Abdomen extraplat (48)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magneB6 spune:

mersi fetelor. da, trebuie sa incep sa fac ceva abdomene. dar nu am timp nici sa dorm . serios, nu ca imi caut scuze

va pup si pe voi, si ma gandesc la voi desi nu am timp de scris deloc.

sunteti niste frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Sanda am rams impresionata de ce spun acei doctorii in documentare. Ce m-a lasat efectic masca din ce au povestit sunt efectele pozitive ale vitaminelor; nu ma gandeam ca vitaminele C, E si B3 pot face atata bine. Multumesc de link (de abia astept sa vad maine si urmatoarele parti( am ramas la partea a 7-a).
Tu cum te mai simti? A mai cedat durerea?





........................................................................


"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Magne si sa mai dai mai des pe la noi.
Sanda am vazut poza!!! Sunt tare faine suvitele si iti sta foarte bine!!!







........................................................................


"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Nikole, La Multi Ani! Cu intirziere...scuze am scris pe fuga si am omis.

Deus, sper ca te simti mai bine Frumoase suvitze...parca esti toata "in flacari"...foarte pasionala culoarea!

Magne, bine ca ai revenit! Macar citeste-ne, daca de scris nu ai timp

Baby, bine ca ti-a trecut maxilarul ala ca tare e rau sa nu poti misca/deschide gura...Cum mai merge rock climbingul?

Din fetele noi care ni s-au alaturat recent, nu mai e nimeni pe metereze? Greu tare sportul asta, domle! Cel putin la inceput, ca dupa ce prinzi microbul...nu te mai opresti!

Sa va spun drept...dupa ce am facut 3-4 saptamini de Insanity cite 3-4 zile pe saptamina, nivelul meu de fitness cardiovascular a crescut asa de mult ca orice alt program de cardio as face, ma plictisesc de moarte...mi se pare ca stau dejeaba...ceea ce intr-un fel e bine, in altul e naspa!
Daca vreau sa simt ca fac ceva cu adevarat, numai cu Shaun se intimpla...hahaha...ce fel suna!

Acum pot sa sar coarda 3 minute fara intrerupere in stilul meu "smuls"...

Ma duc acusica sa bag ceva cu Shaunel ca azi am mincat peanut butter cu lingura din borcan . De vina e pi.em.es-ul.



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Pure Cardio & Abs cu negrutzul, sarit coarda 10 minute si dansat pe muzica zbantzuita, plus brate cu Tracy.
Baut un shake de proteine low caloric (desi intre noi fie vorba mi-e o foameeeeee..)ca e trecut de ora 9 pm si ma bag la pijamale.

va pusei o poza horror cu mine fara machiaj, inainte de workout...puteti vedea si suvitele (oarecum)

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Neata
Allure - sunt ceva mai bine, nu ma mai schimonosesc
azi trebuie sa fac ceva sport ca mi-e dor sa-mi simt muschii in alt mod decat intinsi.


beau cafeluta si la treaba- la noi in Ardeal se merge azi la cimitir - ziua mortilor

va

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Eu va citesc...sunt racita bocna acum si nu mi-am facut decat exercitiile pt. coloana....as mai incerca insanity...da' ultima data mi-am pus coloana in pioneze - aici am eu probleme, ca nu pot face orice
Tre' sa pun si eu niste poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teos spune:

Neata, fetelor.Allure, eu sint una dintre cele noi, sint pe metereze, ca sa spun asa, am inceput sa ma misc mai mult, am facut exercitii cu shaun, ce am gasit pe internet.Va rog sa-mi dati si mie ceva linkuri cu shaun, ca pina cumpar eu dvd mai trece timp. Si chiar as vrea sa fac ceva saptamina asta, mai ales ca sint acasa.Sper sa ma prinda microbul rau de totCu mincarea am fost cumintica zilele astea, la marimea portiilor tb sa mai umblu.
Iulix, mersi de link.
Astept sa ma luminati si pe mine, fetelor.VREAU sa arat bine.
O zi buna sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna dimineatza. Va invit la un 3 in 1!!
Allure vazut pozele!! Tare fain arati!!! Imi place abdomenul tau...aaa am uitat: eu nu am vazut petele ci numai un ten frumos.
Iarina multa sanatate!! Astept poze.
Deus ma bucur sas aud ca te simti mai bine.
Imi beau nescafeul si trec la sport ca mi-e dor de el... Azi fac ca si aseara Zuma, abdomene, brate si poate bicicleta ca probabil se simte singura de cand nu am mai bagat-o in seama.







........................................................................


"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Allure esti subtirica, sexi, frumusica

Iulix sa te uiti si la filmul http://www.de-azi.ro/foodinc/

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput