FIV la Sibiu (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

ms fetelor.si sa stiti ca si voi sunteti puternice dar nu se vede ca sta ascunsa puterea ..DD ne da cat putem duce
missipi sa dea DD SA STEA CU TINE 9 LUNI SI SA NE ANUNTI BETA CAT MAI MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Salut, fetelor
eu nu am mai intrat pe forum de mult, de cand nu mi-a reusit a treia IA.
Acum sunt la mijlocul protocolului pentru FIV. Adica maine imi culege dl.dr.I outele. Cam 17 - 18 la numar.
Ce imi puteti spune de punctie? E dureroasa? Cum v-ati simtit dupa? Dupa cate ore v-ati trezit?
Mi-e groaza de ziua de maine.
Ma bucur pentru toate proaspetele viitoare mamici. Si Doamne ajuta sa reusim toate sa ne implinim visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lola77 spune:

ciuripica, super productie!!
cu ce ai facut stimularea??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lola77 spune:

multumim mult pentru gandurile bune!!
urmeaza ovitrelle astazi...cate emotii am pentru punctie..

cum oare sa stau nebauta apa pana la pranz....o sa la fiecare picatura de apa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Erika,referitor la spitalul militar din Sb,din cate stiu eu poti sa-ti faci analizele uzuale ,( astea care sunt mai ieftine),dar si acestea cred ca cu programare ca nu au fonduri suficiente.Ce-ti recomand eu cel mai bine este sa mergi la dr Maxim ,este ginecolog acolo si sa discuti cu el sa vezi ce-ti spune ,(este de nota 100 eu sunt pacienta lui).Succes.

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Lola: am facut stimularea cu gonal f 262,5 ui, 9 zile
nu imi spune nimeni de punctie nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

lola, gandeste-te ca e o zi de post negru. postesti pentru indeplinirea visului tau. Oricum, dupa ce te anesteziaza si pana te trezesti nu-ti e sete. Dupa aceea da. sa speram ca ne si dau sa bem. Ultima data, dupa anestezie, era sa ma usuc de sete.( anestezie pt. laparo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

mai merge cineva maine la Sibiu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Ciuripica stai linistita ca anestezia de la punctie nu se compara cu cea care ai facuto pentru laparo,dupa ce te trezesti o sa fi ca noua.Hai fara frica

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

multumesc, Johanas
La laparo m-am dus fara frica. Am fost super informata cu tot ce mi se va intampla.
Si totusi, de asta mi-e frica. Pana la urma de asta depinde implinirea visului, nu?
Dar ridic fruntea si ma duc cu capul sus.VOI REUSI!

Mergi la inceput