APTAMIL si copilul meu

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cara112 spune:

Cand am intrebat ce lapte as putea sa folosesc pentru bebesul meu , o cunostita mi-a spus sa folosesc Aptamil , cand a trebuit sa dau acelasi sfat ... am spus " Aptamil " , este un laptic de care puiutul meu nu se mai satura .
Multumim .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_gcl spune:

Si noi am fost consumatoare de Aptamil. Dupa ce am nascut, am avut probleme cu sanii si bebelina mea nu se satura. I-am luat prima data pt completare milumil, insa nu i-a prea placut. La recomandarea unei prietene, i-am luat Aptamil, pe care l-a baut cu mare pofta pana aproape de 5 luni, cand si-au revenit sanii lu' mami si nu a mai fost nevoie...am inceput sa papam si mancarica...insa Aptamil a fost delicios...miammmyyy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_tudor spune:

este 10 DECEMBRIE SUPERRR ASTEPTAM CASTIGATORII CU SUFLETUL LA GURA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia.maria spune:

Fetita mea mananca lapte Aptamil de la 2 luni , dupa ce am incercat vreo 4 sau 5 feluri de lapte recomandate de medicul pediatru , dar pe care le manca o saptamana si apoi refuza biberonul .Pe langa refuzul ei de a manca mai era si problema constipatiei. La sfatul unei vecine din bloc care are doua fetite mari si sanatoase respectiv 2ani si 5 ani, am incercat Aptamil. De atunci Alexuta mananca foarte bine lapticul si am constat ca fara el nu stiu ce alt laptic ar fii trebuit sa ii dau daca nu era pe piata.Sunt Foarte incantata si de aceea recomand cu caldura acest produs este fffff bun.Va pup si sa aveti grija de puiutii vostrii aceste suflete nevinovate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariasiflo spune:

si noi:-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo.C. spune:

si noi asteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragelor, daaaaaaa, in scurt timp postam si lista castigatorilor. stati pe faza :))

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragelor, iata lista cu castigatorii:

Premiul 1: Un scaun de masina pentru bebelus (scoica) + 1 pachet Aptamil - Nicoleta_M
Premiul 2: 10 premii care constau in cate 2 cutii Aptamil (in functie de varsta bebelusului)
- mihaela1982
- monica_dicut
- Beatrice1982
- ircuta
- Miillyy
- myrrabela
- david_andrei
- brandu_06
- anthea
- veyrona

Felicitari!!!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ircuta spune:

Sunt tare bucuroasa ca am castigat ceva la acest concurs. Am incercat sa trimit mesaj privat catre administrator si am primit urmatorul mesaj:

Scuze, desprecopii nu accepta mesaje private

Ce e de facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta_M spune:

Multumim frumos pentru premiu. Suntem foarte fericiti, nu am castigat niciodata nimic. Multumim Aptamil vom ramane alaturi de tine si te vom recomanda tuturor mamicilor.

Nici eu nu reusesc sa trimit mesaj privat dar mai incercam.

Mergi la inceput