Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey colego parpal io daca sunt chitara asta crezi cumva ca mai am nevoie de corent?? ca sa cant

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Treaba ta, colego, dar crezi ca daca as fi vocea asta, mi-ar mai trebui ceva?????? Nemik, ca numai in nori as fi de happiness



Zic sa le dai in judecati pe zuzele alea...io vin martore..pt ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey colego parpal io daca sunt chitara asta crezi cumva ca mai am nevoie de corent?? ca sa cant

eleva mj daca ai fi chetara aia din mainili lu musiu si agatata de gatu lu dumnealui sigur nu ti-ar trebui corent pffffffffffff di fapt cred ca te-ai incarca solar ca bateriili si din cantat tot nu te-ai opri
p.s. acilea dexcutam di muzici asta demonxtratie am cerut nu altceva



tema: prezentati genul musical favorit de fiecare dintre voi si motivati di ce anume va place cel mai mult zemplificati printr-o melodie sugestiva

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pfffffff, genu' meu maxim favorit de muzik iaste mai multe, care iaste da' cel mai mult si mai multe mie imi place muzik care e mai placuta si lu auzului si lu vazului ca sa are si okiu neuronic cand orekile nemik nu aude si uokii nemik nu vede, cu ce sa se resfete
k cum iaste




imi place muzicili facute cu enstrumente da' si cu cuvinte care imi face neuronii sa dantzuiaxa si pa ploae si pa vant si alte entemperii kiar si cand vantu imi sufla toate frunzile

sooooooooo
www.youtube.com/watch?v=mpIWbIBqZOA" target="_blank"> let the music play

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetileeee saru'mana profisoaraaaaaaaa
azi e o zi maxim menunata
profisoaraaaaaaaaaaa io mai vreau sa fac o tema ca mai am neste muzici care imi place maxim, rexpectiv







www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

duamna profisoara daca sunt pe aceeasi unda cu colegele..pana in prezent...se considereste copiat??
sa videm daca voi sunteti pe aceeasi unda cu mine la ce urmeaza








si mai e multi



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pfffffffffff colega iona mey acu nu mereu iastem toti pi lungimili de unde ca d'aia apare da cateodata venim la un numitor comun
iaca fetile ca colega iona imi dete edea ca pentru partile de la ora a douscincea sa propun mozik asta


care iaste tot din pleilistu ei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



TEMA:

Mie imi plac anumite muzici dupa anumite stari si ce trebuie sa fac cu ele, starile care ste:
- ar veni de ezemplu www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI" target="_blank">asta care face la neuronii mei
- www.youtube.com/watch?v=ph3h2IJAsgk" target="_blank">asta, care face la neuroni
- www.youtube.com/watch?v=j3ObHjm1fAE" target="_blank">asta = neurones
- www.youtube.com/watch?v=a-Lp2uC_1lg&ob=av2e" target="_blank">asta si www.youtube.com/watch?v=9GNhdQRbXhc" target="_blank">asta pentru neurones
- www.youtube.com/watch?v=xwHmvPPmMto&feature=related" target="_blank">neurones
- www.youtube.com/watch?v=Y1L8uRApYeQ&feature=related" target="_blank">neurones
- si multe www.youtube.com/watch?v=96SxKk0zeek" target="_blank">altele www.youtube.com/watch?v=X6Y4kpZ7xQk" target="_blank">care este, mai putin tipul de muzici cum a spus d-na profa ca nu sta cu rockerii la masa

Preferata mea cea mai este www.youtube.com/watch?v=fip334SWezM&feature=related" target="_blank">muzicile cantate, oricare ar fi ele de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara
pfffffffffff elevili mele da ce de ezempli muzicale in schimb, argumenti putineeeeeeee spre diloc na, dar sa trecem la lectia, ca today sunt in intarziere putin mai mult

ifectili lu muzicili asupra uomului iaste muuuulti-binefacatoare sau nu atat la fizicu cat si la psihicu astfel se stie k unele canticili pot k sa ne aduca buna-dixpozitie atunci cand suntem deprimati sau enerjie atunci cand simtim k ne cuprinde lenea si trebe sa facem jimnastici sau mai stiu io ce alte activitati care musai tre sa se desfasureaza in ritm alert pe cand altile ne impraxtie neuronii pe campii si ne provoaca un chef nebuuuuuun de duca oriunde departe de......de locu in care ne aflam, par ezample acu emportant e k sa le axcultam la momentu potrivit pi fiecare k si reactiile care le avem dupa aia sa fie favorabile lu noua
adevarat k asupra lu ominii se produce si iefecte negative de orbire si surzire totala k urmare a axcultarii unor www.youtube.com/watch?v=B5ZfQMOHB5k" target="_blank">muzici care crede ei k e muzici dar de fapt e doar zgomote care a zgariat timpanili lor pentru k ei sa nu mai distinge muzica adevarata ei e indusi in eroare de utilizarea eronata a unor inxtrumente muzicale si de urletele asa zisilor "solisti"
ma duc si revin cu completari daca mai iaste
puteti incepe sa puneti intrebari dak aveti nelamuri sau daca nu aveti atunci relax your mind si rasfatati-va okii





www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
pe cand altile ne impraxtie neuronii pe campii si ne provoaca un chef nebuuuuuun de duca

Citat:
ma duc

daca nu sunt endescreta ce muzici ati axcultat in timpu lu lectia?



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput