Copilasi din 2002 *82*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

Io nu inteleg ce ati patit de va miscati asa in reluare? Altadata abia mai tineam pasul cu voi, ca de multe ori nici nu apucam sa va citesc si acum...ce se intampla ?Anina a cam dat bir cu fugitii, pe Francisca nu am mai vazut-o de un car de ani... Nicoleta se vede ca nu are net ca altfel se mai misca si subiectul nostru un pic, Sinzi are de invatat...si mai sunt da nu mi vine in cap.Io stau de veghe in lanul de secara . Azi mi-am luat inima in dinti si am reusit sa il adorm pe Victor la pranz fara titi asa ca acum veghez ca se poate trezi oricand suparat. Deja incep sa se amestece emotiile si gandurile contradictorii, dar asta e, trebuie sa trecem si peste asta. Mi-e groaza de cum va fi la noapte.Astept sa isi bage net Nicoleta, in locuinta cea noua sa mai imi povesteasca una alta despre intarcarea lui Matei. Nu ca nu mi-ar fi povestit si nu o data, insa sunt detalii pe care le-am scapat. La noi se prognozeaza un we similar cu cel trecut adica 27 de grade azi si maine scade la 18, ploaie si inca vreo cateva zile de ploaie dupa asta.ASa ca stiu ce ma asteapta insa voua va doresc un weekend placut.si cateva poze ca poate va era dor http://community.webshots.com/album/578888627wAMcfT


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Neata, neata!
Ca tot ai pomenit-o pe Francisca, Lucia, uite ca am scapat din vedere ca a fost ziua baietelului ei.



Francisca, La multi ani fericiti, sa creasca mare si sanatos si sa va aduca multe bucurii!



Dodo, azi e ziua puiului tau. Ii doresc sa fie sanatos si vesel si sa va bucurati cu totii! Sanatate multa si sa aveti o zi frumoasa!



Azi la Sara la scoala - Halloween Party. Am dus-o pana in clasa caci imi era teama ca se impiedica in rochie si cade. Asa ca am tinut trena. Toti copiii erau superb costumati. Cele doua invatatoare, la fel. Clasa frumos decorata. Toata lumea a dus cate ceva de impartit... ce sa mai petrecere in toata regula. Sa mai zic ca azi nu fac cursuri? Luni si marti a fost liber, azi petrecere, lunea si martea care vin iar liber... sa tot faci scoala in stilul asta.
Soare. Avem soare si e mai caldut.
Lucia, frumoase pozele. Pomul acela inflorit era un mar? Ce au mai crescut baietii tai. Succes cu intarcatul. Sa inteleg ca tie ti-e mai greu decat micutului?
Weekend superb la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ups!La multi ani fericiti Vlad de Francisca!La multi ani fericiti Bogdan de Dodo-Pui!Devoska, mai degraba gutui cred ca era copacul.Cu intarcatul ne e greu la amandoi deocamdata


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Eu am net mobil...

La multi ani, Bogdan, la multi ani, Vlad! Sa fiti sanatosi, fericiti si sa-i bucurati mereu pe cei dragi voua!

Lucia, sunt aici, acum :).

La noi e soare si frumos...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

si la noi e soare, insa e friiiig.Iarna in toata regula!

VLAD GABRIEL

BOGDAN

Asteptam mamicile cu tratatiile,'poi cum, altfel, doar au baieti de 8 ani

Bine zici, Lucia, lancezim aci.Eu promit sa scriu mai mult.

Dev-ce viata!! Asa trebuie, pauze lungi si dese.

Andrei al meu e si el liber de ieri incepand.Colegii au plecat in excursie, dar Andrei nu a vrut...deh, experientele trecute....Eu, intr-un fel, ma bucur ca a decis asa, ca nu pot sa ma dezmint, sunt paranoica si gata.Excursia era pe 2 zile, in Maramures, drum lung si frig.Asta e, data viitoare va merge.

Trebuie sa spun neaparat.E un scump Victor, cu mutrica lui vesela!!


21+1=22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani sarbatoritilor!
E soare afara, dar dimineata am cam inghetat pana am ajuns la lucru

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Vlady !
Sa cresti sanatos si voios !
Felicitari, Francisca !
Sa va bucure mereu, ca si pana acum, micul vostru !

La multi ani, Bogdi, luptatorul lui Dodo !
Sa cresti sanatos si voios, sa-ti bucuri mereu parintii !
Felicitari, Dodo, mami de de 8 ani !


, dragi mamici !
Am inghetat si noi la - 10 grade, azi dimineata. Cred ca trebuie sa-mi scot geaca de iarna, deja. De fapt, nu-i de mirare, ca imediat e noiembrie.
Multumesc de urari ! Tare greu ii mai trece raceala, Cristinei. A avut rinofaringita si inca o mai deranjeaza nasul si o mai apuca tusea din cand in cand. Mananca si prost din cauza asta.
Ba, o mai deranjeaza si o maseluta(de sus) si un canin(de jos) de lapte, miscatori, pe partea stanga. Iar in dreapta, jos, abia are cu ce mesteca, ca in septembrie a schimbat primul canin si prima maseluta de lapte. Ca tot ma intreba Dev, cum sta Cristina cu schimbarea caninilor si a maselutelor. Ea, oricum, a inceput repede cu schimbarea dintilor de lapte(5 ani) si chiar cu aparitia lor(la 4 luni).
Dev, neaparat sa ne arati poze cu micuta vrajitoare !
Lucia, am inteles, am sa incerc sa intru mai des. Doar sa am ce povesti.
Ce scump e Victoras ! Iar Liviu, e un frumos, precum il stiam.
Gabi, si la noi, se necajesc verisoarele Cristinei, ca ele vor merge la scoala, in timp ce Cristina va sta acasa.
Ma bucur si eu, de vacanta Cristinei, nu doar ea.
Si voi avea un weekend prelungit, ca luni, aici, nu se lucreaza, fiind pomenirea mortilor la catolici. Se merge cu flori si lumanari la mormintele celor dragi, ce ne-au parasit.
Cam astea sunt noutatile la noi.
Va doresc un weekend cat mai fain, tuturor !








Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nici eu nu lucrez luni... Robert e nervos raaaau, ca va fi singur pe baricde

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Va dau o cana de ceai cald, cu miere si lamaie, sa aveti spor :).

Si noi avem luni liber. Si marti, insa trebuie sa mai sapam...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:

dragele mele


Chiar ca nu am mai scris de un car de vreme

Devoska, Lucia, Cristina22, Nina, Nicoleta, Gabi_K va multumim din suflet ca nu ne-ati uitat

Imi cer scuze de intarziere, dar vin azi cu tratatia poftiti la


Azi nu am timp sa citesc prea mult din urma , dar am vazut poze frumoase cu Victoras
Vai Lucia ce mare si frumos e Victoras Si Liviu a crescut de cand nu l-am vazut
Avem copii mari
Nicoleta am inteles ca esti inca in Austria , am vazut ca acum si Devoska e acolo super! Poate cu putin noroc, la anul venim si noi

Nina, multa sanatate Cristinei!
Vai ce frig este deja la voi
Sa inteleg ca nici tu nu ai mai scris de mult timp? Ups

Eu de la servici nu mai pot intra, iar acasa nu am internet. Acum sunt la sora mea si am intrat sa va citesc

Noi suntem bine, sanatosi, doar la servici se pare ca merge din ce in ce mai rau, nu stiu cum e pe la voi, dar aici in Resita e jale
Despre Vlad, ce sa va spun ... are rezultate foarte bune, suntem foarte multumiti de el
In rest alte noutati nu avem.

Vreau sa urez si eu si imi cer scuze de intrziere

La multi ani, Bogdan!
Iti dorim muta sanatate, sa ai parte de multe bucurii si impliniri alaturi de toti cei dragi tie!

Gabi, sa-ti traiasca , sa fie sanatos si sa va bucure mereu!

Va pe toate si promit ca o sa mai intru, chiar daca nu va fi foarte des

Sa aveti un sfarsit de saptamana excelent!




Mergi la inceput