Prietene la bine si la greu - 72

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

renus vrea sa va zica ceva



b nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnv bb v vcxfffffjhmjnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnvc cdddddddddddddddddddddddddhnjjjjjjjjjjjjjjjjuhygvbb nn mnm n bnv cv


adica va pup bebeluseste

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Unde gasim pozele cu Maysaa cea de 5 zile cu nasul turtit? Ca stau si belesc ochii de juma de ora Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Raluci pe Miha o votasem dar am uitat sa o trec in lista, ma duc sa caut Tina si Laurici, ca nu merge link-ul pus de tine

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Unde gasim pozele cu Maysaa cea de 5 zile cu nasul turtit? Ca stau si belesc ochii de juma de ora

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!




pe prietenelabinesilagreu, la printesa razboinica

CRIS , Andrei Cristian, 7 dec 2009
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Unde gasim pozele cu Maysaa cea de 5 zile cu nasul turtit? Ca stau si belesc ochii de juma de ora

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!



pe picasa..cont comun..



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Cristina Minunata Printesa razboinica , sa-ti traiasca in multa sanatate! Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ionela daca nu ai plecat si ne mai citesti, mai pui te rog link-ul cu cuburile cumparate ptr. Mihnea?
Multumesc

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Ionela daca nu ai plecat si ne mai citesti, mai pui te rog link-ul cu cuburile cumparate ptr. Mihnea?
Multumesc

mami de Vlad (29.10.2009)



uite www.jucariata.ro/cuburi-lemn-p-554.html" target="_blank">aici cuburile. Doar cutiile cu 50 de bucati au capacul cu gauri pentru forme, cele de 100 nu au.

Primul link are stoc epuizat.www.jucariidinlemn.com/category/cuburi-din-lemn_2272_p1.aspx?filter=57,eichhorn" target="_blank">aici e mai scump dar au in stoc.



Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Buna seara fete!

Cred ca m-am molipsit de la Monis...cu lipsa de chef de scris....la care se mai adauga lipsa de timp pe parcursul zilei.....si vorba aia, nu am alte activitati extra (de la o vreme, singurele mele momente libere sunt de la ora 21....)

Nu pot sa spun decat atat:

1. Tudor & Radu & Iustin
2. Bine ai venit pe lume, Maysaa!

Sper ca maine sa fiu...altfel...Rares a cazut azi si are buba in frunte, plus ca se cam stramba din ochisori cand da cu ei de tv (desi noi nu l-am lasat f des, insa cand prindea momentul, statea f aproape de ecran, hipnotizat )....si asta imi cam naste niste scenarii urate in creier....

NB

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai (05.11.2009)

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Ionela daca nu ai plecat si ne mai citesti, mai pui te rog link-ul cu cuburile cumparate ptr. Mihnea?
Multumesc

mami de Vlad (29.10.2009)



uite www.jucariata.ro/cuburi-lemn-p-554.html" target="_blank">aici cuburile. Doar cutiile cu 50 de bucati au capacul cu gauri pentru forme, cele de 100 nu au.

Primul link are stoc epuizat.www.jucariidinlemn.com/category/cuburi-din-lemn_2272_p1.aspx?filter=57,eichhorn" target="_blank">aici e mai scump dar au in stoc.



Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE



Multumesc mult. Ma uitasem si eu pe cuburidinlemn .ro

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput