Handmade....

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

La targul asta au facut poze expozantilor. La un moment dat i-am vazut cu teancurile de plicuri cu poze impartind expozantilor..fiecare stand.Cu exceptii..eu nu am primit.

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mi se pare foarte urat ca au facut acest lucru.In primul rand trebuia sa va ceara acordul ptr ca erau produsele voatre si implicit munca voastra.Mie faza cu targurile din experienta voastra mi-a lasat un gust amar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

eee...mie imi place sa merg la targuri...mergand rar...pentru ca acolo gasesti oameni deosebiti...acolo se leaga prietenii..sunt oameni ca tine cu care impartasesti pasiunea de handmade...e frumos la targuri..mai inveti o tehnica noua..mai schimbi o biju...e frumos...

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorellay

La targul asta au facut poze expozantilor. La un moment dat i-am vazut cu teancurile de plicuri cu poze impartind expozantilor..fiecare stand.Cu exceptii..eu nu am primit.

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo


Aaaa, pe langa ca eu nu am fost pozata si postata pe blogul lor niciodata la nici un targ...

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Am o intrebare:
Unde gasesc elastic pt confectionarea unor bratari din margele?
Am o cutie plina de diferite margele din plastic, lemn,sticla si as vrea sa-mi fac niste bratari. Sau alte idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

fetelor..care vin la targul din iuni din Pitesti?

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

poate cineva sa imi spuna ce unelte de mestesugit bijuterii home made trebuie sa imi cumpar?
am vazut clestisor,penseta...
as vrea sa incep sa fac mai intai pentru mine...si daca intr-adevar ma pricep...voi mai vedea
poate si ceva siteuri de unde cumpar toate accesoriile

multumesc!
pupici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Gogosel sunt divverse site-uri de unde iti poti cumpara acei clesti.
Lasa-mi PM sau id-ul tau pe privat si vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Gogosel, in primul rand iti doresc spor si imaginatie inainte de toate, in al doilea rand eu zic ca depinde de tine daca vei castiga 100, 1000 sau mai mult de lei pe luna. La inceput fiind eu iti recomand sa faci un drum fie la magazinele de ferometale , fie in piata daca si acolo vinde careva ceva de genul, te poti descurca cu doi clestisori, ai nevoie de unul cu care sa poti taia sarma (acele) si de unul cu care sa poti face bucle. ca materiale ai nevoie obligatoriu de tortite pt cercei, ace cu bucla, ace cu cap, incuietori, agatatori pentru pandative si binenteles perlute, decoruri, acu depinde si spre ce vrei sa te orientezi.
Va doresc spor si inspiratie!

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

creatii printre elucubratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

buna fetelor

de unde as putea sa cumpar niste bratari de identificare pentruu copii mei (urmeaza sa mearga la mare cu bunicii)

acestea ar trebui sa poata fi inscriptionate cu numele copiilor si un nr de tel in caz de urgenta, iar aceste info sa nu se stearga la contactul cu apa

mai mult, copii sa nu si le poata da jos...

astept raspuns

merci

Mergi la inceput