A doua

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

ramonella, alexia multumesc.

cristi Asteptam povestea lui Carol!

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI

Asa a venit pe lume Ioana

Si asa Nadia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

felicitari naty!!!
sa-ti traiasca printesele, sa fie sanatoase, sa va aduca numai bucurii!!!!
frumoasa poveste . mi-au dat lacrimile .

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Hei Naty....am plans sa fiti fericiti .Esti o persoana asa cum si scrii: frumoasa, calda, calma, echilibrata..rara!!Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Naty...offf, iar am tras o portie de plans...asa e, nimic pe lumea asta nu se compara cu trairile unei mame...

Si eu tot asa, am fost singura la parinti, mi-am dorit un fratior/surioara pentru Ioana mea pe care o ador (iubesc mi se pare prea putin sa spun)...Au trecut 6 ani de la nasterea ei si am in memorie toate detaliile nasterii, a crescut mie nevenindu-mi sa cred ca e a mea, ca am fost binecuvantata cu ea, dragostea creste pe zi ce trece...Apoi DD mi l-a adus pe Filip pe care-l ador si pe el, nu-mi imaginez sa nu-l fi avut...nici de el nu-mi vine sa cred ca face 2 ani zilele astea...
Apoi, dupa ce-mi incheiaem planurile de maternitate, s-a intamplat sa raman din nou insarcinata. La inceput am fost devastata, am plans mult, sincer mi se parea ca viata mea va fi data peste cap...nu-mi dadea pace nici ideea de avort...nu puteam face asa ceva copilului meu....acum, asteptand-o, sunt mai fericita ca niciodata, ii multumesc lui Dumnezeu care prin sotul meu, m-a facut sa vad altfel lucrurile...Ii multumesc zilnic pentru fericirea asta!

Mami de Ioana, Filip si 32 S


Mergi la inceput