cafeneaua noastra vesela !!!-2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui elypetrov

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154112&whichpage=15
NO COMENT

ELYPETROV


Buna dimi!! Ely dar tu ce ai cautat la ele? Eeee! Hai ma ca am glumit ! Da' de ce nu comentezi? Poate o fi trista ca nu mai activeaza lumea acolo dupa o perioada de glorie,cum se intampla mai peste tot.

Doamna Dana espresso al meu decofeinizat unde este?
www.youtube.com/watch?v=baLaHiBPuR4" target="_blank">cafelutza

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Buna dimineatza!!!



Ely...ce simpatica e mamica de "acolo"!...
Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)



"...din suflet, pentru un suflet!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Neatza doamnelor!

O cafea mare si fara zahar va rog. Am o stare tare blue si o mai accentueaza si vremea de afara.

Revin pentru inca o portie sa presimt ca n-o sa-mi ajunga. .

O zi minunata!

Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elypetrov

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154112&whichpage=15
NO COMENT

ELYPETROV


Trebuie sa fim mandre ca suntem urmarite si ca servim drept subiect de discutie. Eu una las o si pentru doamnele de la alte cafenele, ca sunt sigura ca se vor indragosti de cafeluta noastra cu scortisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna dimi!!!

Abia mi-am revenit la picioare si trebuie sa prestez job deaseara. Sunt tura de noapte:D.

Am trecut pe la voi pentru un ceai fara zahar. Doar ce am papat un fagaras, si parca mi-ar merge un ceai. Abia astept pozele si filmarile de la nunta. Mi-a placut super mult. Fug in pat, sper sa am mai multa participare saptamana asta. Poooop.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Bunaaaa
Pe unde umbla toata lumea, toate doamnele minunate???

Dana, pentru minunatul siropel, care vad ca are mare trecere! Inca suntem cu tuse si "arestati" la domiciliu' , insa cu bunavointa lui Iubi am ajuns la sala astazi, unde nu am intalnit prea multe miss minunate

O seara buna si tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Seara buna fetele si eu pe aici dupa o zi de munca , Diana vezi am lipsit motivat , da , mai stau putin si ma bag la nani ca babele sau gainile , cat sa mai pot si eu am doar doua maini si doua picioare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

Buna seara!

Seefffffffffaaaaaaaaa,unde esti?
Cam slaba activitate pe aici.Stai sa va spun una poate se aduna fetele la omica.Dar mai intai baga o tuica la fata,ca altfel nu iese...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

aici sunt...am avut multa treaba azi, mi-am nuantzat parul cu o nuantza mai inchisa, mi-am facut unghiile, apoi cateva mici probleme de sanatate ale sotzului ne-au facut sa ajungem la medic...in final, totul e bine!

scuze, dar ceva m-a intristat mult de tot pe acest forum shi nu sunt in forma sa postez nimic...revin eu cand imi trece uimirea shi dezamagirea!

numai bine!!!
Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

www.youtube.com/watch?v=CR8logunPzQ" target="_blank">un cantec in voga

Mergi la inceput