APTAMIL si copilul meu

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Adresele pentru premii se trimit pe PM la userul: anda08

Atentie, castigatorii care sunt inca in moderare nu pot trimite PMuri deci trebuie sa treceti de acest nivel - si sa scrieti peste 12 mesaje ca sa puteti trimite mesaje private.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Multumim mult! Sunt foarte fericita ca am castigat. Se poate va rog sa imi confirmati primirea PM-ului cu adresa? E totul ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Hi hi, multumim frumos

Bebe va fi foarte incantat.

DAr ma gandeam acum, daca totusi as putea dona premiul Stiu ca nu e ceva extraordinar dar poate are cineva mai mare nevoie decat noi

Monica de Zgatie cu Blog
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

buna!stiti cumva cum primim premiile,eu i-am dat PM andei insa nu am primit nici un raspuns.stiti ceva de asta?astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
veyrona Publicat la - 19/12/2010 : 13:59:16
--------------------------------------------------------------------------------
buna!stiti cumva cum primim premiile,eu i-am dat PM andei insa nu am primit nici un raspuns.stiti ceva de asta?astept raspuns


Datele au fost preluate -- insa asteptam ca toti membrii sa ne trimita datele cerute.

Astept pe PM datele personale ale membrilor (adresa, cod postal, numar telefon si cutia Aptamil in functie de varsta bebelusului):

mihaela1982
myrrabela
brandu_06





O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragi concurenti,

pentru ca urmatorii membrii: mihaela1982, myrrabela, brandu_06 nu au trimis datele la timp au fost trasi la sorti alti 3 castigatori:

georgeta10
Alinutzaa
cyucy


Astept pe PM cat mai urgent datele personale (adresa, cod postal, numar telefon si cutia Aptamil in functie de varsta bebelusului)







O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyucy spune:

asta da noroc,ce sa zic...va multumesc!imediat o sa trimit si mail-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyucy spune:

am trimis datele,daca mai este nevoie si de altceva,va rog sa ma contactati!multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta_M spune:

Multumim frumos pentu premiu, l-am primit azi. V-am trimis un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

anda ne poti spune ce se intampla?cum ridicam cutiile de lapte?

Mergi la inceput