Bobocei de sept-oct 2008, Welcome Kendra!(317)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Nastere usoara, Nikolici! Va fi bine. Multa sanatate si refacere rapida, sa ai laptic pt bb si sa aveti o acomodare rapida la viata minunata in 4. Numai bine, tinem si noi pumnii.

Mami fericita de Mihnea-Cristian & Miruna-Ioana
Mihnea se face mare Creste Mirunica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ankussa

He he babytzule dam si noi o fuga la Niko la spital? Ca poate asa se urneste printesuca....hai Kendra!!



Dap , hai la Niko sa facem galerie direct pe holul clinicii , poate mai de-aproape ne aude Kendra si vineeeee la mamica ei !!!!

Babytza si puiiValentina David
www.youtube.com/watch?v=NAF7KnfmI6s" target="_blank">Mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

neata!!

anamona
sa fii fericita si sanatoasa!!!

Kendra

niko, nastere usoara sa ai si gandeste-te ce frumos o sa fie cand o sa o tii in brate!

Corrina, voi ce mai faceti??
cum te descurci?

Ankussa, despre voi ce ne mai povestesti??

alexa si mami, m-ai dat gata cu torturile acele! tu esti o maestra!!!
Cipri este un dulce, iar Alxa, o domnisoara in toata regula! sa vezi la anul aglomeratie, cand o sa isi faca si Cipri prieteni la gradi

Dya, imi pare rau ca trebuie sa stati departe de TA, insa sunt sigura ca va veti descurca si relatia se va intari. Acum sunt telefoane, sunt camere web...si probabil ca el s-a dus acolo sa va fie bine financiar...
eu va doresc sa luati decizia potrivita pentru voi

cat despre suzi fuzi, vezi-ti de treaba!! gandeste-te ca e mai important copilul decat cei din jur...

piolica, felicitari!! cand incepi?? poate ca ai spus, insa am citit printre randuri...teroristul meu nu ma lasa sa stau la calc....se aseaza la mine in poala si ma tine de maini
mi-au placut mult pozele si Elsa!!! e simpatica foc! iar tu, arati ff bine!
ce sa mai zic de Hunisori! m-am distrat tare cu hartiile lor
am vazut si "dracusorii", suuper!!
l-am vazut si pe Matei cu casca in mana....asa o atitudine!!
Alexa, sanatate si distractie placuta la salina!

_irina_, sanatate multa si o sa treceti voi si peste asta ca sunteti puternice!!

chiar am remarcat, ce copii frumosi avem!! voua nu vi se pare??


sanatate multa puilor bolnavi!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Neata

cafeluta e gata!!!




KENDRAAAAAAAAAAA!!!!!!!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Neatza de pe patul de maternitate, sunt mai ok cu moralul, asta poate si pt ca am dormit nitel si am alte viziuni de dimineatza.
Aseara am inceput asa usor sa elimin din dopul gelatinos, lucru ce mi-a urcat moralul mult.O astept pe dritza azi este de garda si in sfarsit ma voi simti si eu a cuiva in maternitatea asta frumoasa dar care lasa de dorit de multe ori.
Multumesc mult tuturor din nou ca ma sustineti, inseamna mult pentru mine!
Va tin la curent 220V [:d] cu ce mi se intampla pe aici, dar oricum azi este the big day, am atatea emotii la vederea bebelusului meu si nu am cuvinte cat imi este dor de Karinutza mea.

cu K2 in 40s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

La multi ani, Anamona!

Niko, suntem alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Neatza,

Anamona

Nocom multam de cafea

Niko ma bucur ca esti mai bine moral, hai ca nu mai e mult si vei tine pe bebe in brate. Poate veni Karinutza la tine sa o vezi?

crina a dat trezirea la 06.00 zicand ca e "dulse" si acum vrea "bichi"



de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:



La Multi Ani, ANAMONA!!

SA FII FERICITA SI SANATOASA!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

buna dimineata!
mai dau si eu un rand de , pentru cei care s-au trezit mai tarziu.

Anamona!
Multa sanatate si putere de munca! Sa ai o zi frumoasa!

niko, bafta multa azi, sa fie totul bine pana la final! mai scot niste majorete pentru voi si va tin pumnii strans!

pio, f faine pozele. iar Elsa o frumusica, si-mi pare ca-ti seamana din ce in ce mai mult!

irina, sanatate multa, imi pare rau ca va chinuiti asa. sper sa dea roade tratamentul si sa se faca bine cat mai repede micuta!

lidia, multumesc de aprecieri, intoarcem urarile si pupicii inzecit!

alinutza, bafta la job! chiar daca e doar ptr trei zile, fericito!

ankussa, sar'na!

claudinna, merci mult de aprecieri! daaa, eu am remarcat, avem cei mai frumosi copii de pe tot forumul. dar ce zic, din toata lumea!

fetelor, de laureta mai stiti ceva? ca n-a mai intrat de muultisor pe aici...

azi a fost prima zi cand mi-a spus Edi 'pa-pa', exemplificand si cu manuta, dupa ce l-am lasat la cresa.... cred ca abia acum pot spune cu mana pe inima ca s-au acomodat.

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Nikolici, nastere usoara!!!!! Abia astept sa vad poze cu voi.
Piolica, Luminitza, eu am reusit sa ratez linkurile cu poze dar sunt tare curioasa asa ca o sa caut in urma sa dau de ele.
Babytza, felicitari paduchiosului cacacios! (am avut si noi odata paduchi de la Stefan de la gradinita asa ca "paduchiosule" e o forma de alint )

Eu sunt acasa. Stefan e bolnav. Avem programare in curand la pediatru. A venit in miez de noapte (pe-ai mei nu-i apuca in timpul zilei nici o boala, numai noaptea) la noi in camera cu febra, dureri in gat si oboseala musculara. Ghiciti ce e! Nici nu m-as duce la pediatru insa imi trebuie hartie de la el ca sa stau cu puiul acasa; altfel ma lichideaza aia la servici. Cam astea-s vestile noastre.

Mergi la inceput