Concurs Lenor: Castiga hainute pufotifelate

Concurs Lenor: Castiga hainute pufotifelate | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

SOS - Castiga hainute pufotifelate cu noul Lenor pentru micutul tau
Desprecopii.com te invita la un concurs cu premii de la Lenor.

Care sunt premiile?
- 4 premii speciale constand in:O garderoba in valoare de 430RON + o sticla de Lenor
- 20 de premii constnd in: o sticla de Lenor

Ce trebuie sa faci?

Trebuie sa raspunzi la minim 2 intrebari din 3 din testul de mai jos (Flash Quiz). Daca vrei sa fii sigur ca stii raspunsurile, acceseaza pagina Lenor si urmareste povestea animata a hainutelor pufotifelate.

___QUIZUL___


REGULAMENT PE SCURT

1.Responsabilitate: Concursul este organizat de Desprecopii.com care raspunde pentru implementarea concursului, desfasurarea acestuia si alegerea in mod aleator a castigatorilor. Premiile vor fi trimise de P&G Romania.

2.Premiile se acorda prin tragere la sorti.

3.Toti cei care raspund la minim 2 intrebari din testul de mai sus participa la tragerea la sorti.

4.Testul poate fi completat pana la data de 20 Noiembrie 2010. Castigatorii vor fi anuntati pe 25 Noiembrie 2010.

5.Completati corect numele de utilizator sau adresa de mail pentru a va putea anunta in cazul in care ati castigat unul din premii. Membrii vor fi anuntati prin mesaj privat iar participantii ne-inregistrati pe adresa de mail pe care o completeaza.

6.In cazul in care va numarati printre castigatori si nu raspundeti la mailul nostru in termen de 3 zile lucratoare de la data trimiterii va pierdeti premiul si o alta persoana va fi selectata in locul dvs. Este important sa completati corect numele de membru sau adresa de mail!

7.Castigatoriii vor fi anuntati si in cadrul acestui subiect. In cazul participantilor care completeaza adresa de mail, numai o parte din aceasta adresa o sa fie inclusa in lista castigatorilor pentru a proteja datele personale.

8.O persoana poate castiga maxim un premiu. Orice incercare de a participa la concurs cu mai multe identitati duce la descalificare.

9.Puteti completa testul de cate ori doriti. La tombola vor participa insa NUMAI RASPUNSURILE CORECTE selectate in mod UNIC pentru fiecare adresa de mail sau nume de membru (daca un vizitator completeaza de 2 sau mai multe ori ori testul furnizand o singura adresa de mail, un singur raspuns dintre cele corecte intra in tragerea la sorti.

10.Concursul se desfasoara in acord cu prevederile Codului fiscal din 22 decembrie 2003, Cap. VIII. Premiile nu se acorda in bani, iar eventuale impozite vor fi retinute de ORGANIZATOR din premiul CASTIGATORULUI, conform Legii 571/2003 a Codului Fiscal. Orice alte obligatii de natura fiscala sau de orice alta natura, in legatura cu premiile castigate, sunt in sarcina exclusiva a castigatorilor.

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Se raspunde la chestionar si atat? Esti automat inscris in concurs daca raspunzi corect?



mamma bis - o fetita si 32s de
la mare sau pe drumuri de munte ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Da. Raspunzi la chestionar si atat! Esti automat inscris in concurs daca ai raspuns corect!

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

Simpatic filmuletul, interesant concursul!bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Foarte dragut concursul, eu sunt fan Lenor, m-am inscris

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 29 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghiocelana spune:

M-am inscris si eu!De cand am descoperit Lenor Magnifique(premiu tot de la voi)i-am ramas fidela. Succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

Si eu sunt fan Lenor . Succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

sunt fan Lenor si concurenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

m-am inscris in concurs, insa l-am inscris si pe sotul meu, doar cu adresa de mail, el nefiind membru DC.asta inseamna ca voi fi descalificata?




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Cristina_OR: Nu, nu o sa fii descalificata, mai ales daca ne-ai atras atentia.


O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silviap spune:

si eu l-am inscris pe sotul meu pentru ca asa am inteles din regulamnet,ca au voie chiar daca nu sunt inregistrati pe DC.asa o fi ? :-?

"5.Completati corect numele de utilizator sau adresa de mail pentru a va putea anunta in cazul in care ati castigat unul din premii. Membrii vor fi anuntati prin mesaj privat iar participantii ne-inregistrati pe adresa de mail pe care o completeaza."

Mergi la inceput