Fulgusorii de nov.dec2009 fac un anisor!LMA!(85*)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

salutare tuturor mamicilor si piticilor
vreau sa urez LA MULTI ANI !!!!prichindeilor de astazi sa le dea Domnul numai sanatate si o viata cat mai frumoasa
eu mi-am dus flacaul la gradi si suntem doar noi fetele acasa tre sa ne apucam de curatenie .......am un ajutor ft mare la facut..........dezordine
in rest nimik nou
pitica mea nu vrea sa mearga in picioare si nu are nici un dinte iesit


SUNT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA!!!

Asa creste Andrei
Asa creste Elisabeth
Poze cu puisorii mei scumpi

Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu!!!
Nu da cu piciorul la sansa de a fi mama!!!
Avortul este o CRIMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

suny : piciorusu lu ary este ok acum, cand sa nascut a avut un piciorus stramb din cauza pozitiei in uter, a venit cel mai bun ortoped de copii de la noi ,neonatologul a zis ca este posibil sa il bage in ghips, dar cu mila si bunatatea lu Dumnezeu a fost o furtuna intr-un pahar cu apa deoarece doar cu tras zilnic dimineata si seara inainte de baie sa remediat, la 6 saptamani era ok, iar acum nu se mai cunoaste nimik.

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

da' ce vorbiti voi acolo de bunataturi...ai?????
De kg in plus....nu zic nik...sa nu mai zic ce purcica sunt..da????

Katy ma bucur sa te avd pe aici.......de dinti zic doar ca lui Flavius i-a spart primul exact de ziua lui..cand a implinit un an ....asa ca nu mai suntem chei in gura

Allexa..doamneeeeeee ce tort ai primit...zic asta pt ca sunt convinsa ca l-ai priit de la poliai...asa-i????

ma duc la un ca-s asa de obsita de se invarte casa cu mine...noapte buna!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

La multi ani, Gabitza!

La multi ani, Andreas Georgian!

Va doresc atat la mici, cat si la mari, multa santate, bucurii si numai bine!




De luni am inceput serviciul si inca nu mi-am intrat in ritm. Nu e numai oboseala, ma darama si stessul, pentru ca situatia e complicata la birou. Sunt schimbari mari in companie (incepute inca dinainte de a intra eu in concediu de maternitate) si inca nu mi-am vazut noul contract de munca. Parca vad ca in curand imi caut alt loc de munca...
In plus, sambata care vine avem si noi petrecere mare pentru mezina, organizarea pica evident in grija mea.



_

Bucataria lui mami ***********************************************************Puterea din noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

'neata fetele, nimeni la ?
dau eu una f gustoasa, la espresor...
Camy, ce faci, ca doaresti acasa...
Madalina: felicitari Sophiei pt cele 11 lunite!


harnici la de 10 luni
Cresterea in greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare !
Astazi m-a facut de ma urcam pe pereti ,sotul este plecat la Iasi,asa ca am ramas singurei....si Razvan m-i se suie in cap,deja l-am pedepsit o data si o data era sa o fure acum l-am adormit pe Stefanut si m-am asezat la calc .

Lui Stefanut i-a iesit si dintisorul nr. 3 ,acum chiar se vede bine.Si de mers, merge,toata ziua este in picioare,in tarc se tine de margini si merge,daca-l dau jos, doar il supraveghez si merge singurel,isi cauta puncte de sprijin si pleaca, se mai dezechilibreaza si cade in fundulet, se ridica si merge mai departe sau o ia dea-busileaIeri i-am cumparat o caciulita noua si astazi i-am probat-o iar,cand i-am pus-o pe cap a inceput sa faca cu manuta si sa spuna "pa-pa"asta face de vreo saptamana spune pa,pa cand vrea sa mergem si pa-pa dar cu alt accent( mami stie sa faca diferenta ) cand ii este foame

Camy - da, tortul mi l-a facut cadou politaiu'

Aaaaaaa, am pus niste poze noi

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

La multi ani tuturor proaspetilor absolventi de bebelicei si multa sanatate in cariera viitoare de copilasi cumintei!

Noi am improspatat semnatura si ce mandra-s foc! Abia astept sa merg la cumparaturi de jucarii pentru fetite! Si sa iau tot la ce-am balit odata!




pishko +21
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

salutare si de l mine...asa...mai tarzior... azi am mers la servici...si mwerg si maine...sambata sunt la Bucuresti la sedinta...ce sedinta????? ..una de partid!! serios! Mai multe detalii cand ma intorc... adica duminica...

In rest...muuuuuuuuuuuuulta, muuuuulta munca...maine vine mama la mine, abia astept sa o vad aici instalata

Pishko felicitari pt acruciorul roz...cred ca esti foarte fericita...si eu as fi... Ia zi numele....nu te cred daca zici ca nu te-ai gandit la unul...

Allexa...ude-s mamii pozele??????...sau cum se umeste albumul??? ca nu il gasesc!



m-a sunat soacra...cobor sa-mi recuperez copilul..

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Camy - are bulinuta cu "new " - albumul 2010.

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

'seara
pishko felicitari pt bebelina...si eu as fi mandra
camy ii place la Fla leapfrog-ul? se joaca cu el? ii fascinat?

eu merg sa administrez un bibe la copil si apoi somnic


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput