Handmade....

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Koko sunt superbi botoseii pentru bebelusi,imi plac la nebunie de cei roz m-am indragostit.

Si eu am pus noutati si cercei si cosmetice pe blog,sper sa va placa

Spor la lucru si la vanzari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Nu stiu cum de am ratat acest subiect pana acum.

Am intrat pe toate blogurile voastre sa va admir creatiile si a fost o adevarata incantare.

Mai ales ca imi place si mie sa creez lucruri diverse.
Puteti vedea cateva dintre ele aici: http://bendismoon.blogspot.com

Mi-au placut mult: patul pentru copil (a facut si eu un pat dublu care se poate strange, acum ma gandesc cum sa il inalt :) ), bijuteriile cu pietre si sarma... si multe altele...

Unde e linkul catre cosmeticele naturale?

O zi cat mai frumoasa si La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Sanziana uita-te la mine la semnatura mea si acolo vezi linkul blogului.Spor la creat si la vanzari.

La Multi Ani de 8 Martie un brat mare mare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

felicitari fetelor...minunate creatiile voastre...

Codrin si Diana....cei mai iubiti dintre pamanteni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Multumim lorellay pentru aprecierile tale sincere,te mai asteptam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor nu ati mai creat nimic,cvhiar nimic?eu va astept la o cafea aburindasi sa ne impartasim idei despre ce am mai putea face sa ne imbunatatim creatiile si aspectul lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Eu am tot pus pe blogul meu, nu am timp sa intru mereu aici sa anunt cand mai pun un produs. Apasati butonul "urmariti"

Alina, poti sa-mi spui si mie de unde iti cumperi ambalajele pentru balsam de buze si restul cosmeticalelor? Ma bate gandul sa fac si eu niste deodorant pentru mine si pentru familie si alte chestioare. Ma impiedic de nimicuri gen: nu am timp sa fac sapaturi de unde as putea cumpara cea mai buna materie prima dar care sa nici nu coste cat nu face, nu stiu de unde sa iau ambalaje etc. Cred ca nu vreau destul de tare incat sa investesc un pic mai mult timp in asta.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Androix eu le-am primit,si uleiurile si unturile le cumpar de pe internet de pe site-urile de profil,gen organik.ro sunt destul de sxcumpe dar merita,iti poti comanda mai degraba din afara iesi mult mai iefitn.
Vroiam sa te intreb si eu de unde ai luat acele aceelea ptr brose,ca mi-as dori si eu
Daca mai ai nelamuriri te astept cu intrebari
O zi buna si spor la creat si vanzari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Si eu la fel, de pe net, din strainatate sau en gros de la importator direct. Breslo e o sursa foarte buna de furnituri, eu am si magazin de accesorii acolo, mai am si ace la vanzare daca te intereseaza.

Cred ca pana la urma imi fac curaj si comand din strainatate niste unturi si uleiuri esentiale.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Daca vrei comanzi mai mult,si cumpar si eu de la tine,voi cauta pe magazinul tau de pe breslo sa comand si eu ace de brosa

Mergi la inceput