Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
Lisa persoana care zici ca te-a rapit cateva secunde, nu te-a rapit..era curios cum poti sa fii atat de mica (asta in cazul in care tu esti respectiva, desi...tare nu asa imi amintesc, cel putin aripile..sau erau invizibile???)

parpal acolo sunt tot io k cand am kef sa-mi intind aripili si sa ma alatur lu sburatoarili asa ma metamorfozez nu ai cum sa stii ca never nu m-ai vazut astfel doar unii baeti si da, m-a rapit sa-i pozez pentru portretu de flori din gradina

aaaaaa, varu di arhitect noul baet al ionei m-a rugat sa-i gasim un nume si avand in vedere imprejurarile in care s-a cunoscut cu iona i-as propune Dream boy aveti alte edei?

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La multi ani compatrioatelor


Dovedeste ca esti tu in portret, ca ala reprezinta un fluturi si tu te arati drept fairy , te cam incurci in prezentari...aaaa, ca poate ca acum zici ca iti schimbi si formili de sburatoari...dovedesteeee

Mie imi place numili propus pt.Dreamy...sa speram ca si la iona, ca poate ea il cheama altfel, dar daca o sa raxpunda si cand il strigam noi...entervine o problem


La multi ani inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

eeeeeee acu ai si tu oaresce motive sa te confuzezi parpalo da io di ce ar trebui sa-ti dovedex si sa te lamurex, ha???? mey cine are oki sa ma recunoaste o face fara dovezili doveditoare io nemik altceva nu mai am de zis acu vreau doar sa deschid usa la noul apartament eeeeeeeee da dak niminea nu ma ajuta poci k sa intru si pe gaura keii iar cand oi ajunge inauntru, atuncia o sa vaz daca ma recunoaste careva sau ba pfffff da park si aud cum spune "make your move, set me free"

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eeeeeeee cum mey bad sixtero niminea nu te ajuta ??? pffffffff pai iaca la numaru de cate ori io am sters prafu acileaaaaaaa sunt pe locu I deci trebe sa primex premiu si io m-am gandit la cenevaaaaaaaa care e oarecum al meu da nu-sh di ce naiba intr-un esces de generozitate i-am fakut conostinta cu altceneva na iaca ca tot e prima zi din luna lu cadourilor io m-am cadorisit


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetile nu va faceti griji cu mutatu am rezolvat tot de azi dimi finisam apartamentu di ce a durat atata? am cazut tarziu de akord

liso sunt tare curioasa cand si cum te-a rugat baietu meu ca el apare numa in anumite imprejurari deci ..nu e cum doar daca te-a rugat BAD ca l-am rugat io sa te roage
sunt de akord ca tre sa poarte un nume si e mai mult ca perfect cel propus insa cu botezu va trebui sa steptati pana la urmatoarea intamplare fericita

parpalo va urez succesuri la strigat si tare m-as bucura sa va raspunda, da nu cred ar fi ceva...

mj mi-am bagat fingerile in cadou tau
e fix la cine m-am gandie ca e

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello ..am las cheios de la apartamentos...pana zice iona ca e gata de locuit, mai petrec #259;utin timp cu dl Propretar.

Frumos cadaou mj-o, de fapt e mai mult decat un cadou


Lisaaaa, daca tu zici ca esti fata aia, pot sa zic, ca stiu tot ce ai facut azi si pe unde ai sburat, inclusiv ca ai fost la tea party



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

apartamentu iaste gata buuun de locuit de cand am tremis primu mesaj de pe pagina asta
propritaru e cu tine, cheia o ai ce mai astepti?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ei ce astept...sa ajungem la usa lu apartament, sa nu sarim pi geam; sau poate asteptam sa mai stau putin cu dl. Propretar

Dar poate mai dau de el si in noul apartament, siguuuuuur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Va rugam sa inchideti acest subiect, pentru ca ne-am mutat aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=158993


Va multumim

Mergi la inceput