Aradence DC (152) - alaturi de CristinaR

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cine are chef sa vina maine dimineata la 11:10 la Shrek dublat la Mall??? Noi nu am fost niciodata si as vrea sa-l duc pe Bogdi maine dimineata.




de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Sa vedeti si voi ce blonda sunt, azi in drum spre Beius ma intrebam daca nu cumva i-am raspuns Monicai scriind Diana... Binenteles ca asta am facut am editat acum raspunsul. Imi cer scuze, uneori o iau pe aratura.

FLAVIA, nu stiu care e clubul de care zici, din pacate am chiulit un an si ceva de pe aici. Ce sa ma ascund dupa deget, anul trecut tatal lui David si-a descoperit si alte vocatii in afara de cea de partener si tata, asa ca am decis ca e mai bine sa ne despartim

ALINA, pe doctorul Vasica il cunosc de cativa ani buni, nu cred ca are de ce sa fie dur cu David.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna seara.
FLAVIA nici io inca n-am dus-o inca pe Diana deloc la cinema.Oricum pentru o asa "premiera" n-as duce-o la asta ci la ceva ce stiu sigur ca i-ar placea.Aiurea cu amenzile alea.Si la mine piuie de zor daca nu-s puse centurile la cei din fata.
CRISTIANA mersi ,sanatate si voua si spor la gasit alt serviciu.
ALINA pe mine doctorita de familie m-a trimis la asta si avand in vedere ca de altii din Arad am gasit numai pareri "de bine" pe net si nu numai, iar de asta nicio info,am mers la ea.
GABI ma bucur ca a iesit asa fain cheful.

Eu p-aici cu copiii care dorm tot cu schimbul cand doarme Tudor e cat de cat ok ca poate Diana picta,colora,scrie etc. dar cand doarme ea Tudor e de groaza ca tranteste cu ce apuca.Oricum el nu sta locului nici din greseala bantuie peste tot si umbla numai cu ce nu e voie.
Nici Diana nu e prea comoda,ieri mi-a declarat fix asa:"IO VREAU SA INVAT TOT MAI REPEDE DECAT ORICE COPIL,SA MERG LA SCOALA,SA STIU TOT" . E clar influentata de prezenta colegilor mai mari ce vor merge la anul la scoala ... Aseara s-a apucat de caligrafiat iar acum ma chinuie iar cu unit punctulete cu numere sa crereze imagini si cum nu le stie bine pe toate (sunt si pana pe la 70 ) numai "mamiii !!!" aud Degeaba ii zic sa le lase in pace,ca nu vrea.
Azi dimineata nu mai stiam cum sa ma joc cu Diana asa ca i-am desenat pe cartonul de la un bloc de desen sosele cu treceri de pietoni pentru setul de masinute (bun tare setul ala din 12 bucati si a fost si super ieftin).A lucrat de zor la proiect: a completat cu parcari,case,blocuri,semafoare ... I-am sugerat sa faca si un spital pentru ambulanta,o cladire de pompieri pentru masina de pompieri,o autogara pentru autobus,ceva fabrici pentru camioane etc. La urma le-a colorat cu cariocile.
Cat e la gradi sunt mai relax,dar acum ca a stat doua zile in casa plus a venit we e jale.Ai vostri cu ce se mai joaca? Diana nu vrea nicicum sa se joace singura

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CRISTIANA stai calma,am vazut ca ai gresit dar n-am cerut mielu' ca e criza mare si si asa acum consum doar carne de peste si din cand de pasare.
Imi pare rau de schimbarile de care zici,dar Flavia a avut dreptate cu clubul atunci ...

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Salutare

La multi ani TUDOR
GABI sa va traiasca feciorul si sa va aduca numai bucurii.

Am lipsit iar de p-aci ,dar n-am avut dispozitia necesara nu neapart timpul a fost de vina ,ar fi culmea sa ma plang acum ca-s casnica .
David a fost bolnavior si Ivet un pic ,David mai rau a luat injectii ,sapamana trecuta deja a fost la gradi ca au avut ceva concurs, sa speram ca numai culegem ceva iar ca tusesc copii la ei in grupa in cor ,asta e
Moni ne-au sunat si pe noi cei de la Activ sa mergem de marti ,dar numai ce a terminat cu injectiile s am zis ca nu ma bag , le-am zis sa ma anunte cand va incepe alt curs.
De jucat asteapta sa mai creasca Tudor si sa vezi ce fain se joaca impreuna ,cateodata se cearta de numa dar sa-si rezovle problemele eu nu ma bag . Si David vrea la scoala, de fapt el vrea sa fie mare si numara si el cand il apuca pe ambele limbi de te doare urechea si punctele ii place sa le uneasca .
Flavia nasol cu amenziile ,acum sigur te inveti minte .Si la mine piuie de nu pui centura asa ca nu poti uita ca te streseaza de numa ,dar eu cum urc imediat o pun chiar niciodata n-am uitat nici la logan la care nu piuia.
Si David tot Lego vrea ,o sa-i scriem la mosu ,a vzut ceva in reclama la cartoon ,sa vad daca gasesc si mai vrea mascotele in Toy story .
Care mai e treaba cu educatoarele ,ai discutat cu ele ? Noi nu mergem la film ca maine am program de biserica ,David vrea sa mergem ,eu n-am fost de nu stiu cand ,dar daca copilul vrea nu -l pot refuza , nu stiu de unde i-a venit se roaga in fiecare seara ,poate se face popa

V-am pupat si we placut , as mai avea ce scrie dar e supi Ivett ca nu ma joc cu ea cu papusile si butonez ,atata le imbraca si le piaptana de le ameteste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Tudor
Gabi, sa va traiasca baiatu, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Aradencele alaturi de maria_rubi

Impreuna pentru maria_rubi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Salutare, fetelor, noi am fost la film, "The owl of Ga'Hool" din pacate nu a fost dublat si am iesit cam strimba de acolo ca a trebuit sa ii citesc lui Dragos.
Cam tare sonorul si mi-a facut capul praf. Au fost multe sunete inalte de la bufnite. Ar trebui sa ajusteze sonorul ala in functie de film...

Flavia imi pare rau ca tot iei amenzi..., Gabi tu cum de reusesti sa parchezi asa "bine"? E fain cand piticii se trezesc asa repede sa se joace... imi aduce aminte de Craciun

O seara frumoasa!

Alina si Dragos-6 anisori
http://www.dragos.inarad.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Am citit din urma cu intilnirea... ma inscriu si eu, sper sa fiu pe faza cu cititul sa stiu in ce zi, data trecuta am ratat-o.
Alina, te sun sa iti zic de cd-uri,,,sau dvd? Sa-mi spui sa-ti duc la schimb

Alina si Dragos-6 anisori
http://www.dragos.inarad.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina 33 merita vazut filmul? Eu am vaut traillerul, dar nu m-a convins...
Dau eu daca n ati baut pana la ora asta.

Aradencele alaturi de maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Neata,

Gabi, multam de cafea, tot beau pe ea de azi dimineata de cand m-aa trezit B .

Cristiana, sunt in aceeasi situatie de aia ziceam de club . Unde stati acum? V-ai mutat sau voi ati ramas acolo? Important e ca te descurci, chiar daca e greu. Ma uitam si eu aseara la B cum doarme langa mine si nu regret nimic, el e bucuria mea si el ma ajuta sa merg mai departe.

Moni, nu poti sa zici ca te plictisesti . Lasa ca mai creste Tudor si va fi mai bine. Mai venim pe la voi, sa imi zici cand sunteti ok si venim.

Eu luna viitoare oricum ii fac abonament la Grand center sa isi mai consume energia. Daca mai vine careva sa imi spuna.

Nu ne-am mai dus la film ca s-a dus mai devreme la Sorin si sta pana deseara. Azi e ziua lui si voi merge si eu mai tarziu, vin cativa prieteni. Schimba prefixul.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput