Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Surpriiissseeeee!!!

http://en.tackfilm2.se/?id=1287169251915ID876

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ioana acum mi-am amintit. De ce nu incerci autodiversificarea? BLW.
Nu folosesti lingurita,iar fetita isi ia ce vrea de pe tava. Citeste mai multe despre subiectul asta....e chiar o moda printre mamici



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Cosmina La multi ani si tot ce iti doresti tu Multe ganduri senisne si sanatate alaturi de cei dragi tie si multa binedispozitie hai fa un chef si cu noi ca taaaare imi lipseste .
Miha aici sunt minus 4 grade ma miram eu ce ard caloriferele asa . Cu subiectele pe Dc nu stiu ce sa zic eu una nu ma mai bag decat la bucatarie sau umanitare sau le-am mai tradus la fete ceva subiect cu vorbirea la copii ca in rest e atata harta peste tot ca nu am nervi si timp de asa ceva de multe ori ma straduiam sa scriu un raspuns elaborat si apareau unele fete care aveau chef sa se certe numaic u autoarea subiectului asa ca.... mai bine pierd vremea ina lte moduri mai placute
Giova vai deci voi cu aprat? Dar ai vazut si tu ca are dintii mai starmbi sau cum ii sunt ca mie in poze mi se pare ca e super ok...habar nu am Alain cum sta. Deci voi sunteti la 27-28 astia cu papucii sunt dusi cu pluta Alain are o multime mici 29 si i-am luat ceva chete cu cars erau cat casa la 30 le-am schimbta cu mai mici , Edi sa inteleg ca traieste pe picior mare
Maraki ce film ai pus tu ca eu nu vad nimic ?

Ma duc si eu eu cu cuopilul la scoal aimediat ca e ultima zi sa va zic ce saptamana a avut luni scoala, marti greva , miercuri liberi ieri cand mergem surpriza scoala inchisa ca cica s-au hotarat marti dar cum invatatorul lui a facut si marti pe noi nu ne-a mai anuntat nimeni asa ca am facut cale intoarsa si acasa azi cica fac c aapoi e vacanta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Cosmina, LA MULTI ANI!!!
Iti doresc din inima sa fii SANATOASA, fericita si implinita alaturi de familia ta frumoasa! Te asteptam cu mult drag sa apari in zona sa ne faci cinste si sa ne spui ce cadouri minunate ai primit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

COSMI, LA MULTI ANI!!!!
Iti doresc sa fii sanatoasa, fericita si implinita!


Giova, pai si pe mine m-ai descurajat total daca se adevereste ca baietii mostenesc dantura mamei
Va fi vai de fundul lui in acest caz!
Nasol ca ii trebuie lui Marco aparat!
Dar sunt strmabi vizibil dintii?
T_ioana, offf.....prin cate ati trecut!
Dar, stii cum se spune: totul e bine cand se termina cu bine!
Ma bucur ca e totul ok.
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

neata gagiciiiiii

daupt toata lumea.......umblu capie de ieri sa fac cumparaturi pt la munca

am primity si cev a cadouri....sotul banuti iar colegele un parfum KENZO JUNGLEsuperrr...a si amica mea o super camasa


va multumesc tuturor pt gandurile bune,pt sustinere si sper ca totul sa fie bine la toata lumeaaaaa
gfugg ca am nitica tb dar revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Eu mai stau la o cafelutza calda inainte sa ies in oras, trebuie sa ii schimb la C&A ceva hainute lui Alain. Sa va arat ce isi doreste Alain de Craciun : http://www.amazon.fr/Hasbro-899871010-Peluche-Interactive-Moustache/dp/B002AMVWJE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1287731023&sr=8-1 o pisisca interactiva care miauna, se freaca de picioarele tale sa o mangai inchiede aocii si gura, doarme daca o mangai si plange daca uiti de ea cica e ca si o pisisca reala sa vad la Carrefour ca de la ei am primit catalogul e 50 de euro la ei nu 59 ca pe Amazon.O sa i-o aduca sigur ac atat isi doreste o pisica si cum Jean cu astmul lui alergic nu poate ca face alergie urata la ele macar de jucarie sa aiba una. Sa vedeti ce figuri sunt cei de la Carrefour ca le-am trmis la copii catalog si scrisoare pt Mos Cracun sa decupeze si sa lipeasca ce vor ei 6 casute pai cum jucarie sub 29 de euro nu am vazut va dati seama ce e pe capul parintilor eu i-am si zis lui Alain ca trebuie sa ajunga jucariile la toti copii nu poate sa isi ea el 100 ca raman copilasi fara cadouri, sa vad daca functioneaza povestea.
Cosmina spor la toate si distractie frumoasa azi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cosmi! Multa sananate si fericire alaturi de familia frumoasa pe care o ai! sa fii la fel de vesela, optimista si increzatoare ca si pana acum. de azi...gata cu starile proaste si atacurile de panica. ai inceput un nou an!
Un camp de pt. tine din partea nostra.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

COSMI, LA MULTI ANI SI TOT CE ITI DORESTI SA TI SE IMPLINEASCA!!! SA FII SANATOASA SI FERICITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza si de la noi!
eu printre bagaje, cu edi printre picioarele mele.

Dintisorii lui Marco sunt putin mai in fata, centralii de sus...cica si-a supt degetul? nu doar suzeta pana la 3 ani. dar totusi nu trebuia sa-i aduca asa in fata....maxilarul e putin mai in fata, cel superiro...asa e si al meu. si cum dintii de lapte au crescut micuti, fara strunga si alte spatii, cand vor creste ceilalti...se vor calarii. si NUMAI ATUNCI VA PURTA APARAT, NU ACUM.
Dintii lui EDi sunt mai lati si cu strunga intre ei...sper sa nu avem aceleasi probleme in viitor. sunt si mai grosi parca si de un alb curat. al lui Marco pareau mai fragili....poate de-aia au iesit asa fara dureri.

Maraki fain filmul....e asemanator cu celalalt...de acum ceva timp pe care vi l-am aratat.
Silvia Marco vrea asta:
http://www.amazon.co.uk/Schleich-40164-Horse-Stable/dp/B00061ICI0/ref=sr_1_2?s=kids&ie=UTF8&qid=1287732125&sr=1-2
si il voi comanda...la noi este cu 1 mil. mai scump. Si asa dau bunicii bani macar ii iau ce-i place...si niste cai normal. a prins o pasinue pe firma asta...Schleich, i-a adus si mama din Italia niste animale si asta a fost....doarme cu pliantul de la ei in pat si in fiecare seara se uita si se gandeste ce vrea de acolo.
Arca lui Noe o cauta sora-mea in Italia, oricum mai ieftina decat pe amazon, tot nu este.
Lui Edi ii voi comanda ceva din gama asta Wow:
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dtoys&field-keywords=wow&x=0&y=0
sunt super faine si merg fara baterii, scot sunete....noi aparute pe piata...si tot pe amazon le-am gasit mai ieftine decat la noi.
Ce picior mare are si Alain. Intr-adevar unii papuci au calapod mare, ma gandesc cum or arata in picioarele lor slabutze.
Iuliana eu totusi sper sa nu ma mosteneasca....
Miha super ca nu ai probleme cu dantura.

fug la bagaje, treaba...oricum nu termin sa plecam la pranz...Edi e treaz si mai rau ma incurca.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput