Gasca de Constanta***129***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

la multi ani,Bogdan de Dodo-pui!sa-ti dea Dumnezeu tot binele din lume!

eu sunt amarata,suparata...am venit si noi de la Bucuresti,cu vesti nu tocmai placute...o sa dezvolt cand ma simt in stare!

cris,da si cu buletin aproape si tot aeriana!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
o zi frumoasa va doresc si numai bine.
Donu' e la gradinita azi are engleza ii place si limba si domnisoara professoara.Fiind ultima zi inaite de vacanta intertrimestriala erau f putin in gradintina.Prin urmare isi va petrece ziua cu tti copii prezenti in gradi nu doar cu colegii lui.Si asta -l va face ff fericit.
Zanuca e bine se invarte pe lenga mine
Las pentru doritori





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


dod-participarea noastra in concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Mihaela





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


dod-participarea noastra in concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

ola, fetele!

se pare ca ieri a fost zi de pelerinaj la bucuresti, dar nu la moaste, ci pe la doctori...
in sfarsit am ajuns si eu la parhon sa imi caut glanda "noduloasa", a fost o zi stresanta, cu emotii si asteptari pe la usi, dar am iesit bine per ansamblu, mai am de facut niste analize pt paratiroide , daca si acelea ies bine, ramane sa imi fac echo+analize din 6 in 6 luni; daca nu apar modificari ale nodulilor sau hormonilor tiroidieni, pot sa traiesc bine mersi asa, cu colier de noduli la gat
aleluia si-un praz verde!


sanatate tuturor!


CLIPE DE VARA


mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare doamnelor!

La multi ani Bogdan (Dodo_pui)! Sa cresti mare, frumos si sa ai parte numai de realizari!
Dodo multa sanatate, putere sa-ti dea DD, sa poti face fata la toate incercarile pe care ti-le scoate in cale viatza!

Mihaela
Vladis
Dodo azi am avut la munca, in vizita copilashi de la gradinita 12 din Navodari, donu' la ce gradi este?

Noi am avut azi serbarea toamnei, mandrele noastre, adica dre-le mar - Andrada, para - Bianca si gutuie - Alexandra, au fost frumoase foc si la inaltimea asteptarilor. dovada o incarc acum in album , cand este gata o voi prezenta.

va doresc o noapte linistita!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=17" target="_blank">Concurs clipe de vara

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit
--------------------------------------------
Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
----------------------------------------------
Ionut Minoiu
***************************



1 , 2, 3 & www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

La multi ani Bogdan si din partea noastra!Sa ai o copilarie frumoasa si o viata minunata!Gabi sa va traiasca baiatul si fetita,sa va bucurati de tot binele din lume!Sanatate si numai bucurii!

Noi tot pe fuga...Saptamana viitoare trebuie sa ajung la Cluj cu Ionut la control...din pacate trebuie sa plec singura si mi-e cam frica...la mine frica are rang de boala...sper sa ma descurc...nu mi-e bine,sunt cam obosita...mi-e dor de liniste!

O seara placuta,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

...si cum am promis..."salatzica" de fructe, sau mai bine spus serbarea de la gradinita.


Vizionare placuta!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=17" target="_blank">Concurs clipe de vara

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit
--------------------------------------------
Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
----------------------------------------------
Ionut Minoiu
***************************



1 , 2, 3 & www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

La multi ani Bogdan, sa fii sanatos si sa ai parte doar de bucurii in viata!
Gabi, numai bine va doresc, va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'neatza!
Haidetzi la /ceai cald la prima ora!

we placut!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=17" target="_blank">Concurs clipe de vara

***************************************

Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit
--------------------------------------------
Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
----------------------------------------------
Ionut Minoiu
***************************



1 , 2, 3 & www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

La multi ani Bogdan de gabi!!! Scuze de intirziere! Gabi sa-ti traiasca puiul, sa va dea Domnul multa rabdare si putere sa treceti peste micile obstacole ale vietii! Donu este norocos sa te aiba ca mamica!
Cami, foarte frumoase fructele!
Ayli e super fericita ca e oficial in vacanta!! Apropos Cris, de uituce, Ayli ieri a venit cu cutiuta de sandwichuri, pe care o declarase de vreo 3 saptamini pierduta, si cu un sandwich plin de mucegai in ea. Cine stie pe unde o uitase si a gasit-o ieri! Mai bine mai tarziu decit niciodata! Voi aveti teme pentru vacanta? Cornelia?
Aseara am facut o tarta cu mere si caramele! Reteta americana! Super buna!!
Pupici, azi am chef de leneveala, asta nu inseamna ca o sa si lenevesc!

Ghiulten & printesa Ayla (15.01.2004)
Aylainconcurs(hap1 si hap2)

Mergi la inceput