cafeneaua noastra vesela !!!-3

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Dragele mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:


Ia asculta aici



si aici


Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryss_cryss

Nu fii suparata!

cristina

mi-a trecut supararea!!!....doar asha ma mentzin tanara, vesela shi optimista
am toata increderea ca impreuna vom face din "cafenea" un loc placut, unde sa ne incalzim sufletele toata iarna

sa spun sincer shi eu , Cryss, la fel de mult pe toate, va multzumesc inca o data pentru urarile de ziua mea shi in general, pentru tot! hai, ca ma bag la nani, dar nu inainte de a lasa pe soba ...maine dimi plecam in excursie- am format un grup mic, dar energic!!!...3 mamici vesele, 3 fetitze frumoase shi 1 baietzel chipesh, ne-am propus sa vizitam Manastirea Sf. Andrei shi peshtera de acolo

shi Manastirea Dervent-www.dervent.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

'na seara!
Dana,te rog eu,nu mai pune alcoale in ceaiuri la nebeutoare ca mine,ca adorm mereu pe canapeaua aia din colt,si nici nu ma vezi sa ma dai afara cu matura,ca e semintuneric acolo !

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Buna dimineata , o cafeluta , ceva bun primesc si eu ?
Diana cand ai timp te rog scrie la cafeluta ce ai facut cu sala , unde ,cum si in ce fel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Buna dimineatza!!!excursia de ieri fff frumoasa, vremea superba shi am avut un itinerariu extra : cta- cetatea adamclisi- manastirea sf. andrei, manastirea dervent, apoi am trecut cu bacul dunarea pe la chiciu, calarashi- gradina zoo (mare shi cu multe animale)- inapoi cta...total timp: 11 ore, impresii: la superlativ!!! copilashii incantatzi maxim
in excursie am fost cu 2 prietene care scriu shi aici, asha ca am discutat de o petrecere privata de craciun, la locul de joaca de la boema - costurile nu sunt fff mari /copil, dureaza 3 ore, vine moshul...pentru ca se fac rezervari cu mult timp inainte, voi rezerva azi clubul, pentru o seara din decembrie- cat mai aproape de craciun!shi bineintzeles voi calcula costurile ca sa vi le spun exact.

intrebare: cine vrea sa participe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

buna dimineata dragelor!

Am avut ieri o zi minunata si o companie la fel.

Ma alatur si eu voua la cafea.

Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)
POZE LORY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Ely, am vorbit eu la telefon ieri cu Diana...sala de acolo e grozava, in pretzul de 55 lei/luna itzi pune la dispozitzie 3 etaje, sauna, tot felul de exercitzii...ash fi venit shi eu, dar e tare departe de locuintza mea

Adinutza va veni la sala asta, caci e aproape de casa ei....deci facetzi grup maricel voi acolo, ce sa fac? o sa vin shi eu la cafeaua de dupa din cand in cand

shi eu de luni ma duc cu o vecina- prietena la sala de la delfinariu

important e sa ne atingem scopurile , e mare orashul shi stam in zone diferite, dar ne reunim la "cafeneaua noastra"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Dana noi ne inscriem bucuroase. Abia asteptam.



Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)
POZE LORY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna dimi!!!

Un ceai fara zahar pentru mine aveti?
Azi am in program de pus ardei umpluti cu varza. De cativa ani acestia sunt pe masa la sarbatorirea numelui sotului meu. Anul asta ii pun tarziu, sper sa se faca pana luni, asa ca fug la treaba si revin mai tarziu.

Felicitari plimbaretzeleor. In decembrie vin si eu la party, nu de alta dar, mi-am propus o pauza de doua luni, si din cauza respiratiei, lucru de care tin cel mai mult cont.

Lali, nu e timpul trecut sa ne vedem live. Dupa Sf Mihail, party pentru care de azi am inceput pregatirile, oricand.

Duminica am achizitionat una bucata de perie rotativa rowenta. Nu va mai spun ca mi-o doream de 2 ani. A mai ramas masina de tocat electrica si un fier de calcat cu aburi, din ala cu placa. Am unul dar e cu apa Siemens, iar cu aburii pe care-i da nu prea rezolv multe.
Abia astept o claca la cafea la Dana, dar fara baclavale si alte deliciuri deastea dulci. Vreau sa dau jos 8 kg. Ajutati-ma si voi, PLEASE!!!!ca acum vin si scriu cu rosu si litere mari

Mergi la inceput