladis si acum daca ma lipesc si pe rochita sunt o lady.

va rugam dati si noua un vot aici http://reteaua.emag.ro/c/raresel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

diana, incapi...da tre' sa fi si ceva dotata ptr rochita

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Si eu tot Dumbrava recomand. pentru date de contact numai la cerere...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Deci, am sunat-o pe doamna care tine workshop-urile de creatie, si mi-a spus ca deocamdata a mai suplimentat un curs, simbata de la 15-17, la care mai are doar 6 locuri disponibile. A zis ca daca ne stringem mai multe, poate sa faca un curs in plus, numai cu noi, dar ar prefera sa fie tot simbata, duminica i-ar fi cam greu, pentru ca este din Tulcea si face naveta.
Astept pareri.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Daca va place , votati-ne! Pozele noastre:
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Scuze, am uitat sa precizez, am intrebat si de virsta, si mi-a spus ca prefera sa fie mai maricei 6-7 ani, cu toate ca are si o fetita de 4 ani, dar care este foarte cuminte si sta linga mama ei, si nu alearga prin magazin.A spus ca nu are nimic impotriva ca mamicile sa fie insotite de copii mai mici, dar in cazul acesta mamicile sunt cursantele, nu copiii. Cu conditia sa fie cuminti, sa nu alerge prin magazin, sa transforme magazinul intr-un loc de joaca.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Daca va place , votati-ne! Pozele noastre:
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Dr Carmen Dumbrava are prg zilnic de la pranz(12-13) pana spre seara, iar programarile le face personal, dimineatza inainte de inceprea prg. Sunati la 9-10 dimi.

Calendarul chinezesc nu s-a potrivit deloc la mine, ar trebui sa am 2 baieti....si vb lui Fiqulle, nu m-as fi vazut ingrijind un baiat, sau 2. Ne obisnuisem cu fata si Dzeu a zis sa nu ne chinuim prea mult cu adaptarea. Eu mi-as dori si un baiat, asaaa ca Stefan al Corneliei

Cornelia, imi imprumuti si mie traducatorul de franceza?

MadamDana, sa fie sanatosi sarbatoritii!! Sa ne spui ce face micuta la motz, mai ales cu cine sta! Spuneai tu ca e tare lipita de tine.





www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Buna seara si de la noi...am aparut si noi acasa;rupta de oboseala si cu o durere crunta de cap,dupa cum stiti,scopul plecarii noastre la Bucuresti a fost asta:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

Joi am fost la Bucuresti cu Mihaita la un doctor neuropsihiatru cu care lucreaza coordonatoarea noastra,diagnosticul ei,a fost unul dur...de la adhd,autism sever,afazie la retard mintal.....copil meu chiar arata/comporta ca un copil cu retard?
ne-a recomandat sa ne internam pt 3 zile sa-l evalueze cum trebuie(ceea ce nimeni n-a facut pana acum),ca sa poata sa ne dea un diagnostic real.....imi vine sa fug in lume.....

mi-a prezentat doctora,un viitor oarecum sumbru pentru copilul meu..."o sa ai un brad frumos langa tine,pe care o sa-l tii de mana pe strada,o sa fie calm,datorita medicamnetelor si atat"...si nu poti sa nu te intrebi...de ce?cu ce am gresit?



asa ca asta am facut,dar desi mi s-a spus ca va fi si doctora pe acolo,desi are un eveniment in familie,n-a aparut,pana aici,nimic grav,am fost redirectionati catre alta doamna doctor,tot din echipa celeilalte....am facut encefalograma,care a iesit ok,RMN-ul,m-ar fi costat 6 mil(ca n-au aparat in spital si ar fi trebuit sa-l fac la particular,desi ce are Mihai,oricum nu se vede la RMN...),echipa de acolo i-a facut si test POrtage(sa se vada varsta reala la care este de fapt si de drept) si intr-un final am intrebat si despre posibilul retard mintal...dra mi-a zis ca sigur a fost o greseala de exprimare,ca poate n-am inteles eu bine,moment in care terapueta lui MIhiata(care merge cam peste tot cu mine),i-a confirmat ca asa a zis dra...conlcluzie greseala de exprimare........

concluzie generala:timp si bani irositi,aruncati de aiurea....dar macar,nu traiesc cu ideea ca daca n-as fi facut.....


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Dragelor aveti spor la scris, nu gluma.
madamDana bine ai reaparut, cum a fost petrecerea pentru sf Mihai? Stiu ca in fiecare an ii faci sotului tau cate o surpriza . Cu s-a descurcat micutza cu suflatul in lumanari? Mi-le amintesc pe ale mele ce se mai agitau, sa cada in tort nu alta. Sunt curioasa ce-si va alege de pe tava la motz.
Madalina sunteti niste frumosi.
007 sa-tzi dea DD putere sa treci peste toate incercarile.

Mai ca vb de kopii, si noi la bb2 ne-am dorit baiat dar a iesit o fata ca un baiat, fratele meu mai glumeste spunandu-i Teodoru'. indiferent de sex, important este sa fie iubiti si doriti, ca despre invatzatul "igienei" in functie de sexul micutzului, se rezolva cu timpul.

Va doresc o noapte linistita!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">Concurs clipe de vara

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit
--------------------------------------------
Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
----------------------------------------------
Ionut Minoiu
***************************



1 , 2, 3 & www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Fetelor, este vreo boala a copilariei care apare mai intai pe maini (pe antebrate, spre umeri) si putin pe picioare? Alex e " posesorul", dar nu mi-a facut febra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle

Fetelor, este vreo boala a copilariei care apare mai intai pe maini (pe antebrate, spre umeri) si putin pe picioare? Alex e " posesorul", dar nu mi-a facut febra...




varicela....cam asa a debutat si la Mihaita...

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput