FIV la Sibiu (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

fetelor cine poate sa schimbe pe prima pagina ..urmeaza FET ..ma simt bine si cu toate fortele inainte la razboi..o lupta am pierdut dar nu am pierdut razboiul
va pup si va tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crudiutalida spune:

B RAVO MONA!!!TE SUSTINEM TOATE!!!HAI SA NE UNIM FORTELE SI SA UM PLEM PANOUL ACELA DE LA POLISSANO!!!STI CUM SE ZICE:"TOAMNA SE NUMARA BOBOCII!"
VOM DEMONSTRA CA PUTEM!!!
LOLA ,TE-AI BAGAT LA CLOCIT???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrreea spune:

Lola iti doresc mult succes!Si sa ai noroc de bebe
Danaisa iti tin pumnii si sa vii cu vesti bune
Sper ca acest capitol sa ne aduca la toate mult noroc!!
Va pup dulce pe toate !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lola77 spune:

BRAVO, Ramona, asta da atitudine!
meriti aplauze, insa nu am gasit nici un emoticon...te felicit si ma inclin !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lola77 spune:

Talida, am ragusit de cat am cantat cotcodac...tu ce injectie ai facut pentru maturare?

by the way, va aduceti aminte cat ma plangeam ca eu nu simt nimic, acum ma doare pe toate partile - si pe fata si pe spate....daca stau pe burta zici ca stau pe "oua"....sigur functioneaza si autosugestia, dar zici ca sunt kinder cu surprize.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crudiutalida spune:

AI GRIJA LOLA,SA IEI STREPSILIS PT GAT SA POTI VB CU DR JOI
EU AM FACUT OVITRELLE
DA,IMI ADUC AMINTE CAND TE PLANGEAI CA TU N-AI DURERIUITE CA ACUM LE AI,SA VEZI SI TU CUM E!!!!EU DEJA FAC PRIN CASA,AM O BURTA SI NISTE....SI EU CARE PE BURTA.....NU SE MAI POATE,MI-AR TREBUI GAURA IN PAT SPEC IAL PT DANSELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Buna fetelor - sunt OK ,am avut pe 16 ET ,2 baietei de nota 10 sper sa ramana acolo ca am avut emotii ca pentru 100 de ani.este ciudat sa vezi pe monitor 2 mingiute si sa speri sa ramana la tine.nu sunt o fire sentimentala dar sambata am simtit tot frica ,bucurie..
In final mai am 7 care raman la SB tot de ziua 5.i-am zis medicului ca mai vin si peste 2 ani.pe 25 am Beta si sper sa fie bine.
Danaisa - tinem pumnii stransi, sa dea DD sa fie bine si sa fiti sanatoase.
Talida,mona,lola ....- Bafta multa si mai vorbim.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

salutrai fete dragi!!
DANAISA, tinem pumnii stransi si sa te ajute DD sa ai o nastere usoara si o bebelina sanatoasa.
fetelor,felicitari pentru productii si asa cum spuneati"toamna se numara boboceii" dar,si outele
multa bafta tuturor!!!!
GABRI-ELA, tu pe unde umblii???
nu ne mai dai nici o veste???
a avut loc FET-ul???







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri.ka spune:

Stie cineva daca in Spitalul Militar de la Sibiu se face ceva legat de fertilitate? IA sau FIV sau macar niste analize de inceput ca FSH, LH, TSH, ecografii, Punctie / Biopsie testiculara etc...
Ca la polisano e scump... macar ceva analize de inceput sa facem gratuit sau cu mai putini bani. Va multumesc anticipat!


Acum sau atunci ... va fi ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oria77 spune:

DANAISA o nastere usoara, sa pupi minunea si din partea nostra! Iti doresc sa fie acest copilas exact asa cum l-ai visat si ti-ai dorit sa fie... Sa fiti sanatoase, fericite si sa ai numai ursitoare bune azi pe langa tine!

Tin pumnii la toate fetele in plina procedura, sa-ngrosam randurile "gravidutelor Polisano"!

mona dac-as fi pe jumatate din cat de puternica esti tu... Multa-multa bafta la FET!

Mergi la inceput