Aradence DC - (153) - Drum bun pufymic!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Alina, acu ma chinui cu o rochita ptr Teo. Sper sa iasa, ultima proba n-a fost f incurajatoare.
Stiu ce spui, de fapt si eu am ceva vina aici, stiam ce poze trimite Carmen mi-a trecut prin cap sa-i spun s-o intrebe pe tipa, dar cum eu una nu m-as fi suparat sa fi trimis poze Carmen facute de mine sau Vasile m-am gandit ca n-o fi foc

Teo a facut vaccinul atazi si saracuta era calduta si bleguta inainte de culcare. A tras si o varsatura si maraiala cat cuprinde...


Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, noapte buna si tie!
Ce curajos e Bogdi la dentist!
Si io-s fara chef ca toate merg pe dos, dar astept sa treaca.

CristinaR, mai iei Voriconazol?
La Euromedic faci RMN-ul? Poate ii prietena mea de serviciu...

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana, am scris in acelasi timp.
A facut azi ambele vaccinuri de 1 an (priorix si pentaxim)?
Succes cu rochita! Asteptam pozele.
O faci pentru ziua ei?

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

No, eu chiar ma bucuram ca ati schimbat subiectul si se termina cu povestea pozelor mele.Nu puteai sa intervi si tu Diana la subiectul anterior?

Nu vreau sa mai comentez , nici sa scriu ce consideram eu ca ar fi trebuit facut ,ma simt si eu oarecum neplacut dar si efectiv pusa la colt si redusa la tacere fara sa stiu exact cu ce am gresit.Daca nu m-ati fi intrebat de poze nici nu aduceam vorba dupa cum nu am facu-o nici pana acum.Oricum am avut ocazia sa-mi spun of-ul si cu asta basta.

Gabi pe Mela am tuns-o de ceva vreme.A fost de acord pt ca se saturase de spalat pe cap si uscat .Nu stiu ce e OSIM .
Miha ai grija de tine!


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Citat:
.Nu stiu ce e OSIM .
Oficiul de Stat pentru Inventii si Marci.
No, imi pare rau de neintelegerea cu pozele

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=12" target="_blank">Poze concurs ga-1 si ga-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

La multi ani si din partea mea tuturor celor ce-si serbeaza ziua numelui
Eu azi am fost frizerita lui Ivett ,am tuns-o aproape 0 ,dupa lungi zile de meditatii si regrete mi-am luat inima in dinti . A fost musai ii cadea tare parul ,am fost cu ea la dermato si asta mi s-a spus si sa-i dau ceva vitamine ,n-am tuns-o niciodata nici macar pufisorii ,ca m-am incapatanat si pana la urma tot a trebuit sa pierd razboiul.Asta e creste inapoi dar e aia tot mi-e ciuda .
Nu stiu daca am mai scris (ca mi-s senila ) ca si David merge la inot de saptamana trecuta ,ii place si nu ,ca pentru el e cam light sportul asta ,el ar rupe tot ,si aici sa stea pe marginea bazinului pana ii vine randul e un adevarat exercitiu de probare a nervilor .El s-ar balaci ,ar mai stropi pe cativa in jurul lui asa de plicti ,dar nu deranjeaza doar ca mi-a spus ca crede ca la karate e mai bine pentru el . Oricum de ceva vreme ,ne cionim cam des ,traversam o etapa de varsta care pe mine ma cam examineaza dpdv psihic ,problema e ca la gradi si in medii care nu-i plac lui e ca un mielusel ,zici ca-i papa lapte daca-l vezi ,dar cum iesim de la gradi parca ar evada si pana la poarta nu se mai opreste si urla si vorbeste de toata strada e a lui. La gradi mi-l lauda doamnele ca-i exemplar ,sta cuminte ,se implica in orice activitate ,dar acasa para e alt om ,nu te poti intelege cu el si ai nou are u limbaj de te doare urechea
(de la gradi adunate).Nu stiu cum sa fac ,poate im dati ceva solutii ,sa-l mai temperez si acasa , ca-i un taur turbat .

Ioana n-are rost sa mai repet ca sunt si eu socata de vestea plecarii tale ,tot ce pot sa-ti spun e sa ai grija de tine si anul pe care-l vei petrece departe de cei dragi sa treaca cat mai repede si sa te intorci la pufisorii tai care au mare nevoie de tine ,dar e trist ca a fost nevoie sa faci un asemenea sacrificiu. Te pup si nu uita sa ne mai scri din cand in cand, 2-3 randuri numai sa stim ca esti bine .
Miha imi pare rau ca esti bolnavioara ,te-ai racit sau de la ce facusi asa febra mare.
Alina m era sa nu te recunosc in pozele de la ziua lui Matia , de fapt in primele poze chiar nu mi-am dat seama ca esti tu ,apoi te-am filat mai bine.Iti sta bine roscata .
Carmen nici pe Mela n-am reunosct-o in poze ,ce bine ii sta si cu parul scurt .Cum de ati tuns-o?

revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

tot io ,ca acum scriu si iar dispar o vreme

Flavia un sa nu fi supi.
X- ray imi pare rau s-aud ca Eli face asemenea crize ,tre sa fie tare nasol ,eu una cred ca m-as panica .
Cristina sper sa iasa bine rezultatele si sa-ti treaca si durerile.


O noapte frumoasa ,m-a lovit un somn de mi-a pierit inspiratia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!
Miha sanatate!Cum reusisi sa faci asa febra, ai dormit descultza?
Noi bine sanatosi.Maia plange la gradi dimineatza ca ei o sa-i fie dor de mine si nu mai stiu ce sa-i zic, sunt in pana de idei.
Cu soacra tot asa "bine" ma inteleg, parca vorbesc cu peretii, asa ca nu prea ii mai zic nimic si-mi vad de treburi cand ne viziteaza, si-l suna doar pe Cipri sa-l anunte ca vine , binenteles!
Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Miha, te simti mai bine azi? De la ce ai facut febra asa mare? Insanatosire grabnica!

Alina, marti 16 am programare de la ora 13. Acolo le cunosc pe dr. Amza si dr. Burlacu, amandoua m-au ajutat foarte mult.

Flavia, cu moralul esti mai bine? Uite, e soare afara..

Ildi, nu stiu ce sfat sa-ti dau, doar sa fii calma si rabdatoare. Toate trec...si vin altele Poze cu Ivett cheliuta ne pui?

Nico, eu ti-am mai zis, las-o in pace sa vorbeasca tu vezi-ti de treaba ta. Nu trebuie sa stati bot in bot toata ziua si sa va iubiti.

Azi am fost la Municipal sa-mi fac analizele de sange, merg si joi pt eco. Fetele sunt acasa, tusitoare si mucoase. In rest n-am alte noutati.

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Sunt si eu pe aici, mai in umbra...
Noroc cu gradi lui Glad ca ma vad cu voi, din intamplare, dar spre bucuria mea...ieri m-am intalnit cu Ildi25, azi cu Monica, in sfarsit.
Ioana, multa bafta in acomodarea cu noul servici si loc de trai si in tot ce-ti propui sa faci profesional si, mai ales, multa tarie.
Nico, cel mai usor sa trece peste relatii "incomode" e sa fii indiferent, sa ignori pur si simplu. Decat sa suferi sau sa raspunzi cu aceasi moneda, indiferenta e mai sanatoasa pentru ambele parti.
O saptamana frumoasa si fara ploi va doresc !!

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Al meu blog

Mergi la inceput